Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi Takımlısınız (3 Kullanıcı)

Hangi Takımlısınız

• Galatasaray

Oylama: 1 50.0%
  • Fenerbahçe

Oylama: 1 50.0%
  • Beşiktaş

Oylama: 0 0.0%
  • Trabzonspor

• Konyaspor

• Bursaspor

• Sivasspor

• Kayserispor

• Gençlerbirliği

• Ankaragücü

• Eskişehirspor

• İstanbul BB

• Gaziantepspor

• Karabükspor

• Mersin İdman Yurdu

• Orduspor

• Antalyaspor

• Samsunspor

• Diğer (Yerli)

• Diğer (Yabancı)

• Ekmekspor (Futbol neymiş, boş iş...)

• Kullanılan toplam oy
    2

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
hayy allahım sende gelmişsin beşiktaş diyon yaww :D insan bi vaveyla haklı der fener alırr der nerde kardeşlik nerde destekk :D

vaveyla haklı beyler :D ya kardeşlik amenna destek amenna ama işin ucunda fb var ya yapmasan mazur görsen bu konuda beni :D yook olmaz diosanda peki ne diyem fb alsın puanlar eşitlensin bari :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
vaveyla haklı beyler :D ya kardeşlik amenna destek amenna ama işin ucunda fb var ya yapmasan mazur görsen bu konuda beni :D yook olmaz diosanda peki ne diyem fb alsın puanlar eşitlensin bari :D

biz alırsan puanlar eşitlenmicek biz geçceezz onlarıı hıhhh :D:D

hahh yaa işte kardeşlikk iştee destekk :D bu desteği çeşmiden bile görememiştim :D

hakkat ya hoşgelmiş kardeşim :)

gözün aydın artık :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
biz alırsan puanlar eşitlenmicek biz geçceezz onlarıı hıhhh :D:D

hahh yaa işte kardeşlikk iştee destekk :D bu desteği çeşmiden bile görememiştim :D

gözün aydın artık :D

hakkat ya ben bizim puanla karıştırmışım :D ihtiyarlık işte :p neyse berabere kalın desem ayıp olurmu :D şaka şaka hayırlısı hakeden kazansın ne diyem :D çeşmi ve destek inanamam ki zati :p sağol gözüm aydın oldu :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Şu konuda takım isimlerinden çook benim ismim geçiyor ya hû :p
Recep abi ayıııp, ayııppp inanamazmışş :p
Vaveyla hanımcıım fenerbahçe kazansın diye dua seferberliği yapmanızdan endişe duymaktayız :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Vaveyla hanımcıım fenerbahçe kazansın diye dua seferberliği yapmanızdan endişe duymaktayız :p

:D demekki senin takipçin daha çok :p sen ve destek yanyana pek örtüşmüyor nedense :p :p oh olsun sana beşiktaşa karşı durursan vaveyla haklıdır her zaman :p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:D demekki senin takipçin daha çok :p sen ve destek yanyana pek örtüşmüyor nedense :p :p oh olsun sana beşiktaşa karşı durursan vaveyla haklıdır her zaman :p

Ona şüphe mi vaarr :p
ben ve destek örtüşmüyorr vee ohh olsun ve vaveyla haklıdııır pekii abi yazdım ben bunu bi köşeye hıhhh :p
dua edin şu sıralar gayet sakinim :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
hakkat ya ben bizim puanla karıştırmışım :D ihtiyarlık işte :p neyse berabere kalın desem ayıp olurmu :D şaka şaka hayırlısı hakeden kazansın ne diyem :D çeşmi ve destek inanamam ki zati :p sağol gözüm aydın oldu :D

haa şöylee biz sizmiyiz :D ayıp olur tabi insan kardeşine dermi bunu aa :D yanii bizz amiinn amiiiinn :D :D

vuvvvv iyi fikirr hemen bi konu açem :p

:D yihuuuu :D ilk defa bi beşiktaşlıya çok ısındımm :D yeterki çeşmiye karşı olsun :D

ben ve destek örtüşmüyorr vee ohh olsun ve vaveyla haklıdııır pekii abi yazdım ben bunu bi köşeye hıhhh :p

:D korkuyorum bu sakinliğinden vala :D resimlerine bakıp ağlayasım geliy :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
vaveyla nerdesin bak göz göregöre ateşe attım kendimi :p desteğe destek umarım inşallah yani :p yazma yazma siil delete :D başım ağrıyor ya hani :p sakinmi senmi senmi :D öyledir inşallah :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
haa şöylee biz sizmiyiz :D ayıp olur tabi insan kardeşine dermi bunu aa :D yanii bizz amiinn amiiiinn :D :D

vuvvvv iyi fikirr hemen bi konu açem :p

:D yihuuuu :D ilk defa bi beşiktaşlıya çok ısındımm :D yeterki çeşmiye karşı olsun :D

:D korkuyorum bu sakinliğinden vala :D resimlerine bakıp ağlayasım geliy :D

çarşı çeşmiye karşı diyesim gelio ama :D çeşmiye çok mu yüklendim ne bugün :p kızmaz ya o kızarmı hiç :p gönlü geniş onun :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Hodri Meydan ? mı diyorsunuz yoksaa bana.. ??

Eyi peki öyle olsun.. :a22:

Sevgili konu sahibi Ahmet abim nerdesiniz :(
Gene organize işler peşinde bunlar.. :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
vaveyla nerdesin bak göz göregöre ateşe attım kendimi :p desteğe destek umarım inşallah yani :p yazma yazma siil delete :D başım ağrıyor ya hani :p sakinmi senmi senmi :D öyledir inşallah :D

ateşe attıysan destekçinim ben her daim :D çeşmiii sus bakıyıımm aaaaa acı biber sürerim ağzına abiye öle denirmi :D :D

çarşı çeşmiye karşı diyesim gelio ama :D

cık cık cıkkk sevmedimm:a43:

Hodri Meydan ? mı diyorsunuz yoksaa bana.. ??

Eyi peki öyle olsun.. :a22:

Sevgili konu sahibi Ahmet abim nerdesiniz :(
Gene organize işler peşinde bunlar.. :p

hani nerde ahmett nerde destekçin :D hani ya nadas nerde :D peki peki en olmadı ibra nerdee :D nihahaa 6slilerin desteği bu kadar olur hiçbiri yokk :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ateşe attıysan destekçinim ben her daim :D çeşmiii sus bakıyıımm aaaaa acı biber sürerim ağzına abiye öle denirmi :D :D

cık cık cıkkk sevmedimm:a43:

hani nerde ahmett nerde destekçin :D hani ya nadas nerde :D peki peki en olmadı ibra nerdee :D nihahaa 6slilerin desteği bu kadar olur hiçbiri yokk :D

iyiidee abii olunca karşıdakiii daha zevklii oluyoooo :D

iç çekişmeler başladıııı :D

:D yaa ben takım iiçin demedim onu recep abiyle bi oldunuz mu bana karşı oldunuz :D
hatırlarsan yazııın bana yaptıklarınızııı hanii :D yanii nadas abim ve ibradan hayııır beklemeyoom :D
hoş şimdi biri askerde biriide binde bir giriyor diyede konuşmak istemiyorum haklarında :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt