Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah Korkusu İle Gözünden Yaş Akana (1 Kullanıcı)

MONA_ROZA

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun..emeğinize sağlik..selam ve dua ile..

sılagurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun güzel bir yazı okudukça böyle yazları walla öyle rahatlıyorukii öyle hüzünleniyorumkii anlatamm saolasınız...

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Paylasimin icin tesekkürler, Allah c.c. razi olsun. gezinirken tesadüf gördüm ilgimi cekti baktim. Ben cok aglarim, ama bilmem yani korku derken mesela Esmaül hüsnayi duydugumda ya da kuranda cok önemli bir ayette o ayetin deghsetinden dolayi, ya da cok nadir namazlarda, dini filimleri bakarken felan. InsAllah benimkiler de bu kapsama giriyordur. Artik girmesede ne yapayim tutamiyorum kendimi bazen. Yani düsünüyorumda mesela ben genel olarak biraz duygulu bir insanim. Onun verdigi bir melankoliden dolayi agladiysam mesela Allah c.c. ismini duyunca ya da Peygamber efendimizin sav. cektigi zorluklari düsününce bunlar da kabul görürmü diyorum. Mesela, iki abimin birisi cok duygulu cok hassas kisilikli, biri cok kati bilinirsede aslinda o da cok merhametli ama aglayamaz. Buraya almanyaya bir teravihte Peygamber efendimizin sav. sakali serifi geliyor. O duygulu olan abim hemen agliyor, ama o zamanlari henüz namaz felan kilmiyor, pek din ile alakasi yok. Öbür abim cok dindar o zamanlari namazini kiliyor ama aglayamiyor bir türlü. Bu durumda duygusal olan abim de korunmus olurmu bu hadisi seriflere göre. Tabi Allah c.c. her seyi daha iyi bilir, simdi o abim 5 vakit kilar namazini. Belkide o gözyasi hürmetine.
selamlar

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Paylasimin icin tesekkürler, Allah c.c. razi olsun. gezinirken tesadüf gördüm ilgimi cekti baktim. Ben cok aglarim, ama bilmem yani korku derken mesela Esmaül hüsnayi duydugumda ya da kuranda cok önemli bir ayette o ayetin deghsetinden dolayi, ya da cok nadir namazlarda, dini filimleri bakarken felan. InsAllah benimkiler de bu kapsama giriyordur. Artik girmesede ne yapayim tutamiyorum kendimi bazen. Yani düsünüyorumda mesela ben genel olarak biraz duygulu bir insanim. Onun verdigi bir melankoliden dolayi agladiysam mesela Allah c.c. ismini duyunca ya da Peygamber efendimizin sav. cektigi zorluklari düsününce bunlar da kabul görürmü diyorum. Mesela, iki abimin birisi cok duygulu cok hassas kisilikli, biri cok kati bilinirsede aslinda o da cok merhametli ama aglayamaz. Buraya almanyaya bir teravihte Peygamber efendimizin sav. sakali serifi geliyor. O duygulu olan abim hemen agliyor, ama o zamanlari henüz namaz felan kilmiyor, pek din ile alakasi yok. Öbür abim cok dindar o zamanlari namazini kiliyor ama aglayamiyor bir türlü. Bu durumda duygusal olan abim de korunmus olurmu bu hadisi seriflere göre. Tabi Allah c.c. her seyi daha iyi bilir, simdi o abim 5 vakit kilar namazini. Belkide o gözyasi hürmetine.
selamlar

Allah sizden de razı olsun kardeşim. Selam ve baki dua ile kalın.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

Herhangi bir mü'min ki Allah korkusundan "Sivrisineğin başı kadar da olsa" gözünden bir damla yaş çıkar, sonra sıcaklığı yüzüne değerse, Allah'u Teala onu cehennem'e haram kılar.

emimur

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim.

Bi_iznillah

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için teşekkürler...
allah razı olsun....

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim senib gazbaindan sana siğiniyoruz.rahmetinden medet umuyoruz bizleride affeyle yarabbi

ahirzamangülü

Kayıtlı Kullanıcı
mükemmel bi paylaşım Rabbim sizden razı olsun...
umarım mesaj,alınması gereken yerlere ulaşmıştır...
selametle...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim.

Allah sizden de razı olsun kardeşim,
Allah’a emanet olun,

gif078tw8jw5.gif

Kedi, Aslangiller familyasındandır. Ama 40 tane Kedi bir araya gelse, bir tane Aslan etmez.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt