Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatühu (2 Kullanıcı)

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
ne kadaar uzun sürdü üyelik işlemlerim veya aktif hale gelmesi :a30:
hayalet gibiydim günlerdir şükür kavuşturana maşaallah :)

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Ve âleyna Âleykümesselâm

Hoş geldiniz kardeşim .Hayırlı olsun.

Selâm ve selâmetle kalınız.Saygılarımla.

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduum kardeşim Allah razı olsun

mir_erhan

Moderator
Ve Aleyküm Selam
Hoşgelginiz kardeşim
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah

Selam ve dua ile

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim.
Hoş geldiniz. Üyeliğiniz Hayırlı olsun..

_yaprak_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam kardeşim

Hoşgeldiniz :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam. Aramıza hoşgeldiniz kardeşim. Hayırlara vesile olması temnennilerimle.

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam hoşgeldiiiiiiiin :)

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
:) Çok sağ'olun kardeşlerim her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım hoş buldum.
Tam forumu çözmeye başlamıştım,alışıyordum fakat benim evlilik işlerim hızlı bir şekilde başladı bugün.
Artık istediğim zaman giremeyeceğim. Hayatım komple değişiyor Allah azze ve celle karşıma öyle birini çıkardı ki .....
Zevcim arap ve ehli-sünnet yaşıyor Türkçeyi de yeni yeni öğrendi 5 6 aydır konuşuyor işte :) birden içime düşen bu korkuya ben anlam veremedim şeytan sanırım benimle oyuna geçti. İçimi dökmüş oldum bu arada :) Yarın ilk işim gidip çarşaf almak fatih'den.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım var mı acaba adres adres aramayayım :) Aklıma gelmişken sorayım istedim ayrıca nikap da almalıyım ... Allah yar ve yardımcımız olsun ...
Allah'a emanet kardeşlerim , selamu aleykum

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
:) Çok sağ'olun kardeşlerim her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım hoş buldum.
Tam forumu çözmeye başlamıştım,alışıyordum fakat benim evlilik işlerim hızlı bir şekilde başladı bugün.
Artık istediğim zaman giremeyeceğim. Hayatım komple değişiyor Allah azze ve celle karşıma öyle birini çıkardı ki .....
Zevcim arap ve ehli-sünnet yaşıyor Türkçeyi de yeni yeni öğrendi 5 6 aydır konuşuyor işte :) birden içime düşen bu korkuya ben anlam veremedim şeytan sanırım benimle oyuna geçti. İçimi dökmüş oldum bu arada :) Yarın ilk işim gidip çarşaf almak fatih'den.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım var mı acaba adres adres aramayayım :) Aklıma gelmişken sorayım istedim ayrıca nikap da almalıyım ... Allah yar ve yardımcımız olsun ...
Allah'a emanet kardeşlerim , selamu aleykum

Hayırlısı olsun kardeşim..
Çarşaf ve Nigap'ı Fatih-Çarşamba da tüm mağazalarda bulabilirsin.
Rabbim yardımcın olsun..

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
Amiinnn İnşaallah kardeşim :)
O halde yarın ilk işim Fatih-Çarşamba ;)
Kapanmaya karar verdiğimde tesettürle başlayacaktım aslında birkaç kıyafet de aldım, şal aldım :D
Çok pahalı ya tesettür kıyafetleri zaten izin vermedi tesettüre :) iyi oldu çarşaf bana daha yakın geliyor hem o kadar pahalı da değildir ... Hayırlısı olsun ben çok mutluyum aslında ehli-sünnet yaşacağım için.
Rabbim (c.c) Ümmeti Muhammed'e hayırlı eş ve çocuklar nasip eder İnşaallah Amin ...

ALLAH’ım beni Ümmet-i Muhammed ile birlikte iman üzere haşreyle;
Efendimiz Muhammed Mustafa’nın sancağı altında cemeyle ve sana kavuştuğumuz an, bize gazaplanma, bizden razı ve hoşnut ol, ey âlemlerin Rabbi ve ey merhamet edicilerin en merhametlisi.

AMİN.

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
Kapanmaya karar verdiğimde tesettürle başlayacaktım aslında birkaç kıyafet de aldım, şal aldım :D
Çok pahalı ya tesettür kıyafetleri zaten izin vermedi tesettüre :) iyi oldu çarşaf bana daha yakın geliyor hem o kadar pahalı da değildir ... Hayırlısı olsun ben çok mutluyum aslında ehli-sünnet yaşacağım için.
Rabbim (c.c) Ümmeti Muhammed'e hayırlı eş ve çocuklar nasip eder İnşaallah Amin ...

Efendimiz Muhammed Mustafa’nın sancağı altında cemeyle ve sana kavuştuğumuz an, bize gazaplanma, bizden razı ve hoşnut ol, ey âlemlerin Rabbi ve ey merhamet edicilerin en merhametlisi.

AMİN.

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
son mesajım fazla oldu ya acemilik işte ne yaparsın :D gelse sil şimdi bulamadım yerini

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu kardeşim,
Hoş geldiniz aramıza..
Üyeliğiniz hakkınızda hayırlara vesile olsun...

Yazdıklarınıza da çok sevindim.. ::)
RABBİM hakkınızda herşeyin en hayırlısını nasip etsin..

-----

Kardeşim üyelerin mesajlarını silme yetkisi yook... ::)

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
Amin İnşaallah kardeşim. Fazla kalamayacağım aranızda maalesef, zamanım arapça öğrenmekle geçecek
ben ince ince başlayayım dedim ama gerçekten çok zor. Yazması da var ;) Her'şeyin hayırlısı tabi ki EuzuBesmele çekip kendini iyice verdin mi üstesinden gelemeyeceğin hiç bir iş yok Allah'ın izni ile :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Amin İnşaallah kardeşim. Fazla kalamayacağım aranızda maalesef, zamanım arapça öğrenmekle geçecek
ben ince ince başlayayım dedim ama gerçekten çok zor. Yazması da var ;) Her'şeyin hayırlısı tabi ki EuzuBesmele çekip kendini iyice verdin mi üstesinden gelemeyeceğin hiç bir iş yok Allah'ın izni ile :)

Tabii kardeşimm önemli olan başlayabilmek.. Başladıktan sonra gerisi kolay ALLAH'ın izniyle..

Kardeşim özel olmazsa, yurt dışına mı gelin gideceksiniz? ::)

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
önce suriye bu cumartesi günü gidiyorum inşaallah , daha sonra mısır
bir ihtimal de belçika ama ileride

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN.

Hakkında herşeyin hayırlısı olsun kardeşim..
Çarşaf giymene de çok ama çok sevindim.. imrendim..
Bizim için de dua et inşaAllah..
Rabbim yuvanızda imanı, huzuru, mutluluğu eksik etmesin..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz :)
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun :)
Evet sanırım kötü niyetli kişilerden birazcık arınmak için yapıldı yeni üye olanlar için zor oluyor ama :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt