Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bulaşık Makinesi Değil Bin Bir Marifet (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
geschirrspueler.gif

Bulaşık makinesi deyip geçmeyin

Biliyor musunuz ıspanaklar bulaşık makinesinde yıkanır, hem de pırıl pırıl olur )))))) Şaka değil, gerçek…
Denemedim ve denemeye de niyetim yoktur ama sizleri bu bilgilerden mahrum bırakmaya gönlüm el vermedi sizlere de tavsiye etmem, bulaşık makinesine bardak, tabak, çanak koyun yıkayın, sebzenin meyvenin yeri mi?

Ama nasıl yapıldığını merak edenlere söyleyelim;
Bulaşık makinenizin ön yıkama mı dersiniz, son yıkama mı, yani sadece sudan geçirmek için duru su kullandığı programı seçiyorsunuz ve ıspanakları makinenize diziyorsunuz, bittiii ))) İnanması zor ama yapanlar var…
Tabi sakın ola gaza gelip parlatıcıydı, deterjandı, üçü beşi bir aradaydı diye bir şeyler katmayın

Yine de benden tavsiye olunmaz, paşa paşa elinizde yıkayın gitsin derim… :sir:Hiç mi toprak, çer çöp görmedik, gökten zembille mi indik İçinden canavar çıkacak değil ya, dikkat ederek birkaç su yıkayıp geniş kaplarda suda beklettiğinizde kumları dibe çöker, börtü böceği de atta gider… Hijyene tamam ama abartmanın da lüzumu yok, üstelik toz toprak gören köy çocukları şehirli muhallebilerden çok daha sağlıklıdır bikerem

Bulaşık makinesinin marifeti bu kadarla bitmiyor, şekerlenmiş reçelleri de makinenizle tanıştırın
Evet, yanlış okumadınız, şekerlenmiş reçellerinizi bir kavanoza koyup kapağını da sıkıca kapıyor vee en yüksek yıkama programında bulaşıklarınızla beraber kardeş kardeş yıkanmasına, pardon ilk günkü tazeliğine gelmesine vesile oluyorsunuz ))

Bulaşık makinesinde konserve yapıldığını ve balık pişirildiğini de duymuşluğum var ama fazla malumatım yok, deneyen varsa yazıversin

Ehh balıktı, ıspanaktı, reçeldi, konserveydi derken fırsat bulursa Fatma Teyze bir ara bulaşıkları da koyar makineye, belki
:H

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize Kardeş Cok Guzel Olmuş
Benim şu Bulaşik Makinesinden şikayetim Var Ama
Makineye Koyarken Değilde Yikandiktan Sonra Eğilip Cikartmak Bir Eziyet

Oyle Değil Mi?

Allah Razi Olsun
Allaha Emanet Olun

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hafize Kardeş Cok Guzel Olmuş
Benim şu Bulaşik Makinesinden şikayetim Var Ama
Makineye Koyarken Değilde Yikandiktan Sonra Eğilip Cikartmak Bir Eziyet

Oyle Değil Mi?

Allah Razi Olsun
Allaha Emanet Olun

Aynen sana katılıyorum yerleştirmesi zor gelmiyor hazır yıkanmış bitmiş çıkarıp yerleştirmesi zor geliyor sıcaklamaya çıkarırsam ne ala :K:H

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
sanırım bunları sadece bizim halkımız yapıyodur. pratik zekalı bir millete sahipiz gurur duymak lazım :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Yarın bu kadınlar çocukları da makineye atarlar:a36::a23::a24:

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
cok saskınım ne guzel ya ıspanak olayı bıraz rikslı ama receller için cok pratık cözüm..:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt