Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Pollyannacilik oynuyoruzz (: (2 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:D ne mi yaparım sonuçta polyannacılık oynuyoruz , düşüneyim...

Ne güzel yalan dünyadan uçtu mu derim..

:D

Alttaki akşam yemeğe çok kalabalık misafir gelecek bütün yemekler de yandı ne yapacaksın ?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D ne mi yaparım sonuçta polyannacılık oynuyoruz , düşüneyim...

Ne güzel yalan dünyadan uçtu mu derim..

Alttaki akşam yemeğe çok kalabalık misafir gelecek bütün yemekler de yandı ne yapacaksın ?

Ayak altından çekilirim :D :D :)

sokakta yürüyorsun gözün kayıyor bir çatıya bi bakıyorsun sana yönelmiş bir namlu :D
ne yaparsın :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ayak altından çekilirim :D :D :)

sokakta yürüyorsun gözün kayıyor bir çatıya bi bakıyorsun sana yönelmiş bir namlu :D
ne yaparsın :)

O namlunun sana yönelmesi için dua ederim... :D

alttaki sana çok yüklü bi miras kaldı fakat imza atacağın zaman etrafta hiç kalem olmadığını farkettin. Ne yapacaksın?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
O namlunun sana yönelmesi için dua ederim... :D

alttaki sana çok yüklü bi miras kaldı fakat imza atacağın zaman etrafta hiç kalem olmadığını farkettin. Ne yapacaksın?

nasıl olacak o :D taa istanbuldan konyaya :)

kalem ararım :D kaçmıyor ya hem o adamlar yalakalık yapmaya çoktan başlamışlardır :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl olacak o :D taa istanbuldan konyaya :)

kalem ararım :D kaçmıyor ya hem o adamlar yalakalık yapmaya çoktan başlamışlardır :)

Dua'nın + (doğa'nın) gücü denen birşey var :D

Olmayan birşeyi nasıl arayacaksın ters cevap vermesenee:D Issız bir adada olduğunu düşün hatta

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Dua'nın + (doğa'nın) gücü denen birşey var :D

Olmayan birşeyi nasıl arayacaksın ters cevap vermesenee:D Issız bir adada olduğunu düşün hatta

:)

yav ıssıs adada ben malı mülkü ne yapayım :) bulmuşum ıssız adayı :) alın götürün bu zımbırtıları derim :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:)

yav ıssıs adada ben malı mülkü ne yapayım :) bulmuşum ıssız adayı :) alın götürün bu zımbırtıları derim :D

Ordasın demedim orda olduğunu düşün dedim lütfen.:D Dikkat senin için çok önemliiiii yapma bunu bize ibraaa :D

ne kadar da cömertmiş gözlerim kamaştı:D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ordasın demedim orda olduğunu düşün dedim lütfen.:D Dikkat senin için çok önemliiiii yapma bunu bize ibraaa :D

ne kadar da cömertmiş gözlerim kamaştı:D

ama 1 tane varsayacağız yav :D sen ikiledin şimdi üçlersen şaşmayalım :)

ağaçlardan sal kayık v.b yaparız en yakın ülkeye doğru yola çıkarız :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Valla ortada bana sorulan bir sey yok ,bu yuzden kendi kendime cosuyor, melakelesiyorum (:)

Alttaki tam bekledigin kitabin yazari geldi sana yakin bir kitabevine, fakat sira uzun, zamanin yok! Ne edersin ?

suda

Kayıtlı Kullanıcı
valla benim hiç ters gitmez ne istersem o olur nazar değmesin

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
masaAllahta yine sorunuzu unutmussunuz.d

En hos kiyafetinize tam da onemli bir yere gidiyorken vede varmisken murekkep dokuldu. Kamufle edecek hirka falan da yok. Ne yaparsin?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel işte :p :) mürekkep yalamış adam derler :D

şaka bir yana umursamam :) elimde olan bişi değilki :)

şimdiiii
ehliyetin yok araba sürüyorsun polis seni gördü sen polisi ne yaparsın :D

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleykum" der, gecerim :)

Tam cok sevdigin ve uzun zamandir gormedigin bir arkadasini beklerken, kendini bir dugun konvoyunun ortasinda buluyorsun. Cikis yok, ne yapacaksin? Baska zamanda yok arkadasinla gorusebilmen icin, sans da.. (Iyice uctumm:)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
:)bugun annemlerden gelırken yasadım:)
ne yaparım uzun zamndr eylenmemstım derım arkadasımıda oraya cagırrım:p
saatlerce urasıp temzledınız mutfaga cocugunz yag sısesını dokse naparsınz gercektn mrak edyrm:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
oooooo ! :D Ne yaptin be abla? Ne cocugu ? :) tobee tobee gece gece iyice keyiflendirdin beni. Allah ta seni guldursun..
Hani bundan bilmem kac sene sonra oldugunu dusunursek, olsun, yavrumun cani sagolsun :D

alttaki bir kaza yaptin. Ucuruma yuvarlandi senin araba fakat sen olmedin. Mucize eseri sagsin. Fakat etrafta in cin top oynuyor. Herkes seni oldu sandi. Bircok zaman astin ama ne gelen var negiden... Ne olacak simdi? :D evet sonunda Robinson Cruouso'ya bagladim olayi :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
oooooo ! :D Ne yaptin be abla? Ne cocugu ? :) tobee tobee gece gece iyice keyiflendirdin beni. Allah ta seni guldursun..
Hani bundan bilmem kac sene sonra oldugunu dusunursek, olsun, yavrumun cani sagolsun :D

alttaki bir kaza yaptin. Ucuruma yuvarlandi senin araba fakat sen olmedin. Mucize eseri sagsin. Fakat etrafta in cin top oynuyor. Herkes seni oldu sandi. Bircok zaman astin ama ne gelen var negiden... Ne olacak simdi? :D evet sonunda Robinson Cruouso'ya bagladim olayi :D

Yanii şimdi uçurumdan nereye yuvarlandığım çok önemli , ona göre yapcaz bişiler :D

Ne bilim, öncelikle açlıktan ölmeyeceğim dimi ? :D

Yaşıyorsam hâlaa birşeyler yapmak için bolca vaktim var demektir. Beyin jimnastiği yaparım.... :D

Yanii daha doğrusu düşünmek için bolca vaktim var demek , düşündüm de çok yeni şeyler düşünürüm.

not: Ne olduklarını söylersem gizem çözülür....:D

:a12:
Hımmmm şimdi alttaki;

Yeni bir kitabın çıktı fakat hiç alan olmadı ne yapacaksın ?

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
OOOOOOO MYYY ALLLLLAAAAHHH !! DIYORUM BASKA BIR SEY DEMIYORUM SAYIN SEYIRCILER !!!

Bir soru bu kadar mi tam kisine, tam yerinde ve zamaninde sorulur? Sastim dogrusu.... Cunku bu aci seyi dusundurdugun kardesin bir kitap yazdi ve suan e-postaya gecirme asamasinda, sonra da gonderecek ! Nettin yaa :)

Himmm hic alan olmadi haa !! Kendim alirim bir tane, olmadi canlari sagolsun.. Ayrica bu isler zaman alir :)

Alttaki; buyuk bir kaza sonuncunda kurtuldun, hastanedesin. Fakat yanlis ilacla kalbin durdu. Seni oldu zannettiler. Morga koydular, tam o anda ilacin etkisi gitti ve sen gozlerini actin. Tam da seni yerine yerlestirirken uyandigindan seni koyan gorevli bayildi. Kalkip gidemiyorsun cunku biraz imkansiz gibi ve musait degil.. - anladin yani :D- Yardim istesen korkudan kimse giremez, ne yapacaksin? -yihuuu dibe vurdum, korku filminden kacmis gibiyim (:) -

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Gecikmeli gelen mesajdan ötürü çook çook özür :)

hımmm kitabın hayırlısıyla çıkar ve patlama yapar umarım .. Oldu mu duam güzell :)
OOOOOOO MYYY ALLLLLAAAAHHH !! DIYORUM BASKA BIR SEY DEMIYORUM SAYIN SEYIRCILER !!!

Bir soru bu kadar mi tam kisine, tam yerinde ve zamaninde sorulur? Sastim dogrusu.... Cunku bu aci seyi dusundurdugun kardesin bir kitap yazdi ve suan e-postaya gecirme asamasinda, sonra da gonderecek ! Nettin yaa :)

Himmm hic alan olmadi haa !! Kendim alirim bir tane, olmadi canlari sagolsun.. Ayrica bu isler zaman alir :)

Alttaki; buyuk bir kaza sonuncunda kurtuldun, hastanedesin. Fakat yanlis ilacla kalbin durdu. Seni oldu zannettiler. Morga koydular, tam o anda ilacin etkisi gitti ve sen gozlerini actin. Tam da seni yerine yerlestirirken uyandigindan seni koyan gorevli bayildi. Kalkip gidemiyorsun cunku biraz imkansiz gibi ve musait degil.. - anladin yani :D- Yardim istesen korkudan kimse giremez, ne yapacaksin? -yihuuu dibe vurdum, korku filminden kacmis gibiyim (:) -

Rabbine kurban olduğum katre ne yaptın sen ya:D

bi kere kalbim durmuş zorlamaya gerek yok girer paşa paşa yatar keyfime bakarım aslında birşey yapardım da onu söylemeyeyim boşver:D

alttaki tam bi konferans ta konuşma yapacağın sırada kekelemeye başladın ne yapacaksın ?

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Gecikmeli gelen mesajdan ötürü çook çook özür :)

hımmm kitabın hayırlısıyla çıkar ve patlama yapar umarım .. Oldu mu duam güzell :)

Rabbine kurban olduğum katre ne yaptın sen ya:D

bi kere kalbim durmuş zorlamaya gerek yok girer paşa paşa yatar keyfime bakarım aslında birşey yapardım da onu söylemeyeyim boşver:D

alttaki tam bi konferans ta konuşma yapacağın sırada kekelemeye başladın ne yapacaksın ?

öhö öhö bir bardak su :)

alttaki forumdan banlansan ne yaparsın :) "bu forumdan"

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hiçç ne yapayım olan olmuş.....

Alttaki tam fotoğraf çektirirken suya düştün ne yaparsın..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt