Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm Dostlarım ben İzmir Tire den Mesut AVCI kardeşiniz (1 Kullanıcı)

Mesut1977

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
tireosmancikkoyu.tr.gg
Bu güzel siteye üye olalı yaklaşık 4,5 yıl oldu Allaha hamdolsun böyle güzel siteler gönlümüze huzur veriyor Rabbim bu siteyi kuran ve emeği geçenlerden razı olsun inşallah...Bugün Ramazanın 21.günündeyiz Yüce Rabbimiz tutmuş olduğumuz oruçlarımızı ve yaptığımız hatalarımızı,taksiratımızı affeder inşallah

berat05

Yönetici
vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Üye profillerine kişisel resim koymak yasaktır.Bu sebeple profilinizdeki resim silinmiştir.
Bilginize.

Bu arada iyi paylaşımlarda bulunmanızı dileriz. Aramıza tekrar hoşgeldiniz

mir_erhan

Moderator
ve Aleyküm selam..
hoş geldiniz. üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah...
selam ve dua ile

nun vakti

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim hoşgeldin ben de Tireliyim. Ne taraflardasın:)

Mesut1977

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
tireosmancikkoyu.tr.gg
vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Üye profillerine kişisel resim koymak yasaktır.Bu sebeple profilinizdeki resim silinmiştir.
Bilginize.

Bu arada iyi paylaşımlarda bulunmanızı dileriz. Aramıza tekrar hoşgeldiniz
Anladım Berat kardeşim ben bilmiyordum kişisel resim yüklenmeyeceğini oraya sizin resimler gibi bir avatar yüklerim merak etme ilgin için teşekkür ederim

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz aramıza mesut..abi mi desem size yaşınız bnden büyük..inşallah bi sorun olmaz..

nun vakti

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk kardeşim ben istasyonda oturuyorum evim orada,belediyede çalışıyorum 10 sene oldu işe gireli sen nerelerdesin kardeşim ?

Ben dörteylüldeyim okulun az ilersinde çok sevindim ya hemşehrimi gördüğüm için:D bi gün görüşürüz inş. ne kısımdasın belediyede ? gelirim bi gün müsait olduğunda belediyeye:) görüşürüz orda:)

Mesut1977

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
tireosmancikkoyu.tr.gg
Ben dörteylüldeyim okulun az ilersinde çok sevindim ya hemşehrimi gördüğüm için:D bi gün görüşürüz inş. ne kısımdasın belediyede ? gelirim bi gün müsait olduğunda belediyeye:) görüşürüz orda:)

inşallah kardeşim ben Toptancı Hal müdürlüğünde çalışıyorum bu yeni garajın karşısında asri mezarlığın altında

Mesut1977

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
tireosmancikkoyu.tr.gg
Teşekkür ederim..oyy kedi resmi çok şeker..benim kedim var adı minnoş aynı ona benziyor :) tabi bnmkisi biraz sarı ama olsun bznzio :)

bende senin gibi kedileri çok seviyorum deniz kardeşim bizim köydeki evimizde 7-8 tane kedimiz var köyde fotoğraftakine benzer sarı kedim var 2 tane

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Vealeyna aleykum selam üyeliğin hayirli ve daim olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt