Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sayısız sevap istermiisin? (1 Kullanıcı)

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: sayısız sevap istermiisin?

bir hadiste peygember efendimiz (sav) soyle diyor"herkim sabah ve akşam 100 tane "subhanallahi vebihamdihi" derse kıyamet sonrasında onun sevabına kimse yetişemez ancak aynı tesbihi çekenler yetişir" eger kardeşim sende bolca sevap istiyorsan bunu her sabah ve akşam namazının ardından oku ve bunu tüm arkadaşlarına anlatki onlarda yapsınlar onlarada vesile olki sevebın dahada artsın inşallah allah hepimizden razı olsun tam karşılıgını yazamamış olabilirim allah affetsin hadis uydurmuyorum ya aklımda kaldıgını yazdım
bu hadis yusuf tavaslı kitabından alıntıdır

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: sayısız sevap istermiisin?

sanad B)

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun paylaşımın için cok saol
allaha emanet ol

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim hadisin tam karşılıgını yazamamış olabilirim biliyosunuzki hadis uydurmak büyük günah uydurmadım ama dedigim gibi tam karşılıgını yazamamış olabilirim tam olarak bilen varsa yazarsa sevinirim bwen aklımda kalanı yazmıştım
allah hepimizde razı olsun

tekin

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar böyle güzel bilgileri paylaşalım lütfen

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
Allah razi olsun kardeşim hemen yarin başliyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt