Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Müheymin! (1 Kullanıcı)

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım kardesım.İnşallah Rabbımın bu ısmıyle dualarımı devam ettırecegım

Allah a emanet olun.

Selametle...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun canım kardesım.İnşallah Rabbımın bu ısmıyle dualarımı devam ettırecegım

Allah a emanet olun.

Selametle...

Allah hepimizden razı olsun kardeşim.
İnşaallah kardeşim.Dualarımızda Rabbimizin güzel isimlerini eksik etmeyiz inşaallah..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Yâ Müheymin,

Beni himaye eden, beni koruyup gözeten, beni her türlü beladan, fenadan alıkoyansın. Öncemi bilensin. Sonramı görensin. Kendimi bilmezken, kendimi tanımazken ruhuma varlığının adresini üfleyensin. Hücrelerimi dahi şifre şifre bilen, her şifreyi birbirine ulayan ve yine çözensin. Her şeyim ayan beyan ortada. Düşüncelerimi biliyor ve dahi okuyorken, neler yapacağımı önceden görüyorken senden gizlim saklım yok ALLAHım. Gaflete düştüğüm demlerde nefsimin çemberinde gidiş gelişlerime çare dilerim senden. Beni benden koru ALLAHım. Nefsimi ıslah eyle. Güzelliklerimi çoğalt.

Ruhumun hüsranına saadet ver ALLAHım...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
elmheymintid5.jpg

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamü Aleyküm Kardeşim...
Emeğinize sağlık...
ALLAH razı olsun...
RABBİM sizleri iki cihanda güldürsün inşaAllah...
Ahirette Hayırlar Lütfeylesin...

ALLAHa emanet olunuz
Selam ve Dua ile...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamü Aleyküm Kardeşim...
Emeğinize sağlık...
ALLAH razı olsun...
RABBİM sizleri iki cihanda güldürsün inşaAllah...
Ahirette Hayırlar Lütfeylesin...

ALLAHa emanet olunuz
Selam ve Dua ile...

Ve aleyküm selam kardeşim.
Allah celle celaluhu cümlemizden razı olsun inşaallah..
Dualarınıza can_ı gönülden amiinn kardeşim..
Rabbim razı olsun..
Rabbim sizi korusun, hayırdan ayırmasın.
Hayırlı, bereketli cumalar olsun.. B)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Yâ Müheymin,

Beni himaye eden, beni koruyup gözeten, beni her türlü beladan, fenadan alıkoyansın. Öncemi bilensin. Sonramı görensin. Kendimi bilmezken, kendimi tanımazken ruhuma varlığının adresini üfleyensin. Hücrelerimi dahi şifre şifre bilen, her şifreyi birbirine ulayan ve yine çözensin. Her şeyim ayan beyan ortada. Düşüncelerimi biliyor ve dahi okuyorken, neler yapacağımı önceden görüyorken senden gizlim saklım yok ALLAHım. Gaflete düştüğüm demlerde nefsimin çemberinde gidiş gelişlerime çare dilerim senden. Beni benden koru ALLAHım. Nefsimi ıslah eyle. Güzelliklerimi çoğalt.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Yâ Müheymin,

amin...amin..rabbim sen bu güzel kardeşimin dileklerini kabul eyle..ben kulunuda bu dualar hürmetine mağfiret eyle...amin...

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
HE VALLA GÖRÜŞEMiYORUZ BACIM YA :(
İŞTEN GÜÇTEN SORAMADIK HAL HATIR.
AMA DUALARDASIN ;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt