Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

DİKKAT!.Yenilen Tavuklar Tavuk Değil! (1 Kullanıcı)

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Yenilen Tavuklar Tavuk Değil!

Canınız sıkılacak, yüreğiniz kabaracak, üzüleceksiniz ama gerçekleri öğrenmeniz lazım. Daha yumurtadan çıkar çıkmaz civcive antibiyotik veriliyor. Kemikleri gelişmesin, sadece et yapsın diye...

DEVAMI İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ.

Evet, birkaç yıl evvel "kuş gribi (puş gribi ) çıktı" bahanesiyle 5 milyon kümes hayvanı itlaf edilmişti.Ardındanda bunların fiyasko olduğu ortaya çıkmıştı.O yıllarda biliyorsunuz ki,Köylünün tavuğu, ,ördeği, kazı, hindisi hep katledildi.Bunun sonucunda ise birilern cebine paralar aktarıldı.Sözde kuş gribi ilacı veya aşısı dışarıdan ithal edildi, milyonlarca dolar çarçur edilmişti.Ben o zamanları önüme hangi tavuk eti veya yumurtası geldi ise hep yedim ve de bana Allah'ın izniyle birşey olmadı.Herkes te buna cesaret edip yemeye başladılar.Yani kısaca anlatmak gerekiyorsa bu zavallı kümes hayvanlarının vebalini mevcut hükümetimiz çekecektir.Zarar edenler ise üretici olan köylülerimiz oldu...

YAKIN GELECEK DE BU HABER YAYILIRSA DOĞAL TAVUK ETİ FAHİŞ FİYATLARLA SATILMAYA BAŞLANACAKTIR.İLGİLENENLERE DUYURUM BUDUR.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt