Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

www.islamiyet.gen.tr Sadece Forum'dan ibaret değil. (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici

Bu site sadece FORUM'dan ibaret değildir.Acaba Portal'daki zenginlikleri ve hizmetleri farkettiniz mi?

Haydi hep beraber bu çalışmaları görelim,bilelim ve istifade ederek nasiplenelim inşaALLAH.

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleyküm
Haklısınız sitemiz herşeyiyle bir numara. içeriği olsun, doyurucu bilgileri olsun..
Heleki internet alemi bu kadar yozlaşmış ve pislenmişken rotamızın dogru istikamette ilerlemesine vesile olması islamiyet.gen tr yi daha farklılaştırmakta.
Allah islamiyet.gen.tr yi bizim gibi insanlara sunanlardan Razı olsun..
Selam ve dua ile.

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam muhterem kardeşim;

Konuya olan ilgi,alaka,destek ve hakikat içeren mesajınız için t.ederim.Bazı kardeşlerimizin açmış olduğu konulardan ve sordukları sorulardan anlaşıldığına göre portaldaki mevcut değerlerden habersiz oldukları gözüküyor.

Bu,küçük ama büyük olan bilgi umar ve ümid ederim ki bir çok kardeşimizi içerikteki ikaz hakkında bilgilendirecektir.Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız kardeşim.

Esselamunaleyküm
Haklısınız sitemiz herşeyiyle bir numara. içeriği olsun, doyurucu bilgileri olsun..
Heleki internet alemi bu kadar yozlaşmış ve pislenmişken rotamızın dogru istikamette ilerlemesine vesile olması islamiyet.gen tr yi daha farklılaştırmakta.
Allah islamiyet.gen.tr yi bizim gibi insanlara sunanlardan Razı olsun..
Selam ve dua ile.

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun... yararlı olacağını ümid ediyorum...selam ve dua ile...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
abi sağol.hatırlatmasan benim de hiç portal a gireceğim yoktu.hiç aklıma bile gelmedi.uyarılarınız için teşekkürler.ben de uyarılanlar arasına girmiş oluyorum galiba.
Allah razı olsun hatırlatmanız için

Kaan Erdem

Yönetici
Cümlemizden mevla razı olsun değerli kardeşim;

Böyle bir konuylada haberdar edebiliyorsak ve sizlerde dürüstce bunu ifade edebiliyorsanız ne güzel,selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız kardeşi.

abi sağol.hatırlatmasan benim de hiç portal a gireceğim yoktu.hiç aklıma bile gelmedi.uyarılarınız için teşekkürler.ben de uyarılanlar arasına girmiş oluyorum galiba.
Allah razı olsun hatırlatmanız için

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm Allah razı olsun sitemiz herşeyiyle çok güzel. çok faydalı bilgiler sunuyo emeği geçen herkesden Allah razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun paylaşım ve hatırlatmanız için sitemizde o kadar güzel bilgiler konular varki emeği geçen vesile olan kardeşlerimizden allah binlerce razı olsun Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayirli akşamlar....
Sitemiz hakikaten tek kelimeyle mükemmel, içinde öğretici-eğitici bir çok şey var...
Herşeyden önce dürüstlük, iyilik, hoşgörü ve kardeşlik var...
Iyi ki islamiyet gen tr ye üye olmuşum... Aslinda bilmemek ayip değil öğrenmemek ayip ve bilmediğim bir çok islami ve güncel konulari burda öğrendim....
Bu siteyi kuranlardan ve günümüze kadarda getirenlerden rabbim razi olsun... Inşallah 50 sene daha bu sitede olmayi isterim... Fazla yaşlaninca gözüm görmez bilgisayari ama:a35:... Yinede çok seviyorum sitemizi, ayri kalamiyorum .......
:TİSLAMİYET.GEN.TR

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam değerli kardeşim;

Amin inşaALLAH,yürekten ve samimi dualarınıza sonsuz kez amin kardeşim.Selametle kalınız hayırlı ve bereketli geceler olsun.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun paylaşım ve hatırlatmanız için sitemizde o kadar güzel bilgiler konular varki emeği geçen vesile olan kardeşlerimizden allah binlerce razı olsun Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam kardeşim;

Amin inşaALLAH hep beraber hayırlarda yarışan ve mevladan mükafatını alanlardan oluruz.

Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız.Hayırlı bereketli geceler olsun.

selamun aleyküm hayirli akşamlar....
Sitemiz hakikaten tek kelimeyle mükemmel, içinde öğretici-eğitici bir çok şey var...
Herşeyden önce dürüstlük, iyilik, hoşgörü ve kardeşlik var...
Iyi ki islamiyet gen tr ye üye olmuşum... Aslinda bilmemek ayip değil öğrenmemek ayip ve bilmediğim bir çok islami ve güncel konulari burda öğrendim....
Bu siteyi kuranlardan ve günümüze kadarda getirenlerden rabbim razi olsun... Inşallah 50 sene daha bu sitede olmayi isterim... Fazla yaşlaninca gözüm görmez bilgisayari ama:a35:... Yinede çok seviyorum sitemizi, ayri kalamiyorum .......:TİSLAMİYET.GEN.TR

_YUSUF_

Yönetici
Selamün Aleyküm değerli kardeşim

Güzel hatırlatmanız için Mevla razı olsun nasiplenmek duası ile inşaAllah

Selam ve dua ile

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam kardeşim;

Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız.Hayırlı bereketli geceler olsun.

Selamün Aleyküm değerli kardeşim

Güzel hatırlatmanız için Mevla razı olsun nasiplenmek duası ile inşaAllah

Selam ve dua ile

berat05

Yönetici
esselamüaleykümverahmetullahiveberakatuhu

esselamüaleykümverahmetullahiveberakatuhu

Değerli Kaan kardeşim

Kendi adıma ben kullanıyorum...birçok bilgisindende yararlandım
Ama kardeşlerimiz için iyi bir hatırlatma olmuş

Gönlünüze sağlık Allah c.c. razı olsun

Destekliyoruz

Siteyi nasıl kullandığımıza dikkat edelim inşallah

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm Kaan Kardeşim
Eyvallah ...Çok yerinde uyarı yapılmış oldu.
Yeni kardeşlerimiz var, sitenin bütün güzelliklerinden istifade edilmeli...
Teşekkür ediyorum.
Rabbimize emanet olunuz.

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam ablamız;

Selam ve yürekten samimi dua'larımla selametle kalınız.Hayırlı bereketli günler olsun.

Değerli Kaan kardeşim

Kendi adıma ben kullanıyorum...birçok bilgisindende yararlandım
Ama kardeşlerimiz için iyi bir hatırlatma olmuş

Gönlünüze sağlık Allah c.c. razı olsun

Destekliyoruz

Siteyi nasıl kullandığımıza dikkat edelim inşallah

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm abi
zaten ilk islamiyet gen tr dediğim için direk portal karşıma çıkyor orayıda unutmuyorum tabi
tabi unutmayınz
sitemiz zaten bir numara

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt