Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Anne babamıza dua edelim (1 Kullanıcı)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Anne Babamız İçin Dua Edelim

Allah'ım, anne babama karşı sesimi kıs, sözümü güzelleştir, huyumu yumuşak, kalbimi şefkatli kıl; onlara karşı dostça davranmaya onlara sevgi ile yaklaşmaya muvaffak et beni.

Allah'ım beni eğitmelerinin karşılığını ver onlara. Beni ağırladıklarından dolayı onları ödüllendir,küçüklüğümde benden korudukları şeyleri onlar içinde koru.

Allah'ım Muhammed'e Ehlibeyt'ine selam gönder! Özellikle mümin kullarının babaları ve annelerine verdiğini benim anne ve babama da ver, ey merhametlilerin merhametlisi.

Allah'ım eğer onları benden önce bağaşlıyacak olursan onları bana şefaatçi kıl,ve eğer beni onlardan önce bağışlayacak olursan beni onlara şefaatçi kıl; şefkatinle, mağfiret ve rahmetinin yeri olan saygınlık evinde (cennette) bizleri bir araya getir. Hiç kuşkusuz sen büyük fazilet ve nimet sahibisin ve sen rahmedenlerin en merhametlisisin.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

Yarabbim, annemle babama hidayet nasip et, kalplerine namaz sevgisini koy, Kur'an okusunlar, namazlarını kılsınlar, inşAllah Hacca gitmeye niyet ederler. Yarabbim gönül gözlerini aç Yarabbim, günahlarını affet Yarabbim, kalplerini yumuşat Yarabbim!

Aminnnnnn, aminnnnnn inşAllah

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim aminn :(

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Rabbim razı olsun
emeğine ve hisseden yüreğine sağlık
Çocuk yüreğiyle olmasada bu güzel duaya canı gönülden Amin..Amin..Amin..
Selametle kal canım
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Allah Celle Celalühu emanetsin
B)​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt