Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kıyamet Ne Zaman Kopacak?? (1 Kullanıcı)

doğan_88

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Allahımız işlediğimiz günahları affeylesin umarım herkes hak yoluna döner
ama evvela biz kendimizi sınayalım kalın sağlıcakla dualarımızı eksik etmeyelim

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık kardeşim Rabbim razı olsun

Her Kulun ölümü kendi kıyametidir zaten ... Ve ölüm ecel ne zaman gelecek bilen Rabbim şu fani aleme bağlanıp da göçeceğimizi bile bile gafillerden olmayalım .. nefsimize şeytana yenik düşmeyelim .. kısacık olan şu hayatı gerçek olan ebedi hayatımızla değişmeyelim.. imtihanlara sabredelim.. her iyiliğin Rabbimden her kötülüğünde nefsimizden geldiğini bilelim ... kendimize çeki düzen verip sona doğru her gün bir adım daha yaklaştığımızın farkında olup kul olmaya çalışalım ... zaman çok kıymetli değerini bilelim inşallah

Rabbim rızası ile iman ile kavuşmayı nasip eylesin .. Gönül cennet sevdasında değil yalnız Rabbimin rızasını ve cemalini diler .. :(

hazalım06

Kayıtlı Kullanıcı
(Rabbinin ba'zı âyetleri [alâmetleri] geldiği gün, önce îmân etmemiş veya îmânında bir hayır kazanmamış olana, o günkü îmânı fayda vermez.) [En'âm 158]

hatice_42

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlik allah razi olsun imanli bir şekilde yaşayip imanli bir şekilde gitmeyi nasip etsin inşaallah.

volkankaya3575

Kayıtlı Kullanıcı
Allah o gün bütün inananlara yardımcı olsun onları korusun kollasın

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşlerim ya bu siteyi tanımak için bana yardımcı olurmusunuz ben de msj yazıp göndermek güzel sözler hikayeler göndermek istiorum ama bulamıyorum nerden olacağını bana yardımcı olur musunuz????:a36:

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZIOLSUN paylaşımın için tesekkurler...

belmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.beslermobilya.com
selamun aleyküm cok yerinde bi konu., rabbim bizleri kıyamet gününde efendimiz (sav). şefaatine nail eylesin. dua ile...

gamze33

Kayıtlı Kullanıcı
kıyametin ne zaman kopacagını yalnızca allah bılıyor ama apcıkkı kıyametın alametlerı tek tek kur anda gecıyodu yavas yavas bellı edıyor hala ınmayanlardanmısınız gelın tovbe edın kıyamat kopmadan cok gec olmadan...çok guzel bı konuya degınmıssınız allah rası olsun emegıne saglık allaha emanet olun....:)

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
ecrin hicran nerdesin lütfen msj okuyosan bana cavap yaz....:(

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
Allah nurunuzu arttırsın yazan ellerinizi güçlendirsin Sağlık versin ki kulluğumuzu ispatlayalım
Allah razı olsun dost

mates

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (c.c.) razı olsun...

mihri nisa

Kayıtlı Kullanıcı
yüregine saglik kardesim,ahir zamanin son zamanları,artık hersey sona yaklasirken bizler acaba bunun ne kadar farkındayız burası mechul?rabbim annenin evladini tanimayacagı,yer ve göğün birleşeceği yıldızların gökten düşüp korkunc depremlerin oldugu ogünden rahmetinden ve merhametinden mahrum etmesin cümlemizi amin.allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt