Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE!! (1 Kullanıcı)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE!!

VEYS yazdı:
gayri meşru evlilikler yaparak dunyaya cocuk getıren kişilerin hali işte hepimiiz görüyoruz ve içimiz yanıyor gordukce ınsan ne dıyecegını bılemıyor.Allah ıslah etsın onları.Bu gibi insanların ıcınde merhamet duygusu kalmamıs aıle yapısı dıye bı sey yok.Aslında soylenecek bır suru sey var ama burda olmuyor işte...
ALLAH RAZI OLSUN ABİM. EVET İÇİMİZDEN GEÇEN ÇOK ŞEY VAR BUNLARA KARŞI AMA..
ALLAH A EMANET OL..

samirasert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE!!

CANIMI OKADAR YAKIYOKİ BU HABERLER.... ARTIK HABERLERİ İZLEYEMİYORUM. NEDİR BU DÜNYANIN HALİ ANLAMIYORUM. ÇOCUKLARIMIZ BU FANİ DÜNYANIN ZULMÜNÜ TATMASI GEREKEN EN SON CANLILAR BENCE. ONLAR MELEK. NASIL KIYILIR BİLMİYORUM. HELE BİR ANNE YAPILICAK Bİ YORUM YOK ARTIK ÇÜNKÜ O ANNEYE SÖYLENCEK SÖZ YOKTUR. HER CÜMLE HAFİF KALIR ONUN ACIMASIZLIĞININ TARİFİ YANINDA.

ALLAH A EMANET OLUN ARKADAŞLAR. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt