Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kapına geldim...(kendi yazım):)) (1 Kullanıcı)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Gücüm kalemi tutmaya yetmiyor.yazım titriyor,kalbim acıyor,gözlerim yaşarıyor,vicdanım rahatsız…kapına gelipte şefaat istemeye yüzüm yok.çünkü senin istediğin gibi,öğütlediğin gibi bir kul olmayı çok gördüm bedenime.söylediklerini yerine getirmek için fazla küçük gördüm kendimi.o daha yeterince büyüdüğünü kabul edemediğim bedenimi yolundan ayrılarak bile bile ateşlere atmış oldum.birkaç kez ağladım;peygamberim ve senin için.benim ve günahlarım için.şahitsin ya sahte değildi onca gözyaşı,onca pişmanlık.ama yinede her gözümü sildiğimde yine gözyaşlarının ardından dünya nimetleri,eğlenceler,yeme-içme,uyumak ve sana yakışmayan bir gereksizlikle geçirdiğim dünya geldi gözümün önüne.defalarca tövbe ettim.her cehennem ateşini düşündüğümde içimi korlar sardı.ama yanmadığım için anlamadım önemini.yine devam ettim güllük-gülistanlık hayatıma..
Şeytanım izin vermiyor. kahrolası şeytan sana gelen tüm yollarda kalbime baskın yapıyor.dünya nimetlerini sunuyor yollarıma.her seferinde o yüzden geri dönüyorum yolundan.her salavat getirmek için niyetlendiğimde en sevdiğim müziğin sözlerini sokuyor aklıma mırıldanıyorum.her kuran okumaya niyetlendiğimde onsuz olmaz dediğim uykuyu koyuyor gözkapaklarıma.her namaza niyetlendiğimde üstüme tembellik örtüsünü seriyor.
Sana sığındım defalarca şeytanın şerrinden.gece yatarken korktuğumda aklıma ilk sen geldin.nas suresi-felak suresi okudum defalarca.başıma musibet geldiğinde hep sana sığındım.”allahım yardım et,senden başka sığınacak,yardım isteyecek kimsem yok” dedim.(olsa beklide senden istememe bile engel olurdu şeytan).yakınım öldüğünde yine senden af ve mağfiret diledim.ama allahm iyi günde ne sana şükrettim verdiklerin için ne de peygamberimi andım tüm samimiyetimle.seni kara gün dostu bildim hep.iyi günümün dostu şeytandı…
Allahım biliyorum dostu şeytan olanın sonu ne olur.yine tüm yüzsüzlüğümle kapındayım.verdiğin ruha kötü davrandım,eziyet ettim.sana iman eden ruhumun yollarına engel oldum.affet allahım.anladım,biliyorum.iyi günde de kötü günde de tek dost sensin.kalbime imanı öyle bir yerleştir ki senden başkasını sevmesin kalp.peygamberimden başkasını anmasın dil.çölde Leylasını arayan Mecnun gibiyim.sana gelmek için yola çıkıyorum.yolumdaki engellere karşı koyma gücü ver.bana ancak sen yardım edersin.başka kimsenin hayrı yok.karşına çıkmaya yetecek kadar defterimde amelim yok.AFFET YA RABBİ.çünkü senden başka affeden yok..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt