Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DAR BADİ İLE KILINAN NAMAZ (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
DEĞERLİ HANIM KARDEŞLERİM SİZLERLE ŞUNU PAYLAŞMAK İSTİYORUM BAZI KARDEŞLERİMİZ DAR BADİLERLE NAMAZ KILIYOR ATLANAN BİR DURUM VARKİ BADİLERLE NAMAZ KILARKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN ŞUDUR İFTİTAH TEKBİRİNİ ALIRKEN YANİ GİRİŞ TEKBİRİ ALLAHÜ EKBER DEDİĞİMİZ ANDA BİLEKLERİMİZ YARIYA KADAR AÇILIYOR NERDEYSE BUDA NAMAZIN SIHHATİ İÇİB ÖNEMLİDİR NAMAZDA BİLEKLER İKİ PARMAK OLMAK KAYDIYLA AÇILABİLİR GEÇMEMELİ NAMAZ İÇİNDE TESETTÜRE DİKKAT ETMELİYİZ BİLEKLERİMİZDEN AYAK TOPUĞUMUZA KADAR TAM MANASIYLA OLMALI EĞER MÜMKÜNSE ÇORAPSIZ NAMAZ KILMAMAYA ÖZEN GÖSTERELİM KISA ETEKLERLE BAZI HANIMLAR BİRDE ÇORAPSIZ NAMAZ KILIYOR RUKU EDERKEN TOPUKLARINDAN YUKARI AÇILIYOR BU HEM EDEBİİ AÇIDAN HEMDE NAMAZIN SIHHATİ AÇISINDAN UYGUN DEĞİLDİR BUNA DİKKAT EDERSENİZ DAHADA GÜZEL OLACAKTIR VE KILDIĞIMIZ NAMAZLARIN MAKBUL OLDUĞUNDAN DAHADA EMİN OLACAĞIZ İNŞ BU KONUYLA İLGİLİ YORUMLARINIZ OLURSA ÖZELLİKLE SORU OLARAK DEĞİLDE DAVRANIŞ OLARAK ANLATMAYA ÇALIŞIRSANIZ DAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ DİNİ SORULAR SİTEMİZİN SORU BÖLÜMÜNE SORULUYOR RABBİM İBADETLERİNİZİ KABUL BUYURSUN DUA İLE

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DAR BADİ İLE KILINAN NAMAZ

s.a. Ablacım çok güzel izah etmişsiniz. Bide rüku ya giderkende dikkatliolunması lazım diye düşünyorum.

Allahualem

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim sizden razı olsun.
Dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

xtar yazdı:
s.a. Ablacım çok güzel izah etmişsiniz. Bide rüku ya giderkende dikkatliolunması lazım diye düşünyorum.

Allahualem
a s değerli kardeşim elbette namazın her hareketi dikkatli olunması gereken biribadettir rabbim hakkıyla eda edenlerden eylesin dua ile

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.YA KARDEŞİM HEP SİZİN YAZILARINIZLA BENİM AKLIMDAKİLER SONUÇLANIYOR.TEVAFUK DİYELİM YİNE GERÇEKTEN.ÇOK SAĞOLUN.

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. allah razı olsun ablacım rabbim bütün namazlarımızı kabul etsin inşallah a.e.o.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

cigdem yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN.YA KARDEŞİM HEP SİZİN YAZILARINIZLA BENİM AKLIMDAKİLER SONUÇLANIYOR.TEVAFUK DİYELİM YİNE GERÇEKTEN.ÇOK SAĞOLUN.
ne güzel kalblerimiz karşılıklı demekki faydası olabiliyorsa ne mutlu bana dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

fidan yazdı:
s.a. allah razı olsun ablacım rabbim bütün namazlarımızı kabul etsin inşallah a.e.o.
a s canım kardeşim rabbim cümlemizden razı olsun ve namazı hakkıyla kılanlardan eylesin dua ile

god one

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
DEĞERLİ HANIM KARDEŞLERİM SİZLERLE ŞUNU PAYLAŞMAK İSTİYORUM BAZI KARDEŞLERİMİZ DAR BADİLERLE NAMAZ KILIYOR ATLANAN BİR DURUM VARKİ BADİLERLE NAMAZ KILARKEN DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN ŞUDUR İFTİTAH TEKBİRİNİ ALIRKEN YANİ GİRİŞ TEKBİRİ ALLAHÜ EKBER DEDİĞİMİZ ANDA BİLEKLERİMİZ YARIYA KADAR AÇILIYOR NERDEYSE BUDA NAMAZIN SIHHATİ İÇİB ÖNEMLİDİR NAMAZDA BİLEKLER İKİ PARMAK OLMAK KAYDIYLA AÇILABİLİR GEÇMEMELİ NAMAZ İÇİNDE TESETTÜRE DİKKAT ETMELİYİZ BİLEKLERİMİZDEN AYAK TOPUĞUMUZA KADAR TAM MANASIYLA OLMALI EĞER MÜMKÜNSE ÇORAPSIZ NAMAZ KILMAMAYA ÖZEN GÖSTERELİM KISA ETEKLERLE BAZI HANIMLAR BİRDE ÇORAPSIZ NAMAZ KILIYOR RUKU EDERKEN TOPUKLARINDAN YUKARI AÇILIYOR BU HEM EDEBİİ AÇIDAN HEMDE NAMAZIN SIHHATİ AÇISINDAN UYGUN DEĞİLDİR BUNA DİKKAT EDERSENİZ DAHADA GÜZEL OLACAKTIR VE KILDIĞIMIZ NAMAZLARIN MAKBUL OLDUĞUNDAN DAHADA EMİN OLACAĞIZ İNŞ BU KONUYLA İLGİLİ YORUMLARINIZ OLURSA ÖZELLİKLE SORU OLARAK DEĞİLDE DAVRANIŞ OLARAK ANLATMAYA ÇALIŞIRSANIZ DAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ DİNİ SORULAR SİTEMİZİN SORU BÖLÜMÜNE SORULUYOR RABBİM İBADETLERİNİZİ KABUL BUYURSUN DUA İLE
ablacım Allah razı olsun çok önemli bilgileri paylaşmışsın bizlerle.sağolasın...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim bu bir görevdirr inş faydalı olabiliyorumdur dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt