Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ey Musa (Ağlıyor Aksa) (1 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Musa !!
Al yanına Harun'u da, boyun bükmüş ağlıyor aksa
Bak firavunlar orada, kalamayız burada Ey Musa (AS)!

[youtube]epEC_w_Dv2c[/youtube]

Videoyu izleyemeyenler buraya tıklayarak izleyebilirler.
[gvideo]-5448428110872486546[/gvideo]

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun dikkatli dinleyemedim ama emeğine sağlıkB)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim durum içler acısı ...

Aleyküm Selam.. Ordaki kardeşlerimizin katliamına burdan sadece seyretmek ne kadar zoruma gidiyor..O kadar Canım acıyor ki anlatamam.. Adamlar müslüman devletleriyle çevreli bir yerde kardeşlerimizi yakıyor ama hiçbir islam devleti müdahale edemiyor..Ne acizliktir böyle anlamıyorum..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Zalimler için Yaşasın Cehennem...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Çok zoruma gidiyor böyle oturup seyretmek..Akla gelebilecek en adi hakaretleri hakeden insanlıktan hiç bir pay alamamış bu reziller mahvolsunlar inşaAllah..Şüphesizki Allah celle celalüh onlara bunun hesabını soracaktır...eninde sonunda zafer müslümanların olacak.kahrolanlarda o adiler ....

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Çok zoruma gidiyor böyle oturup seyretmek..Akla gelebilecek en adi hakaretleri hakeden insanlıktan hiç bir pay alamamış bu reziller mahvolsunlar inşaAllah..Şüphesizki Allah celle celalüh onlara bunun hesabını soracaktır...eninde sonunda zafer müslümanların olacak.kahrolanlarda o adiler ....

İnşallah... Tez zamanda hakimiyet islamın olur da zulümlerin sonu gelir.. Artık dayanmak çok zor bu acıya...

ömer atk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcıları olsun benımde çok zoruma gıdıo bişey yapamamak Allah kahhar ismiyle kahretsin onları inşaallah

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm.
Rahman c.c razı olsun inşallah, emeğinize sağlık kardeşim.
Rabbimiz c.c yar ve yardımcıları olsun, sabırlar versin kardeşlerimize..
Filistin, Musa'ları, Harun'ları, Selahattin Eyyubi'leri, Osmanlı'yı arıyor.. Osmanlının devamı olarak gördükleri bizlerden bir şeyler bekliyorlar en çok da.. En çok kızdıkları ama en çok da bir şeyler bekledikleri, bizleriz.. Rabbimiz c.c imdad etsin nidalarına.. Dua dua bekledikleri zaferin muştuları ve vesileleri olmayı bizlere nasip etsin inşallah..Selam ve Dua ile.

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Musa
Ey Musa
Al yanına Harun u da
Boyun bükmüş ağlıyor Aksa...​

GÖNÜLDENİZİ

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeş. İNşallah bu ve bunun gibi olaylar biz parçalanmış olan ve davadan uzaklaşan biz müslüman aleminin kenetlenmesine vesile olur.
Arkadaşlar bildiğiniz bir yol varmı oraya gidip çarpışmaya ve kardeşlerimizin yanında onlara destek olmaya.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum göz yaşları içinde izledim Rabbim sizden razı olsun
Benimde zoruma gidiyor onlar için birşey yapamıyorum ya sadece dua etmekten başka :(
Rabbim filistinli kardeşlerimizin yar ve yardımcıları olsun Rabbim israili kahrı perişan etsin (Amin )

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeş. İNşallah bu ve bunun gibi olaylar biz parçalanmış olan ve davadan uzaklaşan biz müslüman aleminin kenetlenmesine vesile olur.
Arkadaşlar bildiğiniz bir yol varmı oraya gidip çarpışmaya ve kardeşlerimizin yanında onlara destek olmaya.

ATEŞ ÖNÜ ÇATILMIŞ TÜFEKLER...VE ÖLÜME HAZIR BİNLER...Çiğneyemeyecek yabancı adam toprağımızı...Çiğneyemeyecek yabancılaşmış adam...ALLAHCC YAR VE YARDIMCIN OLSUN...ALLAHCC E EMANET OL...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm
Allah razı olsun ..eline emeğine sağlık...izlemeye fırsatım olmamıştı bugün izledim...ben çok kötü oluyorum inanın akşamları haberlerde izlerken ,yüreğim burkuluyor içim acıyor canım yanıyor nasıl anlatayım bilemiyorum...kardeşlerimiz orada binbir türlü eziyete maruz kalırken hiç birşey yapamamak insanı mahvediyor..sadece dua ediyorum hep dua ediyorum...Rabbim inşaallah müslüman kardeşlerimizi zafere ulaştıracaktır...

selam ve dua ile kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt