Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yanık Buğdaylar... Ahmed Günbay Yıldız... (1 Kullanıcı)

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

169504_k_8687.jpg

Ahmed Günbay Yıldız'ın romanı...

Her şey bir depremle başladı. Şiddetli bir yer sarsıntısının sebeb olduğu bir felaket... Ve felaketten pay alanlarla çıkar sağlayanlar. İyi ile kötünün bitmeyen kavgasına ayna tutan bu romanda bize ait izler bulurken, bazı şeyleri yeniden keşfetmenin de tadını yaşayacaksınız. Bir asra yakın dönemdir içinde bulunduğumuz sosyal atmosferin ve olguların minyatürünü sunan bu romanı bir solukta okuyacaksınız. (Arka Kapak)

İNDİR...

Allah'a emanet olun...

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
cemal kardeşim yanık buğdayları okumadım ama
ahmet günbay yıldızın bir dünya yıkıldı adlı romanını okumuştum
gerçekten mükemmeldi yaklaşık 10 yıl önce okudum fakat hala unutamadım
selamlar kardeşim

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Emin olun Yanık Buğdayları da aynı heyeceanla bir solukta okuyacaksınız..
Allah'a emanet olun...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm abim
Emeğine sağlık..Ben Ahmet günbay Yıldız ın romanlarını severek okuyorum.. bu bahsettiğiniz romanı da küçükken okumuştum harika.okumayanlara tavsiye ederim..
Bir dünya yıkıldı oda çok güzel..
Ayrıca sitem, boşluk, dallar meyveye durdu, mavi gözyaşı, gurbeti ben yaşadım, çiçekler susayınca, benim çiçeklerim ateşte açar, azat kuşları, aynada batan güneş, figan...benim okuduklarım..Tavsiye ederim okumak isteyenlere..
Allaha emnaet olunuz abim
selam ve dua ile...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm Selam,

Katkılarınız için Allah razı olsun... Elimde mevcut olanları zaman zaman buraya eklemeye gayret edeceğim inşaallah...
Umarım birilerinin işine yarar...
Allah'a emanet olun...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun değerli kardeşim ne kadar çok katkılarınız olmuş forumumuza birçok kitap indirme linki vermişsiniz emeğinize sağlık e biz de okumazsak ayıp olur artık. bu kitabı eşimden rica edicem. en yakın zamanda da okuyacağım inşallah çok teşekkürler hayırlı günler.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm cemal abi
yanık buğdaylar gerçkten çok güzel bir roman lise yıllarımda okumuştum ahmet günbay yıldız da harika bir yazar tüm kitapları muhteşem gerçekten
ayrıca halit ertuğrul'un kitaplarını da okumalarını tavsiye ederim arkadaşlara
selam ve dua ile :a03:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Emin olun Yanık Buğdayları da aynı heyeceanla bir solukta okuyacaksınız..
Allah'a emanet olun...

İnşallah en yakın zamanda alıp okurum indirmeyi bilmediğim için benimde fırsat buldukça okuduğum Halit Ertuğrul,un kitapları eğer okumadıysanız tavsiye ederim

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Yanık buğdaylar ve bir dünya yıkıldı yı çok merak ettm inş.en yakın zamanda okuycam bu arada bende emine şenlikoğlu çin işkencesi tavsiye edebilirim.gerçekten hazin bi hayat öyküsü.Allah a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt