Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ALLAH RIZASI İÇİN YORUM GETİRİN (1 Kullanıcı)

sessiz geveze

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RIZASI DİYORM ÇÜNKÜ SİZLERİN FİKİRLERİNE İHTİYACIM CAR NE YAPACAĞIMI BİLMİYORM YAŞIM 17 ÜNİVERSİTE 1.SINIFTAYIM VE BENİ AİLEMİN Bİ TANIDĞI BENİMDE TANIDIĞIM BİRİ İSTEMEYE GELECEK AMA BU SÜRE ZARFINDA YA NİŞAN YA DA SÖZ OLCAK İLK BAŞLARDA BANA ÇOK GÜZEL BİR FİKİR OLARAK GEELİYODU AMA ŞİMDŞ YANİ BU AKŞAM BABAMLA KONUŞTK VE BANA SEN 4 SENE EVLENMEK İÇİN BEKLEYE BİLECEK MİSİN DEDİ SABREDECEK MİSİN DEDİ BAK EĞER YANLIŞ BİR ŞEY YAPARSANIZ BU SÜRE ZARFINDA İKİNİZİDE ÖLDÜRÜRM DEDİ YA BEN ŞİMDİ NE DİYEYİM EVET Mİ DİYEYİM ASLINDA ÇOK EFENDİ BİRİ AMA YA BEN ÖLMEK İSTİYORM ALLAH RIZASI İÇİN BİŞEY SÖYLEYİN AĞLAMAKTANYÜZÜMDE FER KALMADI......:(:(

fevzisultansu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ALLAH RIZASI İÇİN YORUM GETİRİN

KARDEŞ EN İYİSİNİ ALLAH BİLİR AMA BENCE ÇOK ACELE EDERSİN ÇÜNKÜ İNSANIN 4 SENEDE FİKİRLERİ DEĞİŞİYOR VE PİŞMAN OLURSUN BENCE ACELE ETME. ÇÜNKÜ ONUNDA FİKİRLERİ DEĞİŞEBİLİR VE KENDİNİZE YAZIK EDERSİNİZ AMA YİNEDE KARARI VERECEK OLAN SENSİN SONUÇTA BENDEN DAHA İYİ TANIYORSUN.
ALLAHA EMANET OLUN

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum kardesim hem babana hemde sana sasirdim açikçasi 4 sene bekleyebilirmisn diyor baaban eger bu sure zarfinda biseyler olursa aranizda ikinizide oldururum diyor bu ne demek?? yani baban sana sende kendine guvenmiyormusun??? eger boyle suphelerin varsa vede nisanlanacagin kisiyi henuz çok fazla tanimiyorsan kabul etme henuz yasin çok kuçuk dogru kararlar alamayabilirsin soylediklerimi yanlis anlamani istemem ama rabbim hakkinizda herseyin en haiyrlisi ne ise onu nasip etsin benim dusuncelerim bunlar yinede sen ce aileniz daha iyi bilirsiniz tabi a.e.o selametle B)B)

sessiz geveze

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsn öncelikle yazdığınız için ama ne yapacağımı şaşırdım gerçekten çok erken ve 4 sene hiç az değil ya bu yaşadımda nelerle karşılaştım babamın konuşmaları bana çok ağır geldi bende ağlayarak odadan çıktım babam beni tekrr yanına çağırdı gitmedim ya ben çok rezil bi evladım herhalde:(

fevzisultansu

Kayıtlı Kullanıcı

BAK YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUN BENCE BABAN DA SENİN İYİLİĞİNİ VE TEK BİRİYLE OLMANI İSTİYOR VE BENCE BABAN LA TEKRAR GÖRÜŞ VE ONA NE YAPMAN GEREKTİĞİNİ ONUN FİKRİNİN NE OLDUĞUNU SOR

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com

s.a doğrusu çok şaşırdım siz üniversiteye giden birisiniz cahil deyilsiniz ve yorum yapmayacağım allah akıl fikir versin diyeceğim sakın alınmayın selametle

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

canım allah yardımcın olsun..
4 yıl uzun bi süre
fikrin değişebilir bencede okulunu bitir sonra karar verr...B)

selii53

Kayıtlı Kullanıcı

canım kardesım
öncelıkle s.a.
4 sene cok buyuk zaman
bır nısanlılık sürecı cın fazla
ayrıca dıger arkadasaların dedıgıne katılıyorum zamanal ınsanların fıkırlerı cok cabuk degısıyor
bır gunde bıle degısıverebılıyorsun
üniv haytaı cok tehlıkelıdır..
ama sana cok sey öğretecegıne emıım .
ve bızım burda senın gıbılerın yaptıgı su 17 yas evlılklerıne CAHİLE CESARETİ işte denir..
bence kesınlıkle hayır de..
sen su an dogru ınsanı bılecek yaşta olduguna emınmısın ?
ayrıca bbaan sana hem soruyo hemde öldürüm diyo
bu nasıl iş..
allah yardımcın olsun
bence hayır de..
4 sene beklenmez...
B)B)B)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
KARDEŞİM ÖNCELİKLE HALİNİ ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM VE GERÇEKTEN 4 YIL UZUN BİR SÜRE HEM DAHA ÇOK ERKEN KARŞINDAKİ KİŞİNİN NİYETİ CİDDİYSE ZATEN BEKLER AMA İLLA ARADA BİR RESMİYETİN OLMASIMI GEREK SÖZ YADA NİŞANLA HEM BEN CE BU 4 YILDA DAHA İYİ TANIRSINIZ BİRBİRİNİZİ BENCE BU KARARI BİRAZ ERTELEYİN ÖRNEĞİN 2 3 YIL OLABİLİR AEO.AYRICA BABANIN TUTUMU SENİ KORKUTMASIN YAPILACAK OLAN BELLİ KARARI ERTELEMEK .

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ZOR Bİ KARAR AŞAMASINDASIN RABBİM YARDIMCIN OLSUN.
BENCE ÖNCE BABANLA DEĞİL. YANLIŞ ANLAMADIYSAM ÇOCUKLA GÖRÜŞÜYOSUNUZ YANİ SEVİYOSUNUZ BİRBİRİNİZİ. BİRBİRİNİZİ KIRMADAN GÜZEL Bİ KONUŞMAYLA İKNA EDEBİLİRSİN KARDEŞLERİMİZİN DEDİĞİ GİBİ UZUN SÜRE OKUL OLMASA 2 YILA DÜŞÜRÜP EVLENEBİLİRDİNİZ AMA OKUL OLMASI DEZ AVANATAJ SANA. ÇÜNKÜ OKULUNU OLUMSUZ ŞEKİLDE ETKİLEYEBİLİR VE YAZIK OLUR. BENİM FİKRİM KISA VE ÖZ OLARAK
ÖNCE ERKEKLE SONRA BABANLA GÖRÜŞ. ALLAH(C.C) YARDIMCIN OLSUN. HAKINIZDA HAYIRLISI NE İSE O OLSUN. SELAMUN ALEYKÜM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt