Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Kadinin ölüm Anindaki Hali (1 Kullanıcı)

hyalcin_67

Kayıtlı Kullanıcı
tüylerim diken diken oldu...ALLAH hepimize hayırlı ölümler nasip eylesin.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
tüylerim diken diken oldu...ALLAH hepimize hayırlı ölümler nasip eylesin.

selamün aleyküm kardeşim.bu olaya tanık olan imam abimiz, olayı anlatırken gözleri doluyor,çenesi tir tir titriyordu.onca zaman geçmesine ragmen halen olayın etkisinden kurtulamamıştı.RABBİM seninde dedigin gibi,hayırlı ölümler nasip etsin.amin.selametle.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kasım abi.Çok ibretlikti. Rabbimiz c.c. razı olsun paylaştığınız için. Rabbul alemin imanlı ölüm nasip eylesin cümlemize inşaAllah..selam ve dua ile.. Fii emanillah

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM MEHMETT HOCA DANDA ALLAH RAZI OLSUN SİZDENDE İBRET OLMAMIZ GEREK PAYLAŞIMIN İCİN ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kasım abi.Çok ibretlikti. Rabbimiz c.c. razı olsun paylaştığınız için. Rabbul alemin imanlı ölüm nasip eylesin cümlemize inşaAllah..selam ve dua ile.. Fii emanillah

aleyküm selam nigdeli kardeşim.ibretle bakmak ne güzel.ibret alanlardan oluruz inş.RABBİM sendende razı olsun.ölürken üzerine nur yagsın,ALLAHIMIN rahmetine dalarsın inş.selametle.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
sa kasım abi.okuyupta etkilenmemek mümkün değil.Allahım hayırlı ölümler ver yarabbim.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM MEHMETT HOCA DANDA ALLAH RAZI OLSUN SİZDENDE İBRET OLMAMIZ GEREK PAYLAŞIMIN İCİN ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN.

Aleyna ve aleyküm selam canım abicigim.ALLAHIM sendende razı olsun.İyilerin akıbeti hep hayr olur,RABBIM iyilerden eylesin.inşaallah.selametle.B)B)B)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
sa kasım abi.okuyupta etkilenmemek mümkün değil.Allahım hayırlı ölümler ver yarabbim.

Aleyküm selam ellerini öptügüm İNCİNURUN annesi.sen okuyupta etkileniyorsun,ya ben .o abimizin gözlerimin içine bakıp,çenesi titreyerekten bana anlatmasını bir düşünsene.Dilim damagım kurudu idi.günlerce etkisinden çıkamadım.Seninde dedigin gibi ALLAHIM hayırlı ölümler versin.ölümümüz onun huzurundayken olur inş.ALLAHA emanet ol.selametle.

irsat

Kayıtlı Kullanıcı
inanamıyorum,bir sürü yaşanmış olaylar okudum, ama bu olay kadar ibretlik olduğunu hiç görmedim.çok teşekkürler...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
inanamıyorum,bir sürü yaşanmış olaylar okudum, ama bu olay kadar ibretlik olduğunu hiç görmedim.çok teşekkürler...

selamün aleyküm kardeşim.şu dünyada her an öyle ibretlik olaylar oluyorki,bizler sadece bu kadarıyla haberdar olabiliyoruz.ama önemli olan ibret alıp,YARATAN RABBİMDEN hayırlı bir ömür ve hayırlı bir ölüm nasip etmessini dilemek.B)ALLAHIM B)cümle ümmeti B) MUHAMMEDE B)hayırlı bir ölüm nasip eder inş.selametle.

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hepimiz bir gün HAKKIN rahmetine kavuşacağız .inşallah RABBİM hepimize hayırlı imanlı ALLAH diye diye can vermeyi nasip etsin .ölüm anıyla ilgili bir araştırma yaptım .çok korkunç sonuçlar buldum illede imansızlar için tüylerim diken diken oldu .RABBİM yardımcımız olsun .
ama ben yinede iyiki ölüm varmış diyorum aksi taktirde insanların hali ne olurdu diye düşünüyorum veyada fakirler ölseydide zenginler yaşasaydı ne büyük dengesizlik olurdu iyi kiRABBİM dünyayı bir düzene koymuşda zengin fakir herkes ölüyor çok şükür ki

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hepimiz bir gün HAKKIN rahmetine kavuşacağız .inşallah RABBİM hepimize hayırlı imanlı ALLAH diye diye can vermeyi nasip etsin .ölüm anıyla ilgili bir araştırma yaptım .çok korkunç sonuçlar buldum illede imansızlar için tüylerim diken diken oldu .RABBİM yardımcımız olsun .
ama ben yinede iyiki ölüm varmış diyorum aksi taktirde insanların hali ne olurdu diye düşünüyorum veyada fakirler ölseydide zenginler yaşasaydı ne büyük dengesizlik olurdu iyi kiRABBİM dünyayı bir düzene koymuşda zengin fakir herkes ölüyor çok şükür ki

Aleyküm selam kardeşim.dualarına canı gönülden amin.amin.amin.NTV de bir belgeselde bir hristiyan adamın ölüm anını kayıta almışlar.adam kızının kollarında hırlaya hırlaya can verdi.doktorlar acısının hafiflemesi için çokca agrı kesici verdikleri halde adam hırlaya hırlaya öldü.ALLAHIM imanı yoldaş eylesin.tertemiz bir öülm nasip etsin amin. selametle

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kasım abi ölüm anında ne kadar ilaç verilirse verilsin hiçbir işe yaramaz hep dua etmamiz gerekiyor ben şöyle dua ediyorum
YARABİM SON NEFESİME KADAR SON NEFESİM DAHİL KELİMEYİ ŞEHADETLE ÇENE KAPAMAYI NASİP ET DİYORUM .
SON NEFESDE ŞEYTAN BÜTÜN ARKADAŞLARINI GETİRİRMİŞ SEN ÖLÜYORSUN BİZ DAHA ÖNCE GİTTİK HIRISTİYANLIK DİNİ DAHA MAKBULGEL O DİN ÜZERİNE ÖL DERMİŞ EĞER RABBİM KURTULMASINI MURAT ETMİŞSE CİBRİL GELİRMİŞ HAYIR SEN MÜSLÜMANSIN BU DİN ÜZERİNE ÖL DERMİŞ
DİER DİN ÜZERİNE ÖLENLER ÇOK KORKUNÇ ŞEYLER BEKLİYOR ALLAH KORUSUN BEN ÇEŞİTLİ HOCALARDA İNTERNETTEN ÖLÜM MEZAR CENNET ÇEHENNEM KONULARIN ARAŞTIRDIM GEÇEKTEN ÇOK KORKTUM RABBİM ÖLÜMÜMÜZÜ GÜZEL EYLESİN EHLİ KİTAP ÜZERİNE ÖLENLERDEN EYLESİN İNŞALLAH SELAMETLE KAL

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm, Allah hepimize hayırlı ölümler nasip eylesin. İnanın okuyunca içim ürperdi.Allah u Teala(c.c ) insanı durduk yere cezalandırmaz. Demek ki Allah (c.c )' ın hoşuna gitmeyecek şeyler yaptı ki cezası da öyle oldu.

Allah'a emanet olun
Bu olayı bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun inşallah.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm, Allah hepimize hayırlı ölümler nasip eylesin. İnanın okuyunca içim ürperdi.Allah u Teala(c.c ) insanı durduk yere cezalandırmaz. Demek ki Allah (c.c )' ın hoşuna gitmeyecek şeyler yaptı ki cezası da öyle oldu.

Allah'a emanet olun
Bu olayı bizimle paylaştığınız için Allah sizden razı olsun inşallah.

aleyküm selam kardeşim.ALLAHIM hepimizden razı olsun.belki şu an kimler azraile can veriyor.kimi tatlı tatlı kimi ızdırap içinde.ALLAHIM bizlere hayırlı ölümler nasip eder inşaallah.RABBİME emanet olunuz.selametle.

şenol kardeş

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba abi.inan çok etkilendim.allah son nefesimizde iman nasip etsin.a.e.o.

ermis_76

Kayıtlı Kullanıcı
özür dilerim yeni üyeyim ama hikayeyi okuyamıyorum.sadece yorumları görebiliyorum..nasıl okuyabilirim..yardımcı olurmusunuz?

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
özür dilerim yeni üyeyim ama hikayeyi okuyamıyorum.sadece yorumları görebiliyorum..nasıl okuyabilirim..yardımcı olurmusunuz?

selamun aleykum kardeşim.
sayfanın en üstünde ANA SAYFA yazan yeri tıklayın. orada en aktif forumları göreceksiniz.oradan bir kadının ölüm halindeki halini tıklayın ve okuyun.selametle.

Young Muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm..paylaşımınız çok etkileyici ALLAH sonumuzu hayır eylesin iman ile ölmeyi nasip etsin..ben birşey duymuştum ölüm diğerlerine göre en hafifiymiş yani cennete veya cehenneme kadar her aşama bir öncekinden daha şiddetliymiş..en hafifi ölümmüş ama sanırım bu şiddet azabı olanlar için yani cehenneme gidecekler için geçerli sanırım en iyisini ALLAH' ım bilir..Ayrıca ALLAH(c.c.) bizi adaletiyle değil merhametiyle yargılasın diyorum çünkü eğer adaletiyle yargılarsa yanlışlarımız hatalarımız o kadar çokki yanarız ALLAH korusun o yüzden merhametiyle yargılasın diye dua ediyorum...selam ve dua ile..a.e.o.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt