Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ermeni kilisesinde inanılmaz yolsuzluk ! (1 Kullanıcı)

_garbis_

Kayıtlı Kullanıcı
İstanbul'da ki Surp Zavarnik Ermeni kilisesinde akla hayale sığmayacak bir yolsuzluk ortaya çıkarıldı kilisenin muhasebesinde cenaze, düğün, vaftiz ve yardım paralarının bir bölümünün uzun süredir eksik çıkması nedeniyle şüphelenen kilise yönetimi bunu patrik Mesrob'a ilettiler bunun üzerine kiliseye papaz kılığında Ermenistan'dan gizli ajan getirtildi ve inanılmaz gerçekler ortaya çıkarıldı
pakradserpazansmallzj3.gif

Ermeni kilisesinde Rum kardinali Stelios Samarakis'in Nubar Cevdetyan sahte kimliği ile papazlık yapıp kilisenin kazancını el altından fener Rum patrikanesine gönderdiği ve bu paranın Türkiye'de ki Rum kiliselerine paylaştırıldığı anlaşıldı
20050428fr050424priestjj7.jpg

yolsuzluğun ortaya çıkarılmasında büyük payı olan ajan Nerses Yelegen patrik Mesrob Mutafyan tarafından onursal piskoposlukla ödüllendirildi

Diğer yandan polis kardinal Stelios Samarakis'in peşine düştü yakalanması durumunda en az 30 yıl hapis yatabileceği düşünülüyor
Patrik Bartholomeos'da yaptığı açıklamada olaydan haberi olmadığını tüm Rum'lar adına Ermeni kardeşlerinden özür dilediğini açıkladı ve Stelios Samarakis'in afaroz edildiğini sözlerine ekledi

_garbis_

Kayıtlı Kullanıcı
hakediyolar aslında kilisede bizi az soymuyo geçen gün Arto abinin cenazesi vardı oğluyla konuştum çocukcağız helal hoş olsun ama 3000ytl masraf ettim incil çarpsınki imanım gevredi parayı bulana kadar dedi

bizim millet cafcafı çok seviyo müslümanların sade törenlerine bayılıyorum tabut masrafı bile yok depozitolu gazoz şişesi gibi içini boşaltıp yenisini dolduruyolar sıfır israf afferin vallahi birde bizimkiler toparağa gömecekleri şeyi maun kaplama en pahallı ağaçtan yapıyorlar uyuz oluyorum yeminlen ama yapacak birşey yok yapmazsan birde arkandan konuşuyor millet ne antika insanlar yaa

Kaan Erdem

Yönetici
ALLAH'ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun...
üyeliğiniz hayırlı olsun..fakat açtığınız konu yada konuları inceledim...inancınız ve tabi olduğunuz yol belli..burada bulunma amacınız yada hedefiniz nedir açıkcası anlayamadım..konu hakkında açıklama yaparmısınız..

selam ve dua ile kalınız..

hakediyolar aslında kilisede bizi az soymuyo geçen gün Arto abinin cenazesi vardı oğluyla konuştum çocukcağız helal hoş olsun ama 3000ytl masraf ettim incil çarpsınki imanım gevredi parayı bulana kadar dedi

bizim millet cafcafı çok seviyo müslümanların sade törenlerine bayılıyorum tabut masrafı bile yok depozitolu gazoz şişesi gibi içini boşaltıp yenisini dolduruyolar sıfır israf afferin vallahi birde bizimkiler toparağa gömecekleri şeyi maun kaplama en pahallı ağaçtan yapıyorlar uyuz oluyorum yeminlen ama yapacak birşey yok yapmazsan birde arkandan konuşuyor millet ne antika insanlar yaa

_garbis_

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun...
üyeliğiniz hayırlı olsun..fakat açtığınız konu yada konuları inceledim...inancınız ve tabi olduğunuz yol belli..burada bulunma amacınız yada hedefiniz nedir açıkcası anlayamadım..konu hakkında açıklama yaparmısınız..

selam ve dua ile kalınız..
ben farklı farklı kültürlerle yaşamayı severim yeni şeyler öğrenmek hoşuma gitmiştir sonuçta dinlerimiz farklı olsada aynı memleketin insanlarıyız
ve en önemlisi tüm dinler farlkı yollardan aynı hedefe gider

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeş
yaratılanı sevdim yaratandan ötürü
xtar.... yusuf_yüzlüm veya mustafa istediğini diyebilirsin
mu hab bet le...

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
selam Garbis hoşgeldin sitemize inşALLAH hakkında hayırlısı olur

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı