Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yeniden aranızdayım inşallah.selamün aleyküm. (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
yok canım çok şükür namaz kılarken hiç ağlamadı ama acaba öyle birşey olursa napmalıyım diye düşündüm .allah razı olsun...olursada ağlasın ciğerleri açılır:)
benim oğlan eteğimi çekerdi oynardı çocuklr biz kıldıkça görecekler . öyle ciğerleri açılsın hem de sabırlı olmayı öğrensinler benimki şimdi geliyor birşey söyleyecek bakıyor namaz kılıyorum kesiyor yarıda biraz bekliyor öğreniyorlar işte .:)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ablacım. Hoş geldiniz.

Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli büyütmenizi nasip etsin..

Maşaallah .. Rabbim nazarlardan korusun. Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkürler..

Hayırlı geceler B)

ve aleyküme selam canım,hoşbulduk...
kusura bakma şimdi gördüm.Allah razı olsun...amin inşallah.
Rabbime emanet ol kardeşim.

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
uzun bir aradan sonra tekrar aranızda olmak çok güzel.maneviyatımla tanışmama vesile olan bu güzel sitede, siz değerli kardeşlerimle hayırlı paylaşımlarda bulunmayı nasip etsin Rabbim...muharrem ayınız mübarek olsun ...
güzel Rabbim sağlıklı bir erkek evlat nasip etti.adı yusuf 3 aylık oldu.dualarıyla beni yalnız bırakmayan kardeşlerime teşekkür ederim.Rabbim hepinizden razı olsun ...bu özel duyguyu tüm kardeşlerime tattırmayı nasip etsin Rabbim...
bu vesileyle bebek sahibi olucak kardeşlerime nacizane bir öneride bulunmak istiyorum.bebeğiniz dünyaya geldikten sonra 40gün onun keyfine göre hareket edin.bir bebeğin 3er saat beslenmesi en uygun olanıdır.sabah ezanında uyuyan bebeğinizi uyandırıp beslerseniz ve ezan bitene kadar onu o saatte uyanık tutmayı başarırsanız ,çocuğunuz sürekli sabah ezanında kalkıcaktır...eğer bebeğiniz sabah ezanından 1 saat önce uyanıyorsa kucağınıza alıp beslemeden uyutmaya çalışın.ezan vaktinde uyandırın..ben 3 gün zorluk çektim ama sonra Rabbimin izniyle düzene girdi...
Rabbim cümlemize imanlı evlatlar yetiştirmemizi nasip etsin inşallah.
hayır dualarınız beklerim.Allaha emanet olunuz.

Ve Aleyküm selam değerli ablacığım:)
hoşgeldiniz..çok sevindim sizi gördüğüme..:a15:
Yusuf bebekte çok güzel maşallah barekallah
Rabbim sağlıklı huzurlu mutlu iman dolu bir ömür nasip etsin inşallah
Rabbimize layık bir kul Efendimiz Sallahu Aleyhi Vesellem'e layık bir ümmet Kuran_ıKerim'e has talebe..siz ailesine hayırlı bir evlat olması duasıyla..
incinurumuza da bizden sevgi dolu selamlar..
selametle kalınız
baki selam ve dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsiniz
:a07:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt