Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Gece Namazı" Seferberliği (1 Kullanıcı)

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
listenin son hali arkadaşlar

KATILIM LİSTEMİZ

1.yakais : Duamız Önce Cariyeli Güzin Efendilerimize ...Muhammed Mustafa A.S. 'ın ÜMMETİNE ve Siz katılımcılarımız için olacak İnşallah...
2.Kalbun_Kesir (DileK): Annem ve kendim için şifa, eşim ile birlikte hacca gidebilme, Rabbimizin razı olacağı hayırlı ameller, hayırlı kul olabilme, günahlarımızın affı, tevbelerimizin kabulü..
3.tsunami (nuray): Kişisel duam kizima sifa , Kur'an-i Kerimi hakkiyla okumak, bir de kabede namaz kilmak insaAllah
4.hicranfarukyavuz : Tez zamanda eşimle biraraya gelmemiz, yuvamızın dağılmaması, eşimin yüreğinin bana karşı yumuşaması ve evliliğimizin hayırlı huzurlu mutlu bir şekilde Allah yolunda devam etmesi. Günahlarımızın affolması ve anksiyete rahatsızlığımın geçmesi inşaAllah...
5.mir_erhan : Oğlunun şifası, hastalara şifa, borçlulara ödeme kolaylığı ve Rabbimizin razı olacağı, hayırlı bir ömür..
6.nemire : Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab.
(Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla.)
7.melissa26 :
8.berat05 :
Ailesi ve sevdikleriyle birlikte hayırla geçecek bir ömür diliyorum." Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab."
9.nazlım : Ailemle geçireceğim Rabbimin razı olacağı hayırlı bir ömür..
10. buket: Eşimle huzurlu mutlu hayırlı ALLAH Yolunda bir ömür, kızıma ve eşime şifa,kardeşime hayırlı iş, ailelerimize ve bize hac nasip olması babamın içkiden kurtulması, ve yeni başladığımız işten hayırlı kazanç elde etmemiz borçlardan kurtulmamız, zorda olan tüm kardeşlerimize kurtuluş, sağlık huzur bereket ve ALLAH YOLUNDA yaşamak
11.kardele : Sağlık huzur ,bereket,helal kazanç,tüm müslüman kardeşlerim ve benim için istiyorum.
Son nefesimize kadar rabbim yolundan ayırmasın,annesine şifa ve işi ile ilgili beklediği haberin hayırlısıyla gelmesi
12.mehtap58: Bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına almak inşallah
13.repsol: Rabbimden sağlık sıhhat huzur ve Rabbime layıkıyla kul olabilmek için yapmam gerekenleri huzurla yapabilmek istiyorum birde anacığım için dua istiyorum inşallah Rabbim sağlık sıhhat versin anneme ve şifa bekleyen nerde varsa Rabbimden isteyen herkese
14.hafize anne:
15.merve_talat:
Allahım helalinden ver haramdan koru kendinden başka kimseye muhtaç etme allahım cümlemizin dertlerine deva hastalarına şifa borçlarına edalar ver allahım sen tevbelerimizi kabul et settar ismin hürmetine günahlarımızı ört kuddus ismin hürmetine bizi temizle selam ismin hürmetine selamete çıkar doğru yolundan bizi ayırma cümlemizin yuvasına huzur mutluluk sağlık sıhhat ver yuvalarımızı cennetten bir köşe haline getir inşallah amin
16.vuslat_ül şehadet: RABBİMİN yolunda şehit olmak..
17.setenay_eslem: Hayırlısıyla bir iş bulabilmek için..
18.meanihta (nesibe):
19.emcankel:

20.Leyla ablam:
Annesine acil şifalar. Sıkıntılarından kurtulması..Borçlarından kurtulması.
Hayırlı bir iş, hayırlı rızık kapısı.. (DUALARIMIZIN FAZLASINI HAKEDEN ABLAMIZ.Rabbim kendisinden razı olsun.Kalbun_Kesir)
21.mavci : Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..
Rabbim dertlilere deva, borçlulara eda, hastalara şifa versin inşallah...
22."elifim benim" ablamızın mekanı cennet, kabri nurlarla dolsun, çektiği acılar keffareti olsun, ruhuna okunan dualarımız kabul olsun inşaallah.
23.yusuf aydın: borçlarının edası, hayırlı ömür, salih amel, ailede huzur, hastalara şifa
24.Sakine: evlatlarımızla hayırlı sağlıklı bir ömür, borçlarımızdan kurtulmamız,kızım demete hayırlı iş kapısı, torunlarıma sağlık ve hayırlı ömür, eşimin içkiden kurtulması ve Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab (Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla. rabbim hastalara şifa huzursuz evlere huzur versin
25. Hacer_Fatih:
26.Nur_u secde:
27.Leyfunnur : Ailesiyle birlikte ALLAH c.c. razi oldugu bir omur surdurebilmesi, kizina ALLAH c.c. yolunda bir egitim verebilmesi ve dinimizi en dogru en güzel sekilde yasayabilmesi
28. xyria :
(burak) maddi manevi bütün sıkıntılarının geçmesi için dua bekliyor.
29. İlka :
30.büşra33:[/B] kardeşi kalp hastası ve daha 12 yaşında uygun kalp bulunmasını tez zamanda nakil yapılmasını ve şifaya kavuşmasını istiyor rabbimizden
31.HİRA06 yakında olacak olan düğünüme şer karışmaması,hacca gitmek için dualarınızda yer almak istiyorum ve
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..

Ve adını sayamadığımız tüm islamiyet.gen.tr ailesi için..

Bizlerin biraraya gelmesine vesile olan yöneticilerimiz; Erkan,Admin,Yusuf,KaanErdem,mavci abimiz, Gevher,Takeone,Serap8191,muhtazaf, gurbette, kimkimdir abilerimiz, hanife deniz ablamız, Leyla ablamız, Zümra ablamız, Çeşmi Bülbül, salavatgetir, smmys, Vaveyla, bir_umut, KatrePare, kalbinur, ibra, Nadas, Seda, Su-eda, Rana, Gül Berra, Paradise,GülünsanAşkı,Receb-i Kamer,ahmet99,Yagmurbey,hira06 ve aklıma gelmeyen tüm aile üyelerini dualarımızda unutmayalım.katilimlarinizi bekliyoruz hadi arkadaslar dua gecesinde bulusmak dilegiyle.

kardeslerim bende duami bildirmek istedim,
dualarla bulusmak umidiyle, ALLAH c.c. daima guzel insanlarla karsilastirsin bizleri...amin
hayirli cumalar

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim siz duanızı yazın ben eklerim inşallah tam olarak

setenay_eslem

Kayıtlı Kullanıcı
benim duam başka arkadasla karışmış herhalde.benım iş için bir duam yok ama RABBİM iş isteyen herkese hayırlı iş nasip etsin inşallah:)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ölemi ya :) kişisel duanı ekle yazayım istersen canım

setenay_eslem

Kayıtlı Kullanıcı
benim duam RABBİM hakkımızda hayırlısı neyse bize onu nasip etsin ve sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.RABBİM bizleri kendi yolundan ayırmasın inşallah.tüm arkadaşlarımızında duaları kabul olsun inşallah.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

KATILIM LİSTEMİZ

1.yakais : Duamız Önce Cariyeli Güzin Efendilerimize ...Muhammed Mustafa A.S. 'ın ÜMMETİNE ve Siz katılımcılarımız için olacak İnşallah...
2.Kalbun_Kesir (DileK): Annem ve kendim için şifa, eşim ile birlikte hacca gidebilme, Rabbimizin razı olacağı hayırlı ameller, hayırlı kul olabilme, günahlarımızın affı, tevbelerimizin kabulü..
3.tsunami (nuray): Kişisel duam kizima sifa , Kur'an-i Kerimi hakkiyla okumak, bir de kabede namaz kilmak insaAllah
4.hicranfarukyavuz : Tez zamanda eşimle biraraya gelmemiz, yuvamızın dağılmaması, eşimin yüreğinin bana karşı yumuşaması ve evliliğimizin hayırlı huzurlu mutlu bir şekilde Allah yolunda devam etmesi. Günahlarımızın affolması ve anksiyete rahatsızlığımın geçmesi inşaAllah...
5.mir_erhan : Oğlunun şifası, hastalara şifa, borçlulara ödeme kolaylığı ve Rabbimizin razı olacağı, hayırlı bir ömür..
(Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla.)
7.melissa26 :
8.berat05 :
Ailesi ve sevdikleriyle birlikte hayırla geçecek bir ömür diliyorum." Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab."
10. buket: Eşimle huzurlu mutlu hayırlı ALLAH Yolunda bir ömür, kızıma ve eşime şifa,kardeşime hayırlı iş, ailelerimize ve bize hac nasip olması babamın içkiden kurtulması, ve yeni başladığımız işten hayırlı kazanç elde etmemiz borçlardan kurtulmamız, zorda olan tüm kardeşlerimize kurtuluş, sağlık huzur bereket ve ALLAH YOLUNDA yaşamak
11.kardele : Sağlık huzur ,bereket,helal kazanç,tüm müslüman kardeşlerim ve benim için istiyorum.
Son nefesimize kadar rabbim yolundan ayırmasın,annesine şifa ve işi ile ilgili beklediği haberin hayırlısıyla gelmesi
13.repsol: Rabbimden sağlık sıhhat huzur ve Rabbime layıkıyla kul olabilmek için yapmam gerekenleri huzurla yapabilmek istiyorum birde anacığım için dua istiyorum inşallah Rabbim sağlık sıhhat versin anneme ve şifa bekleyen nerde varsa Rabbimden isteyen herkese
14.hafize anne:
15.merve_talat:
Allahım helalinden ver haramdan koru kendinden başka kimseye muhtaç etme allahım cümlemizin dertlerine deva hastalarına şifa borçlarına edalar ver allahım sen tevbelerimizi kabul et settar ismin hürmetine günahlarımızı ört kuddus ismin hürmetine bizi temizle selam ismin hürmetine selamete çıkar doğru yolundan bizi ayırma cümlemizin yuvasına huzur mutluluk sağlık sıhhat ver yuvalarımızı cennetten bir köşe haline getir inşallah amin
17.setenay_eslem: benim duam RABBİM hakkımızda hayırlısı neyse bize onu nasip etsin ve sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.RABBİM bizleri kendi yolundan ayırmasın inşallah.tüm arkadaşlarımızında duaları kabul olsun inşallah.
18.meanihta (nesibe):
19.emcankel:
Borçlarımızı ödemekte eda ,eşim ve oğlumla huzurlu ve mutlu bir yuva.ayrıca günahlarımızın affı,eşimle baraber kabeye gidebilmek....

20.Leyla ablam:
Hayırlı bir iş, hayırlı rızık kapısı.. (DUALARIMIZIN FAZLASINI HAKEDEN ABLAMIZ.Rabbim kendisinden razı olsun.Kalbun_Kesir)
21.mavci : Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..
22."elifim benim" ablamızın mekanı cennet, kabri nurlarla dolsun, çektiği acılar keffareti olsun, ruhuna okunan dualarımız kabul olsun inşaallah.
23.yusuf aydın: borçlarının edası, hayırlı ömür, salih amel, ailede huzur, hastalara şifa
24.Sakine: evlatlarımızla hayırlı sağlıklı bir ömür, borçlarımızdan kurtulmamız,kızım demete hayırlı iş kapısı, torunlarıma sağlık ve hayırlı ömür, eşimin içkiden kurtulması ve Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab (Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla. rabbim hastalara şifa huzursuz evlere huzur versin
25. Hacer_Fatih:
26.Nur_u secde:
27.Leyfunnur : "Ailesiyle birlikte ALLAH c.c. razi oldugu bir omur surdurebilmesi, kizina ALLAH c.c. yolunda bir egitim verebilmesi ve dinimizi en dogru en güzel sekilde yasayabilmesi"
28. xyria :
29. İlka :
30.büşra33:[/B] kardeşi kalp hastası ve daha 12 yaşında uygun kalp bulunmasını tez zamanda nakil yapılmasını ve şifaya kavuşmasını istiyor rabbimizden
31.HİRA06 yakında olacak olan düğünüme şer karışmaması,hacca gitmek için dualarınızda yer almak istiyorum ve
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı,hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin..

Bizlerin biraraya gelmesine vesile olan yöneticilerimiz; Erkan,Admin,Yusuf,KaanErdem,mavci abimiz, Gevher,Takeone,Serap8191,muhtazaf, gurbette, kimkimdir abilerimiz, hanife deniz ablamız, Leyla ablamız, Zümra ablamız, Çeşmi Bülbül, salavatgetir, smmys, Vaveyla, bir_umut, KatrePare, kalbinur, ibra, Nadas, Seda, Su-eda, Rana, Gül Berra, Paradise,GülünsanAşkı,Receb-i Kamer,ahmet99,Yagmurbey,hira06 ve aklıma gelmeyen tüm aile üyelerini dualarımızda unutmayalım.katilimlarinizi bekliyoruz hadi arkadaslar dua gecesinde bulusmak dilegiyle.

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Buket kardeşim benim dua kısmım boş en son tsunami arkadaşımız o şekide yazmıştı beni...eklersen benim dua mı da çok memnun olurum..
Borçlarımızı ödemekte eda ,eşim ve oğlumla huzurlu ve mutlu bir yuva.ayrıca günahlarımızın affı,eşimle baraber kabeye gidebilmek....
şimdiden allah razı olsun

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ekledim kardeşim ALLAHIM dualarımızı kabul etsin inşallah.... kimbilir belki birimizin duası dua vaktine gelir dua edelim birbirimize

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Kim bilir belki.........allah hepinizden razı olsun....

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim siz duanızı yazın ben eklerim inşallah tam olarak

Allah razi olsun kardesim ; Rabbim dualarimizi kabul buyursun

"Ailesiyle birlikte ALLAH c.c. razi oldugu bir omur surdurebilmesi, kizina ALLAH c.c. yolunda bir egitim verebilmesi ve dinimizi en dogru en güzel sekilde yasayabilmesi"

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun kardesim ; Rabbim dualarimizi kabul buyursun

"Ailesiyle birlikte ALLAH c.c. razi oldugu bir omur surdurebilmesi, kizina ALLAH c.c. yolunda bir egitim verebilmesi ve dinimizi en dogru en güzel sekilde yasayabilmesi"

ekledim kardeşim... allah kızlarımıza hayırlı sağlıklı bir bir ömür versin dinimizi en iyi şekilde yaşasınlar inşallah

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

KATILIM LİSTEMİZ

7.melissa26 :
8.berat05 :
14.hafize anne:
15.merve_talat:
17.setenay_eslem: benim duam RABBİM hakkımızda hayırlısı neyse bize onu nasip etsin ve sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.RABBİM bizleri kendi yolundan ayırmasın inşallah.tüm arkadaşlarımızında duaları kabul olsun inşallah.
18.meanihta (nesibe):
19.emcankel:

20.Leyla ablam:
25. Hacer_Fatih:
26.Nur_u secde:
27.Leyfunnur : "Ailesiyle birlikte ALLAH c.c. razi oldugu bir omur surdurebilmesi, kizina ALLAH c.c. yolunda bir egitim verebilmesi ve dinimizi en dogru en güzel sekilde yasayabilmesi"
28. xyria :
29. İlka :

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)

Her İnsanın Bir Gece Hayatı Olmalı..
Mesela Teheccüde Kalkmalı..

Bu Cuma ve Her Cuma Gecesi
Teheccüd Vaktinde Evlerimizin Işıkları Yansın..
Namazlarımız Gecemize Nurlar Katsın..

B)B)B)​

mir_erhan

Moderator
''Bir Teheccüd Vaktinde,
Yanaklardan süzülen
En Mahrem Duyguların Adıdır... TEVBE....''​

( Alıntı Kalbun_Kesir )

Dualarımızı birleştirip yollayalım...
Rabbimizin Habibim Dediği EFENDİMİZ MUHAMMED MUSTAFA ( s.a.v ) ile buluştuğu vakitlerde buluşalım...
Sevginin Anlamlaştığı...
Sıkıntıların yok olduğu...O AN larda buluşalım...
SEN varsan GAM yok.. KEDER yok...
Sen varsan FAKİRLİĞİM yok...En Zengini benim en Mutlusu benim En huzurlusu...
YETERKİ SEN OL RABBİM...
Ne Güzel vekilsin.. ne güzel dost..

Selam ve dua ile

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Rasûlullâh -sallallâhu aleyhi ve selem-'in hayâtı Allâh'a ibâdetin ve en güzel kulluğun binbir nev'iyle lebâleb doludur. Günün hemen her ânına tekâbül eden bir nâfile namazı mevcuttur. Nâfile ibadetler kulu Allah'a daha çok yaklaştırır ve cennetteki mertebesini de yükseltir. Resûlullah -sallallâhu aleyhi ve selem-:

"Müslüman bir kimse, farzların dışında nâfile olarak her gün Allah rızası için on iki rek`at namaz kılarsa, Allah Teâlâ ona cennette bir köşk yapar" (Müslim, Müsâfirîn 103. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Tatavvu 1) buyurmuştur. Nâfile namazların, kıyâmet gününün dehşetli ânında hesâb verirken zor durumda kalan sâhibinin imdâdına yetişeceğini de yine Resûlullah -sallallâhu aleyhi ve selem- haber vermiştir:

"Kıyamet gününde kulun hesaba çekileceği ilk ameli onun namazıdır. Eğer namazı düzgün olursa, işi iyi gider ve kazançlı çıkar. Namazı düzgün olmazsa, kaybeder ve zararlı çıkar. Şayet farzlarından bir şey noksan çıkarsa, Azîz ve Celîl olan Rabb'i:

- Kulumun nâfile namazları var mı, bakınız? der. Farzların eksiği nafilelerle tamamlanır. Sonra diğer amellerinden de bu şekilde hesaba çekilir." (Tirmizî, Salât, 188)

Farz namazları cemaatle kılmaya âzamî derecede gayret eden Efendimiz -sallallahu aleyhi ve selem- nâfile namazlarını daha çok evinde kılmayı tercih eder ve şöyle buyururdu:

"Ey İnsanlar! Evinizde namaz kılınız. Zira farz namaz dışındaki namazların en makbûlü, insanın evinde kıldığı namazdır." (Buhârî, Ezân 81; Müslim, Müsâfirîn 213)

-alıntı-

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Yine dergâhındayım, açtım ellerimi yakarışlarımın senin katından geri çevrilmeyeceğine inanarak, bilerek ve can-ı gönülden isteyerek
Sensin "Duâ eden yok mu, duâsını kabul edeyim, benden isteyen yok mu istediğini vereyim diyen, işte bunu bilerek geldim kapına dilim lal, sinem püryan, gözlerim yaşlı, içimdeki sızımla.
Ümitliyim affedersin diye bir o kadar da korkuyorum, ya affetmezsen?

Korkuyorum Rabbim Kullarının arasında girememekten, isyana düşüp sana asi olmaktan, Rahmetine mazhar olamamaktan korkuyorum, azabından yine sana sığınıyorum. Ve hep dualarımı şu sonla bitiriyorum, sen kabul et
¨Ya Rab günahlarımı(zı) affet, b(izi)eni kendine kul kabul et
Emanetini kabzetmek zamanına kadar b(izi)eni bu emanette emin kıl...¨

Güzel Allahım !
Sen bütün noksan sıfatlardan münezzehsin, hiç bir dil yok ki senin şanını tarif etsin En güzel isimler sende, en güzel sıfatlardır sende olan, seni anlatan
Rabbim beni öyle kullarından eyle ki dünyada ve ukbada huzuru bulayım. Seni anan, seni anlayan ve seni anlatan mübarek kullarından eyle beni. Her daim tefekkürde kalan, seni hiçbir zaman unutmayan, her türlü musibet karşısında sabreden, hata ve günahlarını düşünüp tevbe etmesini bilen, kendisine verilen nimetlerin şükrünü eda edebilen, ibadetlerinde hudu ve huşuyu tadan ve büyük iştiyak içinde abid kullarından olmayı bana nasip eyle Dünya meşgalesine dalıp, ahireti için çalışmayı bırakanlardan eyleme, dünyada ve ahirette saadete erdir beni

Amellerim kendimi selamete çıkarmaya kafi değil. Selamet senin rahmetinde Rabbim, beni rahmetinin o engin deryasına dalanlardan eyle.. Şeytanın şerrinden, nefsimin kötü istek ve arzularına riayet etmekten sana sığınıyorum, beni şeytanla, şeytanlaşmış insanlarla bir lahza baş başa bırakma ve bunların şerrinden beni muhafaza eyle

k_zdua_1253220267.jpg

Allahım!
Her şey sana karşı yoklukta ve her şey seninle varlıktayken; beni senden mahrum etme Allahım Beni yoklukta bırakma, kendini yok edenlerden eyleme AMİN

mir_erhan

Moderator
Amin Amin.. Amin..
Allah c.c. razı olsun Annemiz...

Selam ve dua ile

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
bu gece kalkalım inşaallah * Geceleyin yürü!.. Zira gece, sırlar rehberidir, herkes uyurken ilâhi aşkın sırları, mânâ tadları gönle gelir.

* Çünkü geceleyin gönlümüzün kapıları açılır, yapılan işler, ellerin gözünden gizlenir.

* Geceleyin, gönlümüz aşk ile, gözlerimiz ise uyku ile karışmış olduğu halde, bizim yarin güzel yüzü ile işimiz vardır, buluşmamız kavuşmamız vardır.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)
Her İnsanın Bir Gece Hayatı Olmalı..
Mesela Teheccüde Kalkmalı..

Bu Cuma ve Her Cuma Gecesi
Teheccüd Vaktinde Evlerimizin Işıkları Yansın..
Namazlarımız Gecemize Nurlar Katsın..

haydi kardeşlerim sizlerde katılın aramıza...

''Bir Teheccüd Vaktinde,
Yanaklardan süzülen
En Mahrem Duyguların Adıdır... TEVBE....''

B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt