Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hayatının tamamını ibadetle geçirmek mümkünmü hiç düşündünmü (1 Kullanıcı)

Elemirem

Kayıtlı Kullanıcı
Babannem benim fakirlikten dolayı calısıyormus bankada ve bankada dahi namaz kılıyormuş..Harika bişey bu.Daha kücükken baslamıs ailesi cok inanclıymış.Sonra cok inanclı dedemle tanısmıs fakat dedem Hac'da ölünce babannem kendisini daha fazla ibadete vermiş.Allah'ın verdigi huzur başka hiç bir yer de yok!!

1truepathislam

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum... Subhanallah-u teala!!! maşallah kardeşim ne kadar güzel bi yazıydı bu böyle... büyüüük bir zevkle okudum gerçekten... rabbime hamdolsun namaz kılmayı çook seviyorum...hep namaz vakitlerini bekliyorum :) rabbimden dileğim namaz kılmayan gaflette olan kardeşlerimize de namaza başlamayı nasip etmesi... tek can simidimiz namaz unutmayın... namazın ehemmiyeti saymakla bitmez.. inşallah hakkını veren kullardan oluruz... selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt