Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hac yolculuğu (1 Kullanıcı)

_YUSUF_

Yönetici
Allah'ın rahmeti bereketi üzerinize olsun kiymetli kardeşlerim
Ayeti kerimede gucu yetenlerin beytimi haccetmeleri insanlar uzerinde Allah'ın cc hakkıdır buyuruyor. Bizde Rabbimizin inayetiyle bu fırsatı yakaladık, bu sene Rahman'ın misafirleri arasına katılacağız inşallah.
Bu vesileyle çok sevdigim siz değerli kardeşlerimden helallik istiyorum, bizlerinde varsa bir hakkı helal olsun herbirinizin selamlarını iletip sizler icinde dua etmeye gayret edecegim insallah
selametle kalın

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküme selam kıymetli kardeşim.
Çok sevindim .Rabbim hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin . helal olsun sizde helal edin.. duanız da biz kardeşlerinizide unutmadiğınız için Allah razı olsun 🤲🤲 bizede nasip etsin Rabbim 🤲 Rabbime emanet olun

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleyküm selam kardeşim sizin adınıza çok sevindim sağlıkla gidip gelmek nasip etsin Rabbim hayırlara vesile etsin bizleri de Dualarda unutmayın ben özellikle eşimle birlikte Hacca gitmek istiyorum çıkmasına az kaldı ama bazı sıkıntılar var eşimin namaza başlaması kötü alışkanlıklardan tez zamanda kurtulması için maddi manevi sıkıntılardan kurtulmak için sizden özel dua istiyorum kardeşim benim hakkım varsa helal olsun lütfen sizde hakkınızı helal edin selam ve dua ile selametle kalın.. 🤲

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Rabbim hayırlı ve makbul eyleye kardeşim tekrar...
Hakkımız var ise her daim helaldir ✋
Bizden selam ve muhabbetlerimizi ulaştırın o kutsal beldelere inşallah 🤲
Dua eder dua bekleriz inşallah 🤲 Aminn

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt