Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bizim Çocuklar Hangi Dinden? (1 Kullanıcı)

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
ilk-ders-zeus-original-2.jpg
Başbakan yarımcısı Bekir Bozdağ, Avrupa’da 4000 Türk çocuğunun hıristiyanlaştırıldığını belirterek: “Adeta bir Hıristiyanlaştırma kampanyası yapılıyor. Büyük bir dramla ve asimilasyonla karşı karşıyayız” demiş.

Dönüp ülkeme baktım da, Avrupayla arasında fazla bir fark göremedim ben. Ülkemin doğusunu da Batısını da gördüm. İslamsız bir toplumun, ruhları aç bırakılmış gençlerin en büyük tehlike olduğunu temaşa ettim. Doğuda gençler, ırkçı duygularla beslenip dağlarda kaybediliyor. Batı’da ise içki ve kumar bataklığında. Sahip oldukları tek ortak nokta: “Hayatlarında İslam’ın olmayışı”
Sokaklarında adım başı tekel bayi olan bir memleketteyim. İçki su gibi tüketiliyor.10 yaşındaki çocuğun elinde bira şişesini görmek sıradanlaşmış bir manzara. Parklar, ağaç dipleri fuhuş merkezi olmuş. Avrupa’da bile çok soyunanlara aptal gözüyle bakılırken, bizim sokaklar et pazarı gibi.
Otobüste, vapurda, parkta gözünüzün önünde “Se…..şen” gençleri görünce yerin dibine girersiniz de, sesinizi çıkaramazsınız. Onlara edepsizlik serbest, onlara karışmak yasak!!!
Söyleyin Allah aşkına bizim çocuklarımız Hristiyanlaştırılmıyor da Müslümanlaştırılıyor mu?
Çocuklarımızın ahlaki yönden korunması için hiç bir çaba verilmiyor. Okullarda neden cinsel eğitimin üzerinde çok duruluyor hiç düşündünüz mü? Çünkü artık evlilik öncesi ilişki normal görülüyor ve çocuklar her şeyi bilsin ki, zinaya düştüğü zaman bilinçli(!) hareket etsin diye. Çöp kutularında, tuvaletlerde doğurulup atılmış ceninleri daha fazla görmeyelim diye!!!
Kayseri’de ki üniversiteli sevgililerin gayri meşru doğan bebeklerini öldürmeleri gibi olaylara şahit olup midemiz kalkmasın diye!
ilk-ders-zeus-original-3.jpg

Okul kitaplarında ki çarpıklıkları farkettiniz mi hiç? 8. sınıf Türkçe dersi çalışma kitabında ki, hikayeleri incelediniz mi mesela? Tanrılar Tanrısı! Zeus, Haber tanrısı Hermes, Pandora vs. gibi tanrıları! anlatarak çocukların beyinleri nasıl kirletiliyor anlayabildiniz mi?
Siz hiç okul kitaplarında başı örtülü bir kadın resmine veya namaz kılan bir insan resmine rastladınız mı?
Öğretmeninin kızıma bir kaç gün içinde ezberlemesi gerektiğini söylediği şiirde şu ifadeler vardı: “Son Türkiyemin üstüne, Tanrısal bir kanat oldun” Dayatılan onca saçmalığı görünce, Müslüman bir ülkedeyim demek mantıksız ve gülünç geliyor doğrusu…
Bir toplum nasıl adım adım özünden koparılıyor, nasıl İslam’dan uzaklaştırılıyor, içimiz acıyarak şahit oluyoruz.
Son peygamberin kim olduğunu, akşam namazının kaç rekat olduğunu bilmeyen nice genç için hangi dindendir demeliyiz acaba? İslam Olur mu ki? Ya da Hristiyan desek ne fark eder?
Cahide Sultan

Bizim Çocuklar Hangi Dinden? « Cahide Jibek

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt