Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ewet hayır oyunu.. (2 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
peki dil çıkarmıycam bidaha :p:pyani mesaj derken forum cevabını kastetmiştim başka ne olabilirki efendim :p:palttaki üye google dan yunus koçan-insan suresi yazıp dinledimi :) şiddetle tavsiye edilir :) hacıbayram camisi imamı mükemmel bi sesi var..

Böyle araya sıvıştırma gibi olacak bizimkisi ama abii ben sizi hatırladım yaa :D
Harbiden.. :p
Yıl 2009 sanırım :D

dinliyorum şu anda açtım =)

alttaki, yatsı namazını kıldın mı? kıl öyle gel cevapla koş.. :D

Cevaplayıp yavaş yavaş kılsam daha iyi olmaz mı ::)

Alttaki üye uykulu mu?

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle araya sıvıştırma gibi olacak bizimkisi ama abii ben sizi hatırladım yaa :D
Harbiden.. :p
Yıl 2009 sanırım :D

Cevaplayıp yavaş yavaş kılsam daha iyi olmaz mı ::)

Alttaki üye uykulu mu?
evet uykulu :) :) hatırladım derken :) harbiden derken :) yıl 2009 derken :) anlayamadım..alttaki üye çokmu karmaşık ve devrik cümle kurar :p:p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
evet uykulu :) :) hatırladım derken :) harbiden derken :) yıl 2009 derken :) anlayamadım..alttaki üye çokmu karmaşık ve devrik cümle kurar :p:p

Yııl 2009..
Mevsim sonbahar :p
Günlerden salı.. :D

Hatırladım işte bildiğiniz hatırladım...
Vardınız yani siz yoktan gelmediniz, vardınız ve varlığınız daim oldu yanii onu demek istedim :D

Öyle mi kuruyorum vaah vaah bana :p

Ya hatırladım işte siz böyle gelmiştiniz foruma bu mizah bölümündeki konulardan birine yazmıştınız birisi daha gelmişti sizle beraber..
Sonra gittiniz tabi o ayrıı.. Bayram ziyareti gibiydi kısa ve öz :D
Dün akşam hatırladım iştee :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Yııl 2009..
Mevsim sonbahar :p
Günlerden salı.. :D

Hatırladım işte bildiğiniz hatırladım...
Vardınız yani siz yoktan gelmediniz, vardınız ve varlığınız daim oldu yanii onu demek istedim :D

Öyle mi kuruyorum vaah vaah bana :p

Ya hatırladım işte siz böyle gelmiştiniz foruma bu mizah bölümündeki konulardan birine yazmıştınız birisi daha gelmişti sizle beraber..
Sonra gittiniz tabi o ayrıı.. Bayram ziyareti gibiydi kısa ve öz :D
Dün akşam hatırladım iştee :D

selamun aleyküm yoktun akşama kadar :p:p kimseye dil çıkarmadım bende uslu durdum :p:p yoğunduk çok..mevsim sonbahar..hangi forum acaba merak ettim varmı linki falan :)yook ben sen biz siz hepimiz yoktan var edildik efendim lütfen :pkısa ve öz olmuş evet kısmet tabiki..ama bu da uzun oldu çenemiz düştü baksanıza (çenem yani) :p:p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm yoktun akşama kadar :p:p kimseye dil çıkarmadım bende uslu durdum :p:p yoğunduk çok..mevsim sonbahar..hangi forum acaba merak ettim varmı linki falan :)yook ben sen biz siz hepimiz yoktan var edildik efendim lütfen :pkısa ve öz olmuş evet kısmet tabiki..ama bu da uzun oldu çenemiz düştü baksanıza (çenem yani) :p:p

ve aleykum selam daha öğlen ya hû :p
:D çıkarsaydınız daha makbul olurdu yaa dolmuşsunuzdur şimdi :D
yoğundunuz sonbahar dan önce dediinize göre 2009 yılında mı yoğundunuz yaniii :p
o sonbaharla salıyı salladım uyum olsun diyee =DDDD
link link bilmem aramam lazım ::)
orası öylede bu varlık başka varlık :p
:D düştü çok haklısınız :p :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam daha öğlen ya hû :p
:D çıkarsaydınız daha makbul olurdu yaa dolmuşsunuzdur şimdi :D
yoğundunuz sonbahar dan önce dediinize göre 2009 yılında mı yoğundunuz yaniii :p
o sonbaharla salıyı salladım uyum olsun diyee =DDDD
link link bilmem aramam lazım ::)
orası öylede bu varlık başka varlık :p
:D düştü çok haklısınız :p :p

öğlenmi burda akşam oldu yahu :p:paynen doldum baksanıza belli deilmi :p:pya yoğunduk derken bugün manasında dedimdi :) anladım şairane bi betimleme yapmışsınız :p:p gayet uyumlu olmuş maşallah :) bi arayıversene sana zahmet bak merak ettim :p:panlıyorum takılıyorum farkındasınız :p:p umarım..düştü cidden kızılmıyordur umarım :) saygılar :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
öğlenmi burda akşam oldu yahu :p:paynen doldum baksanıza belli deilmi :p:pya yoğunduk derken bugün manasında dedimdi :) anladım şairane bi betimleme yapmışsınız :p:p gayet uyumlu olmuş maşallah :) bi arayıversene sana zahmet bak merak ettim :p:panlıyorum takılıyorum farkındasınız :p:p umarım..düştü cidden kızılmıyordur umarım :) saygılar :)

::) ::) ::)
belli ya belli olmaz olur mu :p
hııı ::)
kesinliklee :D
hıı arayıvereyim oluuur da neyi merak ettiiniz ben anlatırım :p :D
anlıyorsunuz, takılıyorsunuz, farkındasınız.. o da güzel :p :D
Nasıl kızılıyordur kim bilir :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
::) ::) ::)
belli ya belli olmaz olur mu :p
hııı ::)
kesinliklee :D
hıı arayıvereyim oluuur da neyi merak ettiiniz ben anlatırım :p :D
anlıyorsunuz, takılıyorsunuz, farkındasınız.. o da güzel :p :D
Nasıl kızılıyordur kim bilir :D

mesajlar gittikçe birbirinemi benziyor ne :p:p ya hangi forum konu neydi olay neydi o anki ruh halim neydi onu merak ettimdi uzun sürcekse boşverin efendim,zahmet etmeyiniz :p:p evet o da güzel farkındayım :) kızılmasın inşallah;umarım :p:p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
mesajlar gittikçe birbirinemi benziyor ne :p:p ya hangi forum konu neydi olay neydi o anki ruh halim neydi onu merak ettimdi uzun sürcekse boşverin efendim,zahmet etmeyiniz :p:p evet o da güzel farkındayım :) kızılmasın inşallah;umarım :p:p

olabilir ::)
oyun konularından biri, olay yook konu yook illa birşey olmasına da gerek yoook :p
yoo sürmez sürmez de ben sadece şey demek istemiştim hatırladım derken daha öncede görmüştüm diyede hiç ben yollamayayım o linkii ama :p
yani gönder miyim deyince siz de merak etmeyin mevzu sizin değil benim mesajlarım :p
bide ne dediğimi ben bilsem aff :D
Nasip :p
Ama önce bana kızarlar siz rahat olun :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

olabilir ::)
oyun konularından biri, olay yook konu yook illa birşey olmasına da gerek yoook :p
yoo sürmez sürmez de ben sadece şey demek istemiştim hatırladım derken daha öncede görmüştüm diyede hiç ben yollamayayım o linkii ama :p
yani gönder miyim deyince siz de merak etmeyin mevzu sizin değil benim mesajlarım :p
bide ne dediğimi ben bilsem aff :D
Nasip :p
Ama önce bana kızarlar siz rahat olun :p

yook ben merak ettim linki istiyorum lütfen :) bi zahmet yani :) sizin mesajlara nolmuş yine çarşamba pazarına döndü ortalık :p:pkısmet tabiki :) yook kimseye kızılmasın inşallah..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
yook ben merak ettim linki istiyorum lütfen :) bi zahmet yani :) sizin mesajlara nolmuş yine çarşamba pazarına döndü ortalık :p:pkısmet tabiki :) yook kimseye kızılmasın inşallah..

hmm, şeyy olur inşaALLAH birgün nasipte varsa eğer neden olmasın değil mii :D
tamam yollarım hatta yolluyorum ALLAH affetsin :D
onlar hep öyledir :D
Amin ::)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu olayın neresindeyim bağlantı kuramadım ama :) daha doğrusu mesajımı bulamadım :(

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
tamam merak sadece olayı büyütmeye gerek yok efendim..hangi konuydu diye merak ettim sadece

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Lütfen yaa yanlış anlamayın olayı büyütmek gibi bir niyetim yoktu olamazda zaten, mizah bölümü burası..
Gerçekten üzdüysem ve yanlış anlaşıldıysam özür diliyorum..
Hakkınızı helal edin..
yok estağfirullah devlet meselesi falan deyince siz ben çok büyüttüm dedim sanırım..yok üzmek,üzülmek,yanlış anlaşılmak yok..no problem yani,inşallah yani :) estağfirullah bi hakkımız yoktur..hayırlı akşamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt