Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatühu (1 Kullanıcı)

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
:) Selamu Aleykum kardeşlerim
Barakallahu vefika İbra ;)
Ben cuma günü tek başıma Fatih'e gittim ve ilk girdiğim dükkanda çarşafımı buldum ve hemen aldım. Tabii tecrube gerektiren bir iş'miş çünkü tek başıma giyemedim denemek istedim esnaf amca da anlamıyordu :D yoldan bir anne kız geçiyordu çarşaflı çevirdik ablayı kızı ile beraber Allah razı olsun onlardan bana yardımcı oldular birde abla okudu beni Tekbir getirerek yavaş yavaş giydirdi ... Artık cuma gününden beri hicap ve nikap'lıyım Maşaallah :) şuan suriye sınırındayım şansıma burada herkes arapça konuşuyor :) Yavaş yavaş arapçayı da sökeceğim...
ÇArşaf giymeyi düşünen arkadaşlarım bira an önce giymeniz için dua edeceğim. Gerçekten öyle rahat öyle huzur verici ki hem iman yönünden hem rahatlık anlatamam ya çok güzel bir duygu :) 25 yaşındayım biraz geç bile kalmışım :) Bu arada evlendim 4 gün oldu tertemiz bir hayata adım attım kalbim ruhum çok huzurluyum ve mutluyum gerçeten nikahta keramet var :))))) Allahı'ım herkesin kalbine göre versin hayırlısı ise İnşaallah...
Rabbim (c.c) Ümmeti Muhammed'e hayırlı eş ve çocuklar nasip eder İnşaallah Amin ...

ALLAH’ım beni Ümmet-i Muhammed ile birlikte iman üzere haşreyle;
Efendimiz Muhammed Mustafa’nın sancağı altında cemeyle ve sana kavuştuğumuz an, bize gazaplanma, bizden razı ve hoşnut ol, ey âlemlerin Rabbi ve ey merhamet edicilerin en merhametlisi.

AMİN.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
:) Selamu Aleykum kardeşlerim
Barakallahu vefika İbra ;)
Ben cuma günü tek başıma Fatih'e gittim ve ilk girdiğim dükkanda çarşafımı buldum ve hemen aldım. Tabii tecrube gerektiren bir iş'miş çünkü tek başıma giyemedim denemek istedim esnaf amca da anlamıyordu :D yoldan bir anne kız geçiyordu çarşaflı çevirdik ablayı kızı ile beraber Allah razı olsun onlardan bana yardımcı oldular birde abla okudu beni Tekbir getirerek yavaş yavaş giydirdi ... Artık cuma gününden beri hicap ve nikap'lıyım Maşaallah :) şuan suriye sınırındayım şansıma burada herkes arapça konuşuyor :) Yavaş yavaş arapçayı da sökeceğim...
ÇArşaf giymeyi düşünen arkadaşlarım bira an önce giymeniz için dua edeceğim. Gerçekten öyle rahat öyle huzur verici ki hem iman yönünden hem rahatlık anlatamam ya çok güzel bir duygu :) 25 yaşındayım biraz geç bile kalmışım :) Bu arada evlendim 4 gün oldu tertemiz bir hayata adım attım kalbim ruhum çok huzurluyum ve mutluyum gerçeten nikahta keramet var :))))) Allahı'ım herkesin kalbine göre versin hayırlısı ise İnşaallah...
Rabbim (c.c) Ümmeti Muhammed'e hayırlı eş ve çocuklar nasip eder İnşaallah Amin ...

ALLAH’ım beni Ümmet-i Muhammed ile birlikte iman üzere haşreyle;
Efendimiz Muhammed Mustafa’nın sancağı altında cemeyle ve sana kavuştuğumuz an, bize gazaplanma, bizden razı ve hoşnut ol, ey âlemlerin Rabbi ve ey merhamet edicilerin en merhametlisi.

AMİN.

Ve aleykum selam kardeşim.. MaşaAllah Subhanallah..
Hayırlı olsun.. Çok sevindim.. Hayırlı haberlerin ard arda gelmesi mutluluk verici..
Rabbim yuvanızdan imanı, huzuru eksik etmesin. Mutluluğunuz daim olsun..
Rabbim ömrünüzü razı olacağı şekilde yaşamanızı nasip etsin..

umitbsr58

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam
bütün mesajları okudum konu başından beri
gece gece yuzumde gulucukler actı
sizin gibileri görmek gercekten cok guzel

evliliğinizin mutlu ve mesut gecmesi dileğiyle
bu hevesiniz bu heycanınız butun hayatınız boyunca kaybolmasın inşAllah

En'am-91

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam
bütün mesajları okudum konu başından beri
gece gece yuzumde gulucukler actı
sizin gibileri görmek gercekten cok guzel

evliliğinizin mutlu ve mesut gecmesi dileğiyle
bu hevesiniz bu heycanınız butun hayatınız boyunca kaybolmasın inşAllah

:)) inşaallah kardeşim cümlemize inşaallah

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
:) selamu aleykum kardeşlerim
barakallahu vefika ibra ;)
ben cuma günü tek başıma fatih'e gittim ve ilk girdiğim dükkanda çarşafımı buldum ve hemen aldım. Tabii tecrube gerektiren bir iş'miş çünkü tek başıma giyemedim denemek istedim esnaf amca da anlamıyordu :d yoldan bir anne kız geçiyordu çarşaflı çevirdik ablayı kızı ile beraber allah razı olsun onlardan bana yardımcı oldular birde abla okudu beni tekbir getirerek yavaş yavaş giydirdi ... Artık cuma gününden beri hicap ve nikap'lıyım maşaallah :) şuan suriye sınırındayım şansıma burada herkes arapça konuşuyor :) yavaş yavaş arapçayı da sökeceğim...
çarşaf giymeyi düşünen arkadaşlarım bira an önce giymeniz için dua edeceğim. Gerçekten öyle rahat öyle huzur verici ki hem iman yönünden hem rahatlık anlatamam ya çok güzel bir duygu :) 25 yaşındayım biraz geç bile kalmışım :) bu arada evlendim 4 gün oldu tertemiz bir hayata adım attım kalbim ruhum çok huzurluyum ve mutluyum gerçeten nikahta keramet var :))))) allahı'ım herkesin kalbine göre versin hayırlısı ise inşaallah...
Rabbim (c.c) ümmeti muhammed'e hayırlı eş ve çocuklar nasip eder inşaallah amin ...

Allah’ım beni ümmet-i muhammed ile birlikte iman üzere haşreyle;
efendimiz muhammed mustafa’nın sancağı altında cemeyle ve sana kavuştuğumuz an, bize gazaplanma, bizden razı ve hoşnut ol, ey âlemlerin rabbi ve ey merhamet edicilerin en merhametlisi.

Amin.

hayırlı cumalar diliyorum.
çok mutlu oldum bu güzel habere,
rabbim ölene dek bu yoldan ayırmasın.
Allaha emanet olun.
Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt