Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

30 gb dev hizmet arşivi(vaaz klip program belgesel...) (1 Kullanıcı)

PROBLEM27

Kayıtlı Kullanıcı
Dev ArŞİv Fettullah Gülen Hocamızın Bir çok Mp3 Ve Vidyo Vaazları üsted bediüzzaman ve hizmet hakkında DEV ARŞİV

RapidShare: 1-Click Webhosting

ŞİMDİLİK İÇERİKTEN BAZILARI:

ALEMLERE RAHMET HZ. MUHAMMED SAV....
MP3 HATİM SETLERİ...
İMAM GAZALİDEN ÖĞÜTLER MP3...
ENVAİ ÇEŞİT KLİPLER...
CEVŞEN MP3...
SABAH NAMAZINA NASIL KALKILIR MP3...
SEVGİLİ PEYGAMBERİM VİDEOLARI...
HALİFE EFENDİLERİMİZİN HUTBELERİ...
NAMAZ KILMAYI ÖĞRENİYORUM VİDEOSU İLE NAMAZ SURE VE DUALARI MP3...
ÇOCUK TERBİYESİ MP3
ÇOCUK TERBİYESİ GÖRÜNTÜLÜ
AHLAKİ MÜLAHAZALAR GÖRÜNTÜLÜ
HAC VAAZLARI MP3
KURANIN ALTIN İKLİMİNDE VAAZ+HUTBE MP3
KURANIN ALTIN İKLİMİNDE VAAZ+HUTBE GÖRÜNTÜ
NAMAZ MP3
ÖLÜM ÜTESİ HAYAT MP3
SONSUZ NUR MP3
ZEKAT MP3
ÜSTAD HAKKINDA KLİP VE BELGESELLER...

RAPİD FOLDER OLARAK TÜM LİNKLERİ KLASOR KLASOR AYIRDIM.VE FOLDERDA ÖLÜ LİNK KESİNLİKLE OLMUYOR LİNK ÇALIŞMAZSA RAPİD KENDİSİ FOLDER DAN KALDIRIYOR...

VE SÜREKLİ GÜNCELLENECEĞİNİ DE BİLMENİZİ İSTERİM...
BİR DİĞER HUSUS YUKARIDA VERDİĞİM RAPİDFOLDER LİNKİNİ FAYDALANMAK İSTEYECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KİŞİLERLE YADA BAŞKA YERLERDE LÜTFEN PAYLAŞIN.AKSİ HALDE 3 AY BOYUNCA HİÇ İNDİRİLMEYEN LİNKLERİ OTOMATİK OLARAK RAPİD SİLİYOR.ZİYAN OLSUN İSTEMİYORUM.

İSTEDİĞİNİZ YERDE İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ...
DUAYLA...

RapidShare: 1-Click Webhosting

PROBLEM27

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm....

-Değerli kardeşim öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim ALLAH c.c. razı olsun boş yada dolu hizmette sınır olmadığı gerçeğini bildirmek gayretindesiniz ALLAH c.c. razı ve kabul etsin inşALLAH...

-Değerli Tevhiteri, kardeşim uzun zamandır yorumlarınızı takip etmeye çalışıyorum, içten ve samimi yaklaşımlarınıza ön yargılarla insanları rencide etmek ya da inandıkları, güvendikleri kişilere atıflarda bulunarak yorum yapmadan fikir ayrılıklarını ve birlikteliklerimizi paylaşsak daha uygun olmaz mı? sonuçta bizler adınında bildirdiği gibi tevhit'i dile getirmiş. ALLAH c.c varlığına ve birliğine inanmış kimseleriz.. Bize kötü söz ve itam yakışmaz kalbimizi ve dilimizi bunlardan arındırmak ve saygı duymak zorundayız bunlar bir ağabey, bir dost tavsiyesi olsun isterim, dünyada doğruca gerçekleri ancak ALLAH c.c. bilir! bize karanlık ama ALLAH c.c. herşey adınlıktır bunu hatırlatarak sizi ALLAH c.c. emanet ediyorum rabbim yolunda koşanlardan eylesin selam ve dua ile

TÜM AŞK VE ŞEVKİM KIRILMIŞTI ÇÜNKÜ UZUCA BİR ZAMANDIR UĞRAŞIYORUM VE BİR ÇOK YERDE PAYLAŞTIM.ANCAK PEK YORUM OLMADIĞI GİBİ İLK YORUMUN BÖLE OLMASI ÜZMÜŞTÜ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM...ALAAH RAZI OLSUN.

ŞİMDİ YENİ KONULAR EKLEDİM VE İÇERİK KISMINA DA YAZDIM...İLGİLENENLERİN BİLGİLERİNE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt