Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz .Meryem (1 Kullanıcı)

ikraozeren

Kayıtlı Kullanıcı
Yahudileri tanımak istiyorsanız bu flimi seyredin.Hz Zekeriye(as)sabrını flim çok iyi vermiş.İmkan bulursanız seyredin.

boyraz87

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hz .Meryem

Müthiş bir film.ALLAH'a adanmış bir hayat görmek isteyenler izlesin.Garanti ediyorum bu filmi izlerken göz yaşlarınızı tutamayacaksınız ve TESLİMİYETİ daha iyi idrak edeceksiniz..

abdulgafur

Kayıtlı Kullanıcı

elselamulaykum.....Allahın selamı ve bereketı bütün müslüman kardeşlerin üzerıde olsun

abdulgafur

Kayıtlı Kullanıcı

bur da kimse var mı sohbet edelim Allah rızası için

hiraa

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm evt gerçekten çok güzel bi film bende izleme fırsatı bulan kardeşlerime tavsiye ederim..Ayrıca Ashab-ı kehf,Zehranın Gözleri..bunlarda güzel....hadi hepiniz Allah'a emanet olun inş..dua ile..B)

-mavii-

Kayıtlı Kullanıcı

s.a bn hz.meryemin 11cdlik flimini 2kez izledim ve çok güzeldiB)

karapece

Kayıtlı Kullanıcı

s.a hz.Meryem'in filmini izledim çok güzeldi.Hatta ben bir ara tutturmuştum ONUN GİBİ GİYİNMEK İSTİYORUM DİYE AMA MAALESEF OLMADI...GERÇİ RABBİM DIŞIMIZDAN ÖNCE İÇİMİZİ ONA YÖNELTSİN...
SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt