Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dikkat Orjinal Namazda Varmiş... (1 Kullanıcı)

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
S A Kardeşlerim Inanin çok üzüldüm Ibrahim Arkadaşimizin Yazdiği Orjinal Namaz Başliği Inanin çok üzüldüm Bir Yerdede Demekki Kildiğimiz Namazin Da Orjinali Varmiş Lütfen Taklitlerinden Sakinin..:k:k

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
s.a taklit namazda nasıl oluyormuş .konuy la ilği bilğilendirirseniz sevinirim.teşkkürler.

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
taklit namaz diye birşey yok mustafa kardeş.orada mesaj var.ama senin türkçe dilbilgin zayıf olmadığından anlayamadın heralde.bak ben sana kuranı kerimdende bir örnek vereyim anlarsın belki:"Allahın boyasıyla boyanın, Allah'ın boyasından daha güzel boyası olan kimdir?(bakara/138) " şimdi burada ayette allahın boyasıyla boyanın derken haşa allahın bizim bildiğimiz evlerimizi boyadığımız boyası varda onunla boyanın demiyor!insanın aklını ve yaşantısını allahın istediği şekilde düzenlemesi gerektiğini anlatıyor.yani allahın şeriatına göre.anladınmı kardeşim.buradaki orjianal namazdan kasıtta hakkıyla kılınan namazın tarifidir.bilmeme anlatabildimmi???selamun aleyküm.

S A DOSTUM BEN BU KONUYU İBRAHİM VAV IN YAZISI ÜZERİNE ESPİRİ OLSUN DİYE YAZDIM DEMEKKİ SİZ KONULARI TAKİP ETMEDEN RASTGELE YAZI YAZIYORSUNUZ AYRICA BENİM TÜRKÇEM SENİN YAŞINDANDA FAZLADIR ÇOK İYİDE TÜRKÇEYİDE ARAPÇAYIDA BİLİRİM VAR GİT YOLUN AÇIK OLSUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt