Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Peygamberimiz (s.a.v) efendimizin vasiyetidir: (1 Kullanıcı)

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
PEYGAMBERİMİZ (S.A.V) VASİYRTİDİR MEDİNE-İ MÜNEVVERE'DEN GELEN BU VASİYET NAMEYİ OKUYUN VE OKUTUN
Peygamberimiz (s.a.v) Vasiyrtidir Medine-i Münevvere'den
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Medine-i Münevver'den Türbe-i Şerif Ya Şeyh Ahmet Diyor Ki Vallahu Azim Bu vasiyetnamede Zerre Kadar Yalan Yoktur. Bır Cuma Gecesı Namazımı Eda Edıp Uyumaya Varmıştım. Harem-i Şerif Tarafından Yaa Şeyh Ahmet Diye Bana Bir Nida Geldi. Lebbeyk Ya Resullallah Deyip Peygamber Efendimiz (s.a.v) in Şahsını Gördüm. Resullallah (s.a.v) Efendimiz Şöyle Devam Etti. Ya Şeyh Ahmet Allah-u Teala Huzurunda Yüzüm Kalmadı Sana Haber Veriyorum ki geçen cumadan bu cumaya 16,000 kişi öldü: İçlerinden Bir Tek Müslüman Çıkmadı Gelenlerin Amel Defterleri Kara Ve Sol Elinde Gördüm YA Şeyh Ahmet... Evvela Ana Ve Babalarına Asi Oldular Ve Zekatlarını Men Ettiler. Hacı Olup Haram Yemeyi Adet Ettiler. Herkes Nevsinden Başka birşey Düşünmedi,Yüzlerinde haya Kalmadı. Dünya Malı İle Nasip Olan Tartılarına Hiyanet Etmeyi Adet Ettiler. Ya Şeyh Ahmet Benim ümmetlerime Haber Eyle Yaptıkları Günahlarında tüvbe Ve İstiğfar Etsinler Namaz Kılsınlar. Zekat Vermeyi Adet Edılsinler Ya Şeyh Ahmet ümmetlerime Haber Eyle kıyamet Alametleri Zuhur Ediyor Hak Teala Ya Asi Olmasınlar. Çok Yakın Bır Zamanda Üç Gece Güneş Tutulacak Üç Günden Sonra Mağripten Doğup Marşak-a Batacaktır Kuran'ı Kerim İnsanların Gözüne Görünmeyecektir. Ümmetime Söyle günahlarını Tövbe Etsinler. Yakın Bir Zamanda isa Aleyselam'nin İnmesi Zuhur Edilecek Ya Şeyh Ahmet Ümmetlerime Haber Eyle Kudret Kelime İle Her Kim Bu Vasiyetimi Bir Köyden Bir Köy Bir Kazadan Bir Kazaya Bir İlden Bir İle Bir Devletten Bir Devlete Gönderirse Huzur-u Manşerde Günahları AF Edilir. Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v)'yi Şahsı İle Görünmüş Olur. Kim Vasiyetimi İşitip Te Yazmasa Bir Köye Yada Bir Başka Yere Göndermese Yüzü Kara Ol. Türbe-i Şerif-i Hadisi Şeyh Ahmet Üç Defa Yemin Edip Vallahi Azim Bu Vasiyetim'de Yanlış Bir Bilgi Versem bu Dünyada Ve Öteki Dünyaya İmansız Gideyim Dedi. 15 Günde Medine-i Münevver de yazılmış olup tüm Müslümanlara gönderilmiştir.

NOT: BUNU HER MÜSLÜMAN'IN OKUNMASI İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPINIZ????

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
ben bir siteye paylaştım kardeş.
inşallah doğru bilgidir.

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
Inşallah kardeşim saolasın a.e.ol

sahaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bana pek inandırıcı gelmedi..Hatta ve hatta buna inanmak, insanı küfre dahi düşürür..

Kitap, sünnet ve Onların açıklamalarını yapan İslam alimleri varken, neden böyle bir rüyaya inanalım ki?

Gülfidan

Kayıtlı Kullanıcı
belki doğrudur.

hem böyle bir yalanı uydurmak kime ne kazandırır.

uydurana ise direkt olarak cehennemin kapısını acar

din için iyi niyetli bile olsa böyle bir yalanın sonu cehennemdir.

Peygamber efendimiz hakkında yalan uyduranın sonu ne olursa olsun

direkt cehennemdir.

hüsnüzan edebiliriz. doğruluguna

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
bencede artı doğru olduğunu düşünelim biran önce tövbe edip kendimize gelmemiz lazım deilmi
heran ne olacağını allahtan başka kimse bilemez biz tetbirli olalımda gerisi
rabbimin bileceği
selametle kalın

-seleme-

Kayıtlı Kullanıcı
ben bunu okumuştum ama doğruluk payı ne kadar bilmiyorum inşallah doğrudur allaha emanet

alioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
..herşeye inanmamak lazım...

ErosmanTR

Kayıtlı Kullanıcı
Doğrudur. Bu bilgiler sahihdir.Kıyamet kopacaktı fakat Allahü zül celal hz. kıyametten 1 gün dahi kalsa yeryüzüne benim son halifemi indireceğim dediği ve bu sözü kullarına bahşetmiştir.Kıyamet ertelenmiş olup İslami Hakimiyet hükmüne geçmiştir.

Allah c.c Ümmeti Muhammedin yar ve yardımcısı olsun...

Sevgilerimle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt