Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Cübbeli Ahmet Hoca - Ramazan-i Serif Sohbetleri (1 Kullanıcı)

Dizayn

Kayıtlı Kullanıcı

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Cübbeli Ahmet Hoca - Ramazan-i Serif Sohbetleri

ne var bu adreslerde arkadasım?

Dizayn

Kayıtlı Kullanıcı

başlıkta yazıyor Ramazan-ı şerif sohbetleri yeni baskı

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

bu arada cüpbeli ahmet hocanın harcadığı paraları yaptıklarını onaylayan varmı içinizde bizde bir söz vardı hocanın dediğini yap ama yapdığını yapma diye

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Fettullah Gülen Hocayı ve Nihat Hatipoğlu Hocayı dinlemeyi tercih ederim

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. kardeşler lütfen burda ayrımcılığa gidecek yazılar yazmayalım şucu bucu olmasın herkesin kendisine göre gittiği hocalar vardır ve onları sevmeyenlerde normaldir bunlar. Buraya gelipte bilgi almak isteyen kardeşlerimizi soğutmayalım uzaklaştırmayalım. (Bu arada ben ne site kurucusuyum nede bişey benim görüşüm sadece.) Diğer taraftan kardeşim isteyen isteyen hocanın sohbetlerini bulabilir. Diye düşünüyorum.

zahara

Kayıtlı Kullanıcı

hilal kardeşim cübbeli ahmet hoca acıklama yaptı sen öyle demekle gıybete giriyorsun muhakkak herşeyin en dogrusunu Allah ve Resuli bilir lütfen yargısız insan yapmayın dinine baglı müslümanın denize giremez diye bişart yoktur ve kendiside dedi bayanlara bakmadım diye bakmazda herkezin evinde tv vardır öyle bişeyde dememiş lütfen carpıtmayın Allah aşkına ya
gercekci olun şimdiki devirde acık yakalamaya calışılıyor o hic bir sohbetinde tv yok dememiş ha şöyle demiştir tv zararlı şöyleki iyi kanallar seyredersen yararlı buda sana baglı

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ben onun açıklamasını izledim sadece kitap telifi karşılığından geçimini sağladığını söylüyür tatil yaptığı yerler kolundaki saatin villa v.s bunların kendisine hediye olduğunu söyledi yinede belkide haklısın herkez kendi yaptıklarından sorumlu değilmi

Dizayn

Kayıtlı Kullanıcı

Ey iman edenler! Size bir fasık bir haber getirirse, bilmeyerek bir topluluğa zarar verip yaptığınıza pişman olmamak için o haberin doğruluğunu araştırın.
Hucurat 6. Ayet Meali..

Ben bu başlığı sadece sohbet'i indirip, dinlediğiniz zaman feyz alasınız diye eklemiştim, İsteyen yükleyip dinler isteyen dinlemez. Ve tatil matil konusunun açılması da uygun değil. Kazandığımız sevaplarıda gıybet yaparak harcamayalım. Eğer bu konu farklı yerlere çekilecekse yönetimden bu konunun silinmesini rica edicem.

ALLAH RAZI OLSUN B)

havvabahar

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaslar hocalarin giybetini yapmayalim aman. ben biraz dinledim bu hocamizi ondanda birseyler ogrendim. Aman hocalarimizin degerini bilelim. Allah a emanet olun.B)

zahara

Kayıtlı Kullanıcı

dizayn özür dilerim kardeşim emegine saglık herkez adına gercekten özür dilerim arkadaşlar şunu bilinki onlar Allah kelamı söyleyen kişiler bir şeyi emin olmadan söylmemek lazım hayırla kalın

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Cübbeli Ahmet Hoca'dan (253 tane) Dini Sohbetler

ben indiremedim yardimci olursaniz sevinirim .ben cok istifade ediyorum kendisinden Allah razi olsun senden.

esselamu aleykum pakize abla.
sohbetlerden birine sağ tıklayıp, hedefi farklı kaydet deyince bilgisayarınıza kaydediliyor ablam. Mevla Teala kendisinden razı olsun, hizmetlerinin ecrini versin inşaAllah..B)
selam ve baki dua ile.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm pakize abla..kaydedebildiniz mi ablam?
sorun olmaması lazım linklerde. ben kaydederken olmamıştı.
selamun aleyküm

Edru

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm gurbanlar ben biraz cahilim sohbetleri nasil indirecegim?Linkin üstünü tikliyorum ve nereden indirilecegini bulamadim.
Ve de bu su deyip birbirimizi yaralamayayim bizim icin hepside degerlidir.Istisnalar kaideyi bozmaz.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
HOcamizin babasi zamanin en iyi zaneginleri arasindaydi, kendisi kolejde okula baslamais ama okumak istememistir, medreseyi tercih etmistir ayrica hanimi ve ailesi de cok zengindir, buna nazarla bakarsak , mutevazi bile yasiyor diyebilir...

Oyle bilmeden ahkam kesmek yoooooooooookkk!!!

s.a. ben onun açıklamasını izledim sadece kitap telifi karşılığından geçimini sağladığını söylüyür tatil yaptığı yerler kolundaki saatin villa v.s bunların kendisine hediye olduğunu söyledi yinede belkide haklısın herkez kendi yaptıklarından sorumlu değilmi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt