Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kortisondan dolayi... (1 Kullanıcı)

dryy

Kayıtlı Kullanıcı
merahaba arakdaslar...
ben MS hastasiyim.. ve yakinalrda gecridigim (allahima sükür ) hafif bi atak sonucu.. 15günlügüne bana kortizon verildi.. ve arada kortizon kullananlar bilirki.. malesef asiri bi sekilde aciktiriyo...

asure gününden.. ve ondan bir gün önce ve sonrasinda oruc tutmak cok istiyordum... fakat bu acikmalarim beni mahfediyo.. hani sadece aciksam neyse.. mideme arada bazen kramp giriyor.. agrilar cekiyorum resmen...

bu affedilir mi? oruc haricinde asure gününü nasil ibadet ederek gecire bilirim?

_YUSUF_

Yönetici
merahaba arakdaslar...
ben MS hastasiyim.. ve yakinalrda gecridigim (allahima sükür ) hafif bi atak sonucu.. 15günlügüne bana kortizon verildi.. ve arada kortizon kullananlar bilirki.. malesef asiri bi sekilde aciktiriyo...

asure gününden.. ve ondan bir gün önce ve sonrasinda oruc tutmak cok istiyordum... fakat bu acikmalarim beni mahfediyo.. hani sadece aciksam neyse.. mideme arada bazen kramp giriyor.. agrilar cekiyorum resmen...

bu affedilir mi? oruc haricinde asure gününü nasil ibadet ederek gecire bilirim?

Allah celle celaluhu şıfanızı versin değerli kardeşim.
Allah'u teala niyetinizin karşılığını verecektir inşaallah
Selametle

dryy

Kayıtlı Kullanıcı
allah razi olsun kardesim

vscntkY

Yasaklı Kullanıcı
Cam on ban da xay dung dien dan
Nhung chia se noi dung cua ban rat co y nghia voi chung toi.
Chuc cuoi tuan vui ve.
best regards.

dryy

Kayıtlı Kullanıcı
anlayamadim? :S

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt