Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Duâ" Kardeşliği >>Kur'an Okuya biliyormusunuz<< (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kuran-ı Kerim okuya bilen var mı?

B)B)B)B)B)B)Bizler biliriz ki kuran bizim tek yol rehberimiz bizler biliriz ki yol Allah yolu bu nedenlede Rahmanın bize vermiş olduğu klavuzu herdaim okumalıy. fakat sizinde bildirdiğiniz gibi her daim okunacak kılavuzdur kuranı kerim bazı din kardeşlerimiz kimi zaman hiç okuyamıyor ay dan aya kimisi yıldan yıla evde bulunan kuranı kerim mahşerde bize hesap soracak sayfalarım yıprandı tozlandıda beni niye okumadın diye ne denilecek peki toplumumuz zaten bozulma yolunda en azından haftada bir gün bir saat hem anamız hem babamız kendimiz din kardeşimiz vede toplumumuz için duada bulunmak bağışlanmak dilemek bize en uygun olanıdır diye düşündüm vede sizleri haftada 1 saatlik toplu okuma için davet ettim aynı anda sayılarca insan azından kuran kalbinden imanla Allaha seslenecek rabbim beni anamı babamı toplumumu din kardeşlerimi ölülerimizi bağışla diye.... katılımlarınızı bekleriz selametle dualarda daim olmak dileği ileB)B)B)B)B)B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Aleyküm selam kardeş.Bne de bildiğim ölçüde ve elimden geldiğince zaten mübarek Kitabımızı okumaya,anlamaya ve yaşamaya çalışıyorum.Davetinize icabet etmemek olmaz saygılarımla B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

KKKKKKKURAN OKUYORUZ KURTULUŞA ERİŞ İÇİN TÖVBEDE BULUNUYORUZZZZZZZZZ:p

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.BENDE KATILIYORUM RABBİM DAİM EYLESİN.

rosemoon

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim .ben elimden geldiğince okumaya çalışıyorum.allahım kabul etsin inşallah.fakat tevcidli bilmiyorum.kabul ederseniz acizane bende aranıza katılmak isterim .şimdiden allah kabul etsin.
allahın rahmeti bereketi üzerimize olsun selam ve dua ile.

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
B)B)B)B)B)B)Bizler biliriz ki kuran bizim tek yol rehberimiz bizler biliriz ki yol Allah yolu bu nedenlede Rahmanın bize vermiş olduğu klavuzu herdaim okumalıy. fakat sizinde bildirdiğiniz gibi her daim okunacak kılavuzdur kuranı kerim bazı din kardeşlerimiz kimi zaman hiç okuyamıyor ay dan aya kimisi yıldan yıla evde bulunan kuranı kerim mahşerde bize hesap soracak sayfalarım yıprandı tozlandıda beni niye okumadın diye ne denilecek peki toplumumuz zaten bozulma yolunda en azından haftada bir gün bir saat hem anamız hem babamız kendimiz din kardeşimiz vede toplumumuz için duada bulunmak bağışlanmak dilemek bize en uygun olanıdır diye düşündüm vede sizleri haftada 1 saatlik toplu okuma için davet ettim aynı anda sayılarca insan azından kuran kalbinden imanla Allaha seslenecek rabbim beni anamı babamı toplumumu din kardeşlerimi ölülerimizi bağışla diye.... katılımlarınızı bekleriz selametle dualarda daim olmak dileği ileB)B)B)B)B)B)
aleyküm selam muhammed kutsal kardesim mesajın için Allah razı olsun perşembeyi cumaya bağlayan gece kur an okumaya hazırız inşallah rabbim nasip etsin.aynı saatte okunacaksa lütfen saatinide bildir.selam ve dua ile.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

LÜTFEN ACELE ETMEYİNİZ ONU BİZLER AYARLIYICAZ İNŞALLAH BURADAN DUYURU YAPILACAK İNŞALLAH SABREDELİM HEP BERABER DUADA BULUNUCAZ İMŞALLAH

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

nursena72

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.. Mesajınızı aldım ALLAH (C.C) sizden razı olsun kardeşim bende kur'an-ı kerimi okuyorum ama toplu okunduğunu bilmek daha güzel Rabbim kabul eder inşaallah.
Okunacağı zaman bize haber verirseniz iyi olur.Çünkü toplu olarak yapılan duaları rabbim kabul eder inşaallah.A E O.

samirasert

Kayıtlı Kullanıcı

salamunaleyküm arkadaşım bende katılmak isterim ama arapça bilmiyorum. Türkçe okunuşundan okurum yaradanım kabul eder inşallah. Allah a emanet olun.

İnancım batıl değilki; ümidim kırılgan olsun.....

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı

İnşallah bu hayırlı işe bende katılıyom.
Rabbim Kur'an kerim doğrultusunda yaşamayı bizlere nasib etsin inşallah

esra ertem

Kayıtlı Kullanıcı
RE: dua köşesi

RE: dua köşesi

Sevgili kardeşim.

Kur an okumak her müslümana farzdır. Bende bu paylaşımınız da yer almak istiyorum. Selametle kalın.B)B)B)

aysel-ay

Kayıtlı Kullanıcı

gruba ekleyebilirsiniz benide, fakat biraz daha açıklık getirin bu konuya ,yani tam olarak herkes aynı saattemi okuyacak, okuduğumuzun adedini mi yazıcaz nasıl olacak

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aysel-ay yazdı:
gruba ekleyebilirsiniz benide, fakat biraz daha açıklık getirin bu konuya ,yani tam olarak herkes aynı saattemi okuyacak, okuduğumuzun adedini mi yazıcaz nasıl olacak

ALLAH KABUL ETSİN NEDEMEK HERKESE KAPIMIZ AÇIK
MİSAL: BU GÜN AMME OKUNACAK HERKES O GÜN AMME SURESİ OKUYACAK İNŞALLAH UMARIM ANLAMIŞSINIZDIR OKUDUKLARINIZI BURDA BİLDİRMENİZE GEREK KALMIYCAK İNŞ

mavice

Kayıtlı Kullanıcı

inşallah bende okurum,bende varım..Allah emanet olun,selam ve dua ile

carmelo89

Kayıtlı Kullanıcı

arapça biilmiyorum aama türkcesini cook sık okuyorum bu saylanırmı:)

anamaya

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşlerim peki buperşembe günü gündüz belli olacak dimi ayrıca aktif forumlardamı yer alacak okunacak kuran !

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ..ŞİMDİLİK SİZLER SADECE KATILMAK İSTEDİĞİNİZİ BELİRTİN..YAKIN ZAMANDA HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIZ İNŞ.GRUBUMUZA ARAPÇA BİLMEYENLERDE KATILABİLİR (TÜRKÇE YASİN-İ ŞERİF ) OKUYARAK..SELAM VE DUA İLE

saliha

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm. ben de seve seve Kuran okuma grubuna katılmak istiyorum. selam ve dua ile..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt