Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yağmurdan sonra (1 Kullanıcı)

kucukdunyam

Kayıtlı Kullanıcı
STV de başlayan yenir bir dizi, TV kanalarımızdaki dizilerimiz eğitici olmalı ve STV bu işe gönül vererek yeni bir dizi ile yayın dönemine başladı

YAĞMURDAN SONRA *YENİ*

Rahmet herkese yağar; bazıları ıslanır, bazıları ıslanmaz...

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Yağmurdan Sonra, ilk bölümüyle ekrana geliyor. Başrollerini Seçil Mutlu, Ali Sürmeli ve Atilla Olgaç’ın paylaştığı dizide Kayra Şenocak ve Sefa Zengin gibi tecrübeli isimler de yer alıyor. İnanca uyanan bir genç kızın, şeytani sırrı arayan bir toplulukla mücadelesini konu alan Yağmurdan Sonra, sürükleyici hikayesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kayıp sevgilinin ortaya çıkışı, tüm hayatları değiştiriyor.

Işık, görünürde hiçbir inanca sahip olmayan bir ailenin kızıdır. İlk ve tek sevgilisi Tuncay’ın, Kaçkar dağlarında kayboluşunun ardından 11 ay geçmiştir. Genç kız, aylar geçmesine rağmen sevdiği adamın öldüğünü bir türlü kabullenemez. Bir gün, Tuncay için yaptırdığı, içi boş mezarda bulduğu bir zarf, onu büyük bir sürprize götürür. Aylardır izine rastlanamayan Tuncay, tam da Işık’ın ümitlerinin tükenmek üzere olduğu bir zamanda ansızın çıkagelmiştir. Üstelik serseri ve çılgın kişiliği gitmiş, eski maceracı adam şimdi daha olgun birine dönüşmüştür. Tuncay, vakit kaybetmeden Işık’a evlenme teklifi eder. Işık da yıllardır beklediği bu teklifi gözyaşları içinde kabul eder. Işık’ın babası Vendor, Tuncay’daki bu ani değimi şüpheyle karşılasa da asıl istediği kızının mutluluğudur. Tanınmış bir hukukçu olan Vendor, aynı zamanda kendi kurduğu VITRIOL isimli bir yazılım şirketinin patronudur. Müstakbel damadını kanatları altına alarak ona şirketinde iyi bir iş teklif eder. Fakat ortada büyük bir problem vardır. Geçirdiği kazanın ardından adeta yeniden doğan Tuncay, bu süre içerisinde Müslüman olmuştur. Genç adam artık bambaşka biridir ve kendisini eski hayatına ait hissetmemektedir. Işık anlayışla karşılamış olsa bile ailesi böyle bir durumu kabullenebilecek midir? Her şeyden önemlisi Işık’ın babası Vendor, bu duruma nasıl bir tepki gösterecektir?
****.samanyolufanlari.com

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Yağmurdan sonra

İZLEMEYE ÇALIŞICAM KARDEŞİM SAĞOLASIN

Miraj

Kayıtlı Kullanıcı

Ya adam oldu... kahraman icin ilk bolumden olmek sizce biraz acele diyilmi ? :p yoksa kahramanimiz Ishik mi olucak? ben beyendim..

Miraj

Kayıtlı Kullanıcı

Yeni bolumu cikmis, bakalim aksam zaman olursa izleriz inshAllah, buralarda STV diye nimet biraz zor bulunurda, net.den izliyoruz ..

tuanacanta

Kayıtlı Kullanıcı

stv den memnunsanız
sıze mehtap tvyıde tavsıye edebılırım
emınım mudavımı olacaksınız

ummu

Kayıtlı Kullanıcı

sağolun.dizi kaçta acaba;B)

emanetci

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selam

RE: selam

ben yakup yeni katıldım. çemberlitaş fırat kült.merkezinde oyuncu, yönrtmen olarak çalışıyorum. ayrıca senaryoda yazmaya çalışıyorum. aynı sektördeyiz fikir alış verişi ii olur kantindeyim. filmler diziler vs. hakkında. şu an ank.dayım. selamün aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt