Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ölmüşlerimize bayram hediyesi (1 Kullanıcı)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar.

bundan 3 ay önce ünüversiteye giden bi kardeşimiz trafik kazasında vefat etmişti.onun niyeti ile bayrama hediye gönderelim diye başlamışken bi kaç gün önce bizim mahallede kalorifer kazanın patlaması sonucu o sırada öçalışan görevli yandı yoğun bakıma kaldırıldı ama vefat etti geride 4 çocuk buraktı

sonra okumamıza bu amcayı da dahil ettik derken ayşegülle başlayan 70 adet RAHMAN suresi - ALLAH cc rahmetiyle muamele etsin diye - okuması özel bi niyetten çıkıp genel bi hal aldı.geçmişlerimize bayramda bu 70 adet rahman suresini okuyup bayram haediyesi yapmak istedik.

bize yardımcı olurmusunuz.daha yenı başladık okumaya 23 adet oldu yaklaşık bi 10 gunluk süremiz var.

bi başka dua sitesine daaha konuyu ekledim.hepimizin geçmşlerine gitsin hepimizin duası olsun inşaALLAH

hare...............3
kördüğüm..........5
tuba..............1
bilge..............3
ceren.............3
aguamarin..........3
yasin.............4
gevezeadmin........1

toplam.....23

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
hare...............3
kördüğüm..........5
tuba..............1+1
bilge..............3
ceren.............3
aguamarin..........3
yasin.............4
gevezeadmin........1

toplam.....24

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve berekatuh,
Allah celle celalühu razı olsun.Çok güzel düşünmüşsünüz.Hiç olmazsa annem ve babama benim ve arkadaşlarımın hediyesi diye sunabilecegim,çok kıymettar bir hediye hazırlamışsınız.Birbirimizi tanımasakta kardeş olup,bütün ölmüşlerimize göndereceğimiz bu hediyeyi RABBİM kabul buyursun inşAllah.
Kardeşim,ben şimdilik 5 tane alayım.İnşAllah okuyabilirsem daha sonra yine alırım.Selam ve baki dualarımla...

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm ve Rahmetullah ve berekatuh,
Allah celle celalühu razı olsun.Çok güzel düşünmüşsünüz.Hiç olmazsa annem ve babama benim ve arkadaşlarımın hediyesi diye sunabilecegim,çok kıymettar bir hediye hazırlamışsınız.Birbirimizi tanımasakta kardeş olup,bütün ölmüşlerimize göndereceğimiz bu hediyeyi RABBİM kabul buyursun inşAllah.
Kardeşim,ben şimdilik 5 tane alayım.İnşAllah okuyabilirsem daha sonra yine alırım.Selam ve baki dualarımla...

ALLAH cc desteğinden dolayı senden razı ve memnun olsun inşALLAH.70 adet rtahman suresi okumamızı dağıttık.senın almış oluğun 5 adetle 78 adet oldu. bereketlendi.konuyu kapatabiliriz okumak isteyenler benmımde duam olsun diyenler devam da edebilir. 100 e tamamlarız katılım olursa.

şuan itibariyle RAHMAN SURESİ okumamız 78 adet olmuştur.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm,almış olduğum 5 taneyi okudum.Bayrama kadar okumayı düşünüyordum.Şimdi okumayı bırakayım mı?(bu konu için)yoksa devam mı edeyim.Niyetinizdeki sayıyı bozmamak için soruyorum.Selam ve baki dualarımla...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt