Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S/akla beni !! YÂR (1 Kullanıcı)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm Aminenur Kardeşimiz ...

Ellerinize vede güzel gönlünüze sağlık.

Ne güzel dizeler , ne güzel bir sesle terennüm edilen ilahi...

gönlümüzü mest ettiniz .

Rabbimiz siz kardeşimizden Razı ve hoşnut olarak

en güzel hal ile hallendirsin İnşaAllah ...

selamet-i iman diliyorum sizlere...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamün aleyküm canım kardeşim.maaşallah insanın yüreğinin derinliklerine dokunan nazenin dizelerin ve nazenin yüreğinin ilhamları.
lapa lapa yağan karın aydınlattığı,yalnızlığın tatlı burukluğu yanında sadece O'nunla olmanın ferahlığını hissederek tek yarenim kaleme sarıldığım gecelerimi hatırlattın bana ve hissettirdin doya doya.gözlerim senin gözlerinle baktı o yapayalnız karlı yollara.yüreğim senin yüreğinde hissetti.
hissedebilmek ne büyük bir ayrıcalık öyle değil mi?

yüreğinin olduğunu ve ruhunun...............

__________aleykum selam kıymetli kardeşim...teşekkür ederim rabbim razı olsun .. sizinde yürek kanamalarınızı okumak isterim .karlı yollarımızı hatırladın değilmi ayşeciğim..şimdi aynıı eskilerde hatırladığın gibi.. yollar kar ...seviyorum ...
karı .. sanki tüm kirler temizleniyor gibi.. zaten insanda mevsimler gibi değilmidir... kar yagdığı zaman .. nasılki toprak beyaz / temiz /nurlu bir örtüyle kaplanıyor .. ruhunda temizleme zamanı gelmiş gibi düşünüyorum ..
tövbe etme zamanı gelmiş hesaba .. geçirme kendini hırpalama .. esas sorgudan önce kendini sorguya çekme.. ağlama ..ağlama... sonunda ardından gelen baharla yeniden dogma tertemiz . ak/ pak...inşaALLAH ..

değerli kardeşim sayfamı şereflendirdin teşekkür ederim .. kurşun askerimiz nasıllar .. annesi .. teyzesi mis kokusunu hissediyor . ;) taaa buralardan...
selam sevgi ve mahabbetlerimle kardeşim ... :)___________

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Yüzüm kapkara bir dilenciğim…

Eyvahlara dolanmış dilim…..

S/akla beni !! yâr..!!

af yazılımıdır dilekçemde….

Andolsun kuşluk vaktine.
Ve sükûna erdiğinde geceye ki,
Rabbin seni bırakmadı ve darılmadı.(duhâ /1,2,3)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
__________aleykum selam kıymetli kardeşim...teşekkür ederim rabbim razı olsun .. sizinde yürek kanamalarınızı okumak isterim .karlı yollarımızı hatırladın değilmi ayşeciğim..şimdi aynıı eskilerde hatırladığın gibi.. yollar kar ...seviyorum ...
karı .. sanki tüm kirler temizleniyor gibi.. zaten insanda mevsimler gibi değilmidir... kar yagdığı zaman .. nasılki toprak beyaz / temiz /nurlu bir örtüyle kaplanıyor .. ruhunda temizleme zamanı gelmiş gibi düşünüyorum ..
tövbe etme zamanı gelmiş hesaba .. geçirme kendini hırpalama .. esas sorgudan önce kendini sorguya çekme.. ağlama ..ağlama... sonunda ardından gelen baharla yeniden dogma tertemiz . ak/ pak...inşaALLAH ..

değerli kardeşim sayfamı şereflendirdin teşekkür ederim .. kurşun askerimiz nasıllar .. annesi .. teyzesi mis kokusunu hissediyor . ;) taaa buralardan...
selam sevgi ve mahabbetlerimle kardeşim ... :)___________

selamün aleyküm canım benim,burda kar hiç gelmedi.yüreğimizde ne coştu,ne temizlendi.ozanlar diyarında herkesin kalbi buruk,yüreği hislidir.bir başka atar,bir başka bakar.derin bir iç geçirmeyle senin sözlerinle hissediyorum karımı,soğuğumu,lirikliğimi,yürekliliğimi.
yazmaya vakit olmadı ama daha önceki dizelerini de hep imrenerek beğeniyle okudum.sende kendimi buldum sanki.kat kat ilerde tabiki.bazen sitene giriyorum(fırsatım pek yok).
kurşun askerimiz cengaver olma yolunda maaşallah.epey toparladı.küçülenlerimizi vermeye bile başladık:)

" Tam altı ay yağar kar, bembeyaz olur dağlar,
Dağlar yüreğim dağlar, öksüz kağnılar ağlar."

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Asıl hüner “”O””nsuz sarf edilen her heceyi..
Şikayet etmekmiş geceye….

selamun aleykum değerli ablam,
yine çok güzel, yine gönülden esen rüzgar kokulu...
yüreğe sağlık, güzelliğe devam inşaallah.
selam ve dua ile...B)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamün aleyküm canım benim,burda kar hiç gelmedi.yüreğimizde ne coştu,ne temizlendi.ozanlar diyarında herkesin kalbi buruk,yüreği hislidir.bir başka atar,bir başka bakar.derin bir iç geçirmeyle senin sözlerinle hissediyorum karımı,soğuğumu,lirikliğimi,yürekliliğimi.
yazmaya vakit olmadı ama daha önceki dizelerini de hep imrenerek beğeniyle okudum.sende kendimi buldum sanki.kat kat ilerde tabiki.bazen sitene giriyorum(fırsatım pek yok).
kurşun askerimiz cengaver olma yolunda maaşallah.epey toparladı.küçülenlerimizi vermeye bile başladık:)

Dağlar yüreğim dağlar, öksüz kağnılar ağlar."

aleykum selam kıymetli toprağım....cann eksik olma ..teşekkür ederim...maşaALLAH benim cengaverimie abi oluyor desene artık ;) .. ahh keşke yanımda olsa şimdi.. :) ama mis kokusu geliyor .. bak bak hissediyorum :) rabbim hayırlı sağlıklı iman dolu bir ömür nasip etsin .. benim meleğime...cengaver melek :)

Dağlar yüreğim dağlar, öksüz kağnılar ağlar

teşekkürler canım yüreğine saglık . tam bizlik dizeler...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Aminenur kardeşim tekrar tebrik ediyorum sizi.Rabbım başarılarınızın devamını nasip eylesin inş.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamın aleyküm Aminenur Kardeşimiz ...

Ellerinize vede güzel gönlünüze sağlık.

Ne güzel dizeler , ne güzel bir sesle terennüm edilen ilahi...

gönlümüzü mest ettiniz .

Rabbimiz siz kardeşimizden Razı ve hoşnut olarak

en güzel hal ile hallendirsin İnşaAllah ...

selamet-i iman diliyorum sizlere...

______aleykum selam değerli abimiz..
ALLAH razı olsun.. çok teşekkür ederim...
ne güzel bir dua kalbi aminler amin ecmain olsun ..erdal bey abim ..

rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile________

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

yarensin

Kayıtlı Kullanıcı
af yazılımıdır dilekçemde….AH BİRDE DİLEKÇE KABUL EDİLİRSE....EMEĞİNE SAĞLIK...HARİKA OLMUŞ

csoyudogru

Kayıtlı Kullanıcı
Deniz içinde damla. Ayrılır tek başına. Olur yüreyimde acı, karışır gözyaşıma.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Asıl hüner “”O””nsuz sarf edilen her heceyi..
Şikayet etmekmiş geceye….

selamun aleykum değerli ablam,
yine çok güzel, yine gönülden esen rüzgar kokulu...
yüreğe sağlık, güzelliğe devam inşaallah.
selam ve dua ile...B)

aleykum selam ablasının kardeşi:)
yüreğimizden yüreğine binler selam kardeşim...

teşekkür ederim hak razı ola
selam ve dua ileB)

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımıniçin sağol kardeşim....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt