Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
canım ablamızın ruhuna tekrar

1 Fatiha 3 İhlas okudum

ALLAH mekanını cennet etsin inşaALLAH.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam şimdi gördüm şok oldum ..beratcım ne zaman oldu ...elifim Allahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

bende 100 salavat
100 tevhid 100 ihlas alıyorum ...

Allah razi olsun ablam nebahat ablamiz 01.02.2013 tarinde vefat etmistir belki haberiniz vardir kendisi hastaydi bir ara iyiydi ama malesef adini bile anmak istemedigim o hastalik bu savasi kazandi rabbim rahmet eylesin mekani cennet olsun .....selametle dua ile....

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım hasta olduğunu biliyordum ama inan okuyunca gözyaşlarıma hakim olamadım..canım ablam aynı yıl bu siteye üye olmuştuk ...sanki öz ablamı kaybetmiş gibi şuan çok karışık duygular içindeyim...Rabbim mekanını cennet eylesin :(

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım hasta olduğunu biliyordum ama inan okuyunca gözyaşlarıma hakim olamadım..canım ablam aynı yıl bu siteye üye olmuştuk ...sanki öz ablamı kaybetmiş gibi şuan çok karışık duygular içindeyim...Rabbim mekanını cennet eylesin :(

Amin ablam ben eski uylerdenim hemen hemen herkesi bilirim birebir konusmasak bile takip ederim bir ara yoktum ama yinede bakardim arasira birkac aydir daimiyim boylede olurum insallah.bu sitede ayri bir samimiyet var gecmisten gelen bir aile gibiyiz sevinclerimizi uzuntulerimizi hep paylasiyoruz ...... selametle dua ile....

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim rahmet eylesin inşallah....250 kelime-i tevhit,5000 salavat okumuştum.1 yasin,mülk ve nebe okurum bu akşam inşallah.Allahın kabir ve cehennem azabı göstermesin arkadaşımıza. Allaha emanet olun

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
1 fatiha ,3 ihlas okundu

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım 100 tevhid,100 ihlas ve 100 salavatı okudum.Rabbim kabul etsin.
ayrıca kızım incinurda 100 salavat 100 ihlas 100 tevhid okuyor...Rabbim mekanını cennet eylesin elifim :(

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeşlerim ablamızı kaybettiğimizi yeni duydum çok üzüldüm görmesemde çok sevdiğim deger verdiğim insanlardan biriydi Rabbim mekanını cennet eylesin inşaallah bizlere hakkını helal etmiştir eğer benim bir hakkım varsa helal olsun Mevlam razı olsun inşaallah ablamızın ruhuna 500 kelime-i tevhid, 100 salavat, 1 mülk suresi, fatiha ve 3 ihlas okudum Rabbim kabul eder inşaallah

mir_erhan

Moderator
Rabbimiz Mekanını Cennet eylesin...

1 mülk suresi, fatiha ve 3 ihlas okudum Rabbim kabul eder inşaallah
Birde her gün okduğum Yasini Şerifler ortak ettim Ablamı..

mir_erhan

Moderator

fatiha ve 3 ihlas okudum Rabbim kabul eder inşaallah

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
çok uzun zamandır siteye girmiyordum...nedense bugün siteye girmek istedim ve ilk karşıma çıkan başlık malesef burasıydı...çok üzgünüm Allah rahmet eylesin...mekanı cennet olsun inşallah..başta kardeşi namerve kardeşimiz olmak üzere tüm site dostlarına başsağlığı dilerim...Rabbim okunan tüm dualrı,hatimleri kabul etsin inşallah...

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm. Uzun zamandır aranızda bulunamıyordum. Bu konuyu gördüm şok oldum.
Rabbim ablamızın mekanını cennet etsin günahlarını affetsin kabrini cennet bahçesine çevirsin İnşaallah.
3 İhlas 1 Fatiha okudum.
Ölüm güzel şey budur perde arkasından gelen haber,
Hiç güzel olmasaydı ölürmüydü Peygamber. NFK

mir_erhan

Moderator
Selamunaleyküm. Uzun zamandır aranızda bulunamıyordum. Bu konuyu gördüm şok oldum.
Rabbim ablamızın mekanını cennet etsin günahlarını affetsin kabrini cennet bahçesine çevirsin İnşaallah.
3 İhlas 1 Fatiha okudum.
Ölüm güzel şey budur perde arkasından gelen haber,
Hiç güzel olmasaydı ölürmüydü Peygamber.
NFK

Allah c.c. razı olsun sizlerden...

Rabbimiz Rahmetini yağdırsın Ablamızın üzerine inşallah...
Fatiha 3 ihlas hediye ettim Rabbimiz ulaştırsın...

Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye

fatiha ve 3 ihlas okudum Rabbim kabul etsin inşallah.

gulbeseker55

Kayıtlı Kullanıcı
Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin sitemizin en eski üyesiydi. Kabri geniş ve nurlar içerisinde olsun

mir_erhan

Moderator
Seni daim anacağız inşallah...
Dualarımız ve okumlarımızda nasibin varmış Sevgili ABLAMIZ...
İnşallah her gece gibi bu günde hediyemiz oldu sana...
Allah c.c. rahmet eylesin inşalah. amin...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende cok uzun zamandır girmiyorummm bu konuyu gördum cok kötüyum suan hastalııgın ilk evresinde yazmıstı bizlere :( offf :( Rabbimmmekanını cennet etsin can ablamın

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Rabbim C.C. .. Cenneti aç Elifim benim hanımefendiye...
Muhammed Mustafa A.S. efendimize komşu eyle... Sevdiklerin hürmetine...
İnşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt