Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İLGİNÇ KARİKATÜRLER (1 Kullanıcı)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam canım benim... seni çok özledim ya :( en kısa zamanda görüşebilmemiz nasip olur inş. güzel kardeşim.. dualarımız onlarla esaslı yarenim.. Rabbim yar ve yardımcılarıdır inşallah..hele ki bu mübarek ayda dualarımızı daha da arttırdık, umutla bekliyoruz.. Rabbimiz onları muzaffer eylesin inşallah..Rabbime emanet ol can kardeşim.. selam ve dua ile..dualarımdasın

selamün aleyküm canım kardeşim. şükürler olsun kavuşturana. Hoşgeldin.Ben de seni çok özledim canım benim:( Amin.inşaAllah..annem dahi sorar olmuştu Aliye dönmedi mi hala diye:) Rabbim kalıcı ayrılıklar vermesin inş.

sen de bu acizin dualarındasın Hak dostum. Allah'a emanet ol..baki selam, dua ve muhabbetle inş. B)

fasunar

Kayıtlı Kullanıcı
ramazanda oruç tutmuyormusun ateş seni çağırıyoooo...:D:D:D:D

çok harika hepsi ama bu daha bi güzel geldi bide şu kırmızı başlıklı kız...

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeldi paylaşım için teşekkürler allah celle ve celalühü razı olsun

RUKİYE_71

Kayıtlı Kullanıcı
Hepside muhteşem komikler hala ilk olana gülüyorum,,,

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt