Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesleğimizden bahsedelim birazda... (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
şimdide bu formumuzda mesleğimizi ilgilendiğimiz işleri kolaylık ve zorluklarını yazalım
bakalım kimin işi daha kolay
:K
işimizi ne kadar severek yapıyoruz....:H

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum tuğba kardeşım
ben öğretmenım
hayatımda verdığım en doğru kararlardan bırısı bu secımım
ışımı cok sevıyorum o kadar cok kı hele kı cocuklarımı
zorlukları da var ama gormuyorum bıle bence severek yaptığında eğlencelı bır meslek
aıleme cok teşekkur ederıyorum benı okuttukları ıcın
ınan kı hafta sonu bıle okulumu ozluyorum
daha ne denır bılemıyorum artık
şükür allahıma
allaha emanet ol kardeşım

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Benim mesleğim öğrencilik...Zor bir meslek benim için değil.Amacım İlahiyat Fakültesi ALLAH nasib ederse...Ders çalışmak çok zevkli geliyor bana...Yani en kolay iş benim ki...:evet :H

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaşlar

benim mesleğim muhasebe ve ben sizin gibi düşünmüyorum çok huzursuzum işimde ve hiç sevmiyorum galiba istemeyerek çalıştığım için ama ne yapayım bunada şükür tabi

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tuğbacığım..bende maliye meslek yüksek okulu meznuyum...okuduğum bölümü hiç sevmeden okudum....şimdiye kadar istemediğim için atamaları falan cididye almadım..ama şimdi üzerimde bi baskı var..hakkımda hayırlısı olsun....RABBİME EMANET OL CANIM

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim meslek deyince hayatın ne kadar zor olduğu aklıma geliyo :(

bende Muhasebeciyim kağıtlarla defter kitap paralarla boğuşup duruyorum Patronum ve ben iki kişiyiz büroda Allaha şükür çok memnunum işimden İbadetlerimi rahat bir şekilde yapabiliyorum Abi kardeş gibiyiz (Allah (c.c.) razı olsun patronumdan , birde ibadetlerini yapması için arada bir Uyarıyorum inşallah Etkisi olur rabbim hidayet nasip etsin ) ayrıya üniversite öğrencisi olduğumdan araya derslerde girince çok zorlanıyorum sanırım hayatımın en zor aşamasındayım .. Allah nasip ederse okul bitirip kendi adıma Muhasebecilik belgemi Alıp düzenli bir hayatım olmasını hedefliyorum Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah ..

selam ve dua ile kal ....

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Bende Muhasebeciyim Işimide Hiç Sevmiyorum Artik Biktim.telefonna Bakmaktan Fatura Işlemekten Birilerine Laf Anlatmaktan Carilerden Fax çekmekten Yalan Söylemekten(işim Gereği)mecbur Kaliyoruz.çok Huzursuzum çalişmak Istemiyorum Artik

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Benim Işimde öğrencilik Ve Mesleğimi çoooooook Seviyorunm Hem Hafizlik Yapiyorum Hemde Açiköğretimden Imam Hatip Okucam Inşaallah

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc benim iyiliğimi versin emi kendi işimi yazmayı unutmuşum:K

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümeselam kardeşim bende hasar servisinde çalışıyorum..ama normal mesleğim muhasebe bende muhasebeyi sevmiyorum çok sıkıcı bir meslek Allah arkadaşlarımın yardımcısı olsun..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum tuğba kardeşım
ben öğretmenım
hayatımda verdığım en doğru kararlardan bırısı bu secımım
ışımı cok sevıyorum o kadar cok kı hele kı cocuklarımı
zorlukları da var ama gormuyorum bıle bence severek yaptığında eğlencelı bır meslek
aıleme cok teşekkur ederıyorum benı okuttukları ıcın
ınan kı hafta sonu bıle okulumu ozluyorum
daha ne denır bılemıyorum artık
şükür allahıma
allaha emanet ol kardeşım
ve aleykümselam ablacım ne güzel bende hep edebiyat öğretmeni olmak istemişimdir o kadar severdim ki edebiyatı ...
herşey nasip ne diyelim belki üstüne düşsek olurdu ama ne diyelim..
Rabbimiz sana hayırlı dersler hayırlı öğrenciler nasip eylesin inşaallah..
:H:H​

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim

Bende elektronik teknikeriyim iş yerimiz bir Aile şirketi işimi severek yapıyorum coçukluğumda az radyo teyip sökmemiştim :K

Bu kadar Muhasebeci kardeşimden acaba sitenin muhasebe işleri ie kim ilgileniyor:K

selam ve baki dua ile ALLAH a emanet olun

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardesim bende anestezi teknisyeni lise mezunuyum yani çalismyorum o meslegimde fakat ev hanimiyim sanirim en agir ve zor isler ev hanimlarinin siz ne dersiniz??? universiteyi okumadan evlendim belçikaya geldim ama keske universiteyi okuyup isimi elime alsaydim evlendigime pisman degilim ama isimde çalisip kendi parami kendim kazanmak isterdim açikçasi:K neyse Rabbim boyle kismet etti çooook sukur Allah,a emanet olun selam ve dua ile...:H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;612163' Alıntı:
Benim mesleğim öğrencilik...Zor bir meslek benim için değil.Amacım İlahiyat Fakültesi ALLAH nasib ederse...Ders çalışmak çok zevkli geliyor bana...Yani en kolay iş benim ki...:evet :H
selamun aleyküm kardeşim inşallah hayırlısıyla Rabbimiz nasip eylesin...
evet en kolay iş seninki..
:H​

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaşlar

benim mesleğim muhasebe ve ben sizin gibi düşünmüyorum çok huzursuzum işimde ve hiç sevmiyorum galiba istemeyerek çalıştığım için ama ne yapayım bunada şükür tabi
ve aleykümselam Rabbimiz kolaylıklar versin kardweşim inşaallah herşeyin hayırlısı olsun tabi Rabbimize emnaetsin inşallah..

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR...MAŞALLAH NE KADAR ÇOK MUHASEBECİ KARDEŞİMİZ VARMIŞ SİTEDE GENEL OLARAK ŞİKAYETÇİLER DEMEKKİ EN ZOR İŞLERDEN BİRİSİ...BANA GELİNCE ECZACI KALFASIYIM...İLK BAŞLARDA ÇOK SEVİYODUM İŞİMİ AMA 12 SENE OLDU VE ARTIK BIKMAYA BAŞLADIM...ÇÜNKÜ ARTIK PROSEDÜRLER GİTTİKÇE AĞIRLAŞIYO VE MUHASEBECİDEN Bİ FARKIMIZ KALMADI...SADECE İLACI VERİP GÖNDERMEKLE İŞ BİTMİYO EVRAK İŞLERİ DAHA ÇOK MALİSEF...İŞİMİN EN GÜZEL TARAFI İNSANLARIN SAĞLIĞINA KAVUŞTURMAK(ALLAH'IN(C.C)İZNİYLE) ONLARIN MUTLU OLMALARINI GÖRMEK ÇOK GÜZEL...TABİ BİDE EN ZOR KISMI HİÇ BİŞEKİLDE HATAYI AFFETMİYO YANLIŞ VERDİĞİNİZ BİR İLAÇ HEM HASATAYI ÖLÜME KADAR GÖTÜRÜR HEMDE KENDİ HAYATINIZI BİTİRİR...RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
:):)ben asiye.bu yıl hafızlığım bitti. İHL mezunuyum şu an kuran kursu öğreticiliği için KPSS kursuna gidiyorum yani öğrenciyim dualarınızı bekliyorum:H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM ABLA...BEN LİSE 1. SINIF ÖĞRNCİSİYİM...BENİM YAPMAM GEREKENLER ÇOK KOLAY.DERS ÇALIŞMAK...AYRICA DERS ÇALIŞMAYIDA SEVİYORUM...:)...

ALLAHA EMANET OLUN...HAYIRLI AKŞAMLAR...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleyküm

şimdide bu formumuzda mesleğimizi ilgilendiğimiz işleri kolaylık ve zorluklarını yazalım
bakalım kimin işi daha kolay:K​

işimizi ne kadar severek yapıyoruz....:H

Ve aleyküm selam Tuğba kardeşim. Sanırım en kolayı benim işim :D... Mesleğimi yapmayı düşünmüyorum çünkü..İş hayatına da şu ana dek girmediğim için, zorlukları veya kolaylıkları hakkında bir şey söyleyebilmem mümkün değil.. Ama iş hayatına atılan meslektaş arkadaşlarıma sorduğumda stresli ve dikkat gerektiren bir iş olduğunda hemfikirler.. Ben şu an çocuklara Kur'an, tecvit ve okul dersleri veriyorum.. Onlarla olmak çok güzel ve huzur verici..Gülnisa hocama katılıyorum. Rabbimiz c.c herkesin işinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar nasip eylesin inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve dua ile.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm tuğbacığım..bende maliye meslek yüksek okulu meznuyum...okuduğum bölümü hiç sevmeden okudum....şimdiye kadar istemediğim için atamaları falan cididye almadım..ama şimdi üzerimde bi baskı var..hakkımda hayırlısı olsun....RABBİME EMANET OL CANIM
ve aleykümselam ablam nasip öyleymiş demekki insan sevmediği bölümü nasıl zor okur anlayabiliyorum Rabbimiz hakkında hayırlısını nasıp eylesin inşaallah selametle ablam hayırlı akşamalr:H:H​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt