Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BAŞÖRTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN BOYKOT 2 (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
CUMHURİYET DEDİLER BÜTÜN DİNLERİN BU BAYRAK ALTINDA YAŞAMASINA İZİN VERDİLER AMA İSLAM DİNİNE BU İMKANI VERMEDİLER KISITLAMALAR ÖN YARGILAR KOYDULAR ANAYASYA,,, SEBEP DİĞER DİNLERDEN OLAN İNSANLARIN RAHATCA YAPTIKLARI AHLAKSIZ ÖZGÜRLÜKLERİN OLMASI....

İSLAM AHLAK DİNİDİR HOŞGÖRÜ DİNİDİR, İSLAM BARIŞ HUZUR DİNİDİR İSLAM DÜNYA VE AHİRET DİNİDİR... İŞTE BU MADDELER ZARARLI GÖRÜNÜYOR... BU GÜN BİR YAHUDİ İABEDET ELBİSESİYLE GEZİYOR OLAYI POROTESTO EDİYOR ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETİM ÜYELİĞİ YAPIYOR DEVLET İBADET ETTİĞİN KIYAFETLE İÇERİ GİREMEZSİN DEMİYOR ONA SES ÇIKARMIYOR... BU NASIL BİR ANAYASA Kİ SADECE BAŞÖRTÜSÜ İÇİN ENGELLER UMUTLAR UFUKLAR KIRILIYOR....

EMİNE ERDOĞAN BİR KAMPAN YA BAŞLATI HAYDİ KIZLAR OKULA DİYE ANCAK KIZLARA OKUMA İMKANI VERİLMEZKEN EMİNE HANIM BU KAMPANYAYA NEDEN GEREK DUYDU Kİ

SİZE SESLENİYORUM EY BU ÜLKEYİ MÜSLÜMAN ÜLKESİ ZANNEDENLER YANILMAYIN BU ÜLKE MÜSLÜMAN BİR ÜLKE DEĞİLDİR.... BU ÜLKENİN DİNİ 1924 YILINDA CUMHURİYET İLAN EDİLDİĞİNDE ANAYASADAN ÇIKARILDI....

AYRICA 2004 İSTATİSLİKLERİNCE YAPILAN BİR ARAŞTIRMADA TÜRKİYEDE MÜSLÜMAN SAYISI % 16 BUNU BİLİYORMUYDUNUZ ANCAK BUNA SATANÇI SIFATLARIYLA TEVİZYONLARDA BOY GÖSTEREN İÇKİ İÇİN DİNE İFRADI OLMAYAN SAYILMAZ MÜSLÜMANLIK VAZİFESİNİ YERİNE GETİRMEYEN NE KADAR MÜSLÜMAN OLABİLİRKİ SORUYORUM SİZLERE MÜSLÜMAN NEYE KİME DENİR BUNU İYİ DÜŞÜNÜN BARLARDA PAVYONLARDAKİLEREMİ YOKSA BU RESİMLERDEKİ İNSANLARAMI BUNU SİZİN VİZCDANINIZA BIARKIYORUM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN SELAMETLE

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BAŞÖRTÜSÜ ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN BOYKOT 2

:( SAĞOL KARDEŞİM:( SONDERECE HAKLISIN KARDEŞİM:( ALLAH CCC YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUNB) SELAMETLE KALINB)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

EY YÜCE RABBİM ! SEN BİİZiM YAR VE YARDIMCIMIZ OL..

Allah razı olsun kardeşim........

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM AKRDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ONLARI HER ZAMAN DESTEGİMİZİ VERECEGİZ. ALLAH YARDIMCISI OLSUN ONLARIN ...B)

tebessum

Kayıtlı Kullanıcı

Bu davada sonuna kadar yanınızdayım.Allah yardımcımız olsun.

Zafer

Yasaklı Kullanıcı

ALLAH bayan Dostlarımızın yardımcısı olsun İNŞALLAH B)B) düşünmek bile zor ya onun elinden baş örtüsünü almak namusuna göz koymaktan daha kötü bişi yaa ALLAH ım sen onları koru ALLAH ım B)B) :(:(:(:(:(

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

SAĞOL KARDEŞİM:( ALLAH CC RAZI OLSUN:( İNŞA. RABBİM YARDIMCIMIZ OLUR:(B)SELAMETLE KALINB)

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim Allah razı olsun o kadar haklısın ki bizim ülkemiz islam ülkesi olamaz aynı zamanda da demokratik bir ülkede değil hak ve özgürlükler kısıtlanmış kul hakkı yenilmiş bir ülke nasıl islam ülkesi olsun.İnsanlarımız plajlarda açık saçık gezerken nasıl islam ülkesi olsun.Allah hak yolunda her dem yardımcımız olsun doğru yoldan sapmayalım İNŞ.Selametle kalın...B)

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN LANA KARDEŞİM AMİN.KESİNLİKLE KUL HAKKI YENİYOR VE ÖZGÜRLÜK İNANCA SAYGI DENEN BİŞE YOKKKKKK:(

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

BEN_BİR "BAŞöRTÜLÜYÜM"

ELİMİZDE İSLAM SANCAKLARI
GöNLÜMÜZDE UMUT PARILTILARI
HERGEçEN GÜN KAYBOLAN ÜMİTLERLE
BEN BİR BAŞöRTÜLÜYÜM

PAçAVRA GİBİ YERLERE ATILAN öRTÜMÜZ
HABİBİN MİRASIDIR BİZE BAŞöRTÜMÜZ
İTİLİP çEKİŞTİRİLMEKLE GEçEN BU öMRÜMÜZ
SöYLÜYORUM BİZ BAŞöRTÜLÜYÜZ

İçİMİZ YANIYOR BU ZULÜMLERE
AYŞE FATMA,ZEYNEPLERE...
DAVAMIZDAN HİçBİR ZAMAN VAZGEçMEYE
TAKTINIZ SİZDE BİR BAŞöRTÜYE

İSLAM SANCAĞI ELİMİZDE
KOR GİBİ TAŞIRIZ ONU YÜREĞİMİZDE
BU MİRASDIR EBEDE GöTÜRÜLEN öMRÜMÜZDE
KURAN ,SÜNNET, BAŞöRTÜMÜZLE

MAPUSLARA GİRİLDİ çİLELER çEKİLDİ..
KALBİMİZDE YANKILANAN İSMİN LE DUALAR EDİLDİ
MÜSLÜMAN GENçLERİZ DUA EDERİZ
BAŞöRTÜMÜZE LEKE SÜRDÜRMEYİZ

OKUL KAPILARINDAN DöNDÜRDÜLER
PAçAVRA GİBİ SAçIMIZDAN çEKTİLER
GöNÜLLERİ SIZLAMAYAN O KARDEŞLERE
EDİVERDİK çOK DUA BİZLERDE..

BAŞöRTÜLÜYÜM çEKİYORUM çİLELERİ
BAŞöRTÜLÜYÜM GURURLA SöYLÜYORUM BU SöZLERİ
EBRU KARDEŞİNİZ SESLENİVERDİ TÜM İMANSIZLARA
BİTMİYECEK BİLSİNLER Kİ BU DAVAMIZDA

-EBRU UYANIK-'DAN (ALINTIDIR)

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

EVET ÇOK SOĞAL ÇOK DÜŞÜNCELİSİN CEVAP VERENLERDE ÖYLE AMA SADECE BUNLARI DÜŞÜNMEKLE YADA SÖYLEMEKLE OLMUYOR BUNU YILLARDIR GÖRÜYORUZ BEN BAŞÖRTÜLÜ DEĞİLİM AMA BAŞÖRTÜLÜ OLAN KARDEŞLERİMİN BU KONUDA SONUNA KADAR ARKASINDAYIM...
ELDEN BİRŞEYLER GELMELİ BU YÜRÜYÜŞLERLE OTURMA EYLEMLERİYLE OLMUYOR BİZLER SİZLER BÖYLE YAPTIKÇA ONLAR DAHA DA ACIMASIZ DAHA DA KATI OLUYORLAR DEMEK Kİ BAŞKA BİR ŞEYLER YAPMALI BAŞKA BİRŞEYLER AMA NE.... FAKAT BU DEĞİL

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

serap kaya kardeşim tepkini anlıyorum ama bundan başka yapacak hiç bir şeyimiz yok duadan vede destekten başka ne yapabiliriz burası müslüman bir ülke değil ki olmadığı içinde bu sorun dünya yok olana kadar devam edecektir ülkemizden bu sorun kalkmaz kolay kolay anayasayı değiştirme gibi bir yetkimiz yok biz madurların.... selametle kalın düşünlüklerini dile getirdiniz için Allah sizin ve kardeşlerinizin yardımcısı olsun....

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleikum vr.vb

Dini kendi ve baskalarinin emellerine alet edenlere,Muslimanim deyip Allahin ayetlerini inkar edenlere ,Allahin Kanununu kendi Insan düzmesi Kanunlara tercih edenlere ALLAH SUBHANE VE TEALA hakki ile sahittir.Bunlara ALLAH merhamet nazari ile bakarmi???

Kim kime benzemek isterse,O onlardandir!!!!
Iste Avrupli Kafire benzemek isteyende ONLARDANDIR !!!!

Bu is artik haddi asti aynem diger hukmu kalmamis Dinler gibi yapmaya calisiyoruz.Nasil kendilerine emir olunanlarin ,hosuna giden kisimlarini alip hoslarina gitmeyenlerini degistirdiler ise ,bizde degistirme yok ama ayni kapiya cikiyor.
Allahim kusura bakma! Senin Kanunlarin Avrupa Kanunlarina uymuyor bu devirde, onlar daha guzel sunlari yapariz ama sunlari yapmayiz demek bu !!

Pekala soruyorum size ;Hosunuza gideni alip ,hosunuza gitmeyeni kabullenmemek Allah katinda ne demek???

Arkadaslar biz Sapittik,Azdik!!!Bizim durumumuz Mekke dönemindeki Müsriklere döndü Allah Subhane ve Teala Bizleri ISLAH eylesin!!!

Allah tan degil Allahin yarattigi Insandan korkup cekinenin vay haline !!!!

ALLAHIM BIZ ZAVALLI KULLARIN SASIRDIK,BIZLERI SENIN HAK DININ OLAN ISLAMDAN,HAK KITABIN OLAN KUR``AN DAN,HAK PEYGAMBERININ SUNNETLERININ YOLUNDAN AYIRMA!!!
SENIN MERHAMETIN GAZABINA USTUN GELMISTIR SEN YOLUMUZU BULMAMIZA YARDIM ET, BIZLERIN YAR VE YARDIMCISI OL BU DUNYADADA , AHIRETTE DE !!!
BIZLERI MERHAMETIN ILE YARGILA YA RABB!!!
BENI ;ANAMI;BABAMI;KARDESLERIMI VE UMMETI MUHAMMEDI (s.a.v) O GUZEL CENNETLERINDE PEYGAMBER EFENDIMIZE KOMSU EYLE,O GUZEL CEMALINI GÖRMEYI NASIB EYLE YA RABBI!!!
SEN BIZLERI GÜNAH ISLEYECEK SEKILDE YARATTIN,SIMDIDE O SONSUZ MERHAMETINLE GUNAHLARIMIZI MAGFIRET EYLE;BIZLERE HAK DININ YOLUNU SASIRMAMAMIZ ICIN YARDIM ET DOGRUYA ULASTIR ,EY MERHAMETLILERIN EN MERHAMETLISI OLAN RABBIM!!!
AMIN;AMIN;AMIN;

VESSELAM

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM...BENDE BAŞÖRTÜLÜ DEĞİLİM...OKUYORUM VE AYNI ZAMANDA ÇALIŞIYORUM...BAŞIMI ALLAH RIZASI İÇİN ÖRTMEK İSTİYORUM AMA KORKUYORUM...ÇÜNKÜ NE YAZIKKİ BAŞÖRTÜLÜYE İŞ YOK!!!!!!! BAŞÖRTÜLÜYE OKUMAK YOK!!!!!!! İNSAN HAKLARININ BÖYLESİNE ÇİĞNENDİĞİ BİR ÜLKE İSLAM ÜLKESİ OLAMAZ...
İNANIN BU YAZIYI OKUDUĞUMDA GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM...HER ZAMAN YANINIZDAYIZ KARDEŞLERİM...ALLAH (CC) YARDIMCINIZ OLSUN....B)B)B)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

DİDEM KARDEŞİM SANA BİŞEY SOYLİCEM SANA RIZKINI VEREN KİMMMMMMMMMMMMM ? ALLAH MI YOKSA EMRİNDE ÇALIŞTIGIN İNSANLAR MI ???? EMİN OL Kİ SEN ALLAH RIZASI İÇİN KAPAN RABBİM ŞAHİDİMDİR Kİ RIZKIN UÇARAK GELİR EGER SANA YAZILAN Bİ RIZIK VARSA O SANA GELİR... SANA VE TÜM KARDEŞLERİME BAŞIMDAN GEÇEN Bİ OLAYI ANLATICAM... KISA Bİ SÜRE ÖNCE İŞİMDEN AYRILDIM ÇALIŞTIGIM YERDE 5 YILDIR ÇALIŞIYORDUM MUHASEBECİYİM. PATRONUM İKİDE BİR NAMAZIMA UZUN SÜRMESİNE VE SAKALIMA KARIŞIYORDU BEN GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPIP İSLAMA UYGUN Bİ ŞEKİLDE KENDİMİ DÜZENLİYOR VE İŞİMİ YAPIYRDUM DAHA SONRA PATRONUM BENİ ALIP TOPLANTI YAPAR VE BANA İSLAMLA UYUŞMAYAN ŞEYLER SOYLERDİ MİSAL NAMAZIN 5 DEGİL 3 VAKİT OLDUGUNU SOYLERDİ. BEN ASLA TAVİZ VERMEDİM VE SONUNDA İŞTEN AYRILDIM ARDINDAN DOLGUN Bİ ÜCRETLE HEMDE BAYA Bİ ÜCRETLE BİR ÖZEL ŞİRKETE GİRDİM BİR HAFTA OLMUŞTU İŞYERİNDE KANUNSUZ VE HARAM OLAN İŞLERİN OLDUGUNU FARK ETTİM. BİR ÇOK ŞEKİLDE RÜŞVETLİ İŞLER YAPILMASI GEREKİYORDU BENDE ALLAH RIZASI İÇİN O İŞYERİNDE ÇIKTIM VE ŞİMDİ ÇALIŞTIGIM İŞYERİME GİTTİM. HEMEN HİÇ İŞSİZ KALMADAN. RABBİM OGLE Bİ YARDIM ETTİ Kİ ŞUANDA C.TESİ BEN EVDEYİM ÇALIŞMIYORUZ ÇOK RAHAT Bİ ORTAM NE DİNİME NE YAŞANTIMA KARIŞILIYOR. herşey ogle bi rayına oturtulduki AKLIM HAYALİM ŞAŞTI ALDIGIM PARA O ÖZEL ŞİRKETTE ALICAGIMIN YARISI KADAR AMA BENİM PARADA GÖZÜM YOK Kİ HAMDOLSUN EMİN OL YAPILAN ALLAH RIZASI İÇİN OLUNCA RABBİM ASLA BOŞ ÇEVİRMİYOR...B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

O BACILARIMIZ BAŞÖRTÜSÜ İÇİN NELERE KATLANIYOR BİZ İSE RAHATLIK İÇİNDEYİZ KİMSE NEDEN ÖRTÜNÜYORSUN DİYE HESAP SORMUYOR FAKAT BİZLER ONDAN BİLE ACİZİZ.CENNETİ KAZANMAK KOLAY DEGİL,EMEK İSTER MÜCADELE İSTER.AMA YOK İŞTE RABBİM NE OLUR AFFET YALVARIYORUM MUHAMMED MUSTAFANIN HÜRMETİNE,EN SEVDİGİN KKULUNUN HÜRMETİNE AFET RABBİM .AFFET ALLAHIM NE OLUR AFFET

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

bu uğurda davama sevdalıyım dünya döndükçe bu davadan son nefesimde bile vaz geçmiycem inşallah benim bir yakın akrabam baş örtüsü maduru onun neler çektiğini bir biz birde Allah biliyor....

hatta geçirdiği şok olaylar nedeniyle hafızası tahrip oldu.... ama sevdasından vazgeçmedi geçemem dedi... bu uğurda bizler gibi gözyaşları feda etti Allah'ım sen bizlerden yardımlarını esirgeme Allah'ım islama uzanan şerli elleri helak et izin verme temenni ve Destekleriniz için Allah Razı olsun selametle kalın

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞÖRTÜSÜ BENİM SEVDAM BACILARIMIN ARKASINDAYIM GEREKİRSE BU UĞURDA CANIMI KANIMI AKITMAYA HAZIRIM BU ALLAH'IN KADINLARA VERMİŞ OLDUĞU ÖZĞÜRLÜKTÜR KİMSE ONU ENGELLEYEMEZ

BAŞÖRTÜSÜNE UZANAN ELLER KIRILSIN
TÖRBANA LAF ATAN DİLLER TUTULSUN!!!!!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt