Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğiniz 3 Kişiye GÜL Verin (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
çok güzel kardeşim şiirin, Allah razı olsun :)

üzüldün belki ama hakikat bu neyapalım takdir-i ilahi :)
aleykume selam
alah sizdende razı olsun ama ben neye üzüldüm onu anlamadım ben 2-3 dakikaya kadar çıkacam allaha emanet olun

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
birinci gül efendime

ikinci gül abdurrahman önüle

üçüncü gülde cennet ağacına

aleykum selam kardeşim hani bana gül:gulegule
güller sahiplerine ulaşmıştır inşallah
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim hani bana gül

güller sahiplerine ulaşmıştır inşallah
selam ve dua ile

<<>>
bunlarda damla ablaya

24sf.gif

5986.gif

glojas243qe.gif

x1pnp_rgmi5o51Sk5hyCzXjCtD09gFbM-L9_Ix7040NMJT0dJJ5gTclLQfLQmTAUSy0TkLjtOiyke6KKMTyt-lt0KdtF84IXlCvYV6pgfF7gaRRMi79M83PnNARZhCfiVFjzJ7ALD1.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam, gül tanesinin biricik kankası;)..Canım kardeşim benim, Allah c.c razı olsun, bu güzel güllerini kabul ettim..Çok da teşekkür ettim nur damlama..Ben de sana çok sevdiğim beyaz güllerden gönderiyorum..Rabbimiz c.c için can-ı gönülden seviliyorsun:evet..En Yüce'ye emanetsin..Selam ve baki dualar ile inşallah canım kardeşim..

6.jpg

gül tanem benim çok çok teşekkür ederim rabbim razı olsun bende aldım beyaz gülümü
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum
Bende Kasim Hadi Abime Ekrem Kardeşe Birer Gül Vereyim bi Münakaşa yaşadık Gönülleri kalmasın... Diğer gülüde Bende Cennet_Ağacına vereyim Güzel pylaşımlarından ve Benim konularımı öksüz bırakmamasından dolayı :) Güllerin Asıl Sahibide Tabiki Allah'tır. En Güzel Amellerimi'de Rabbime Gönderiyorum. Habibine de Sevgimi gönderiyorum... Rabbim Razı olsun inşallah bizlerden Selamun Aleykum

aleykum selam kardeşim inşallah gülleriniz sahibine ulşamıştır ama veren kardeşelrim bende isterim bir gülünüzü beni unutmayın :D
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam ya benı bugün çok mutlu ettiniz sizde ekrem kardeşimde ... hayatımda aldıgım en güzel hedıyelerden biriydi çiçeklerınız.. çok t.ederim...çok sağolun...benı mutlu ettiniz ya Rabbımde sizi mutlu etsın inşaALLAH...BU GÜLLERDE SİZE B) B)
RESIM EKLICEKTIM AMA GENE NETTE SORUN VAR İNŞ DÜZELINCE COK SEVDIGIM LALELERDEN HEDIYE EDICEM SIZE...

ablacım bende sana bir gül veriyorum
ablacım sen kaplumbagnı aldın mı bakem hani bir arkadaşın vercekti ben kambuşum resimlerini siteye koymuştum gördünmü:D
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
tabiki kabul ederiz kardeşim allah razı olsun buda benden sana gelsin o zaman

selamun aleykum kardeşim çok teşekkür ederim çok sevindim bugün üçüncü gülüm :Dgül istiyorum herkesden
benden de size bir gül B)
selam ve dua ile

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm...inanıyorum ki bütün güller de Fahri Kainat Efendimizle kavuşmayı arzu ediyorlardır...
Ben ilk Gülümü Rasullüllah Efendimize armağan ediyorum...
İkinci gülümüde şu an daha tanışmadığım:):) eşime(ALLAHım hayırlısını kısmet etsin)
daha çok vermek istediğim kişi var ama son bir tane kaldı oda siz değerli kardeşlerim için olsun...selametle kalın inşaallah...

hayırlı akşamlar...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm...inanıyorum ki bütün güller de Fahri Kainat Efendimizle kavuşmayı arzu ediyorlardır...
Ben ilk Gülümü Rasullüllah Efendimize armağan ediyorum...
İkinci gülümüde şu an daha tanışmadığım:):) eşime(ALLAHım hayırlısını kısmet etsin)
daha çok vermek istediğim kişi var ama son bir tane kaldı oda siz değerli kardeşlerim için olsun...selametle kalın inşaallah...

hayırlı akşamlar...

aleykum selam kardeşim evet dediğiniz gibi
çok güzeldi ikinci gül kardeşim gönlüne saglık inşallah güllerin ulaşmıştır amin inşallah rabbim dogru kişilerle karşılaştırsın
rabbimize menaetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim evet dediğiniz gibi

çok güzeldi ikinci gül kardeşim gönlüne saglık inşallah güllerin ulaşmıştır amin inşallah rabbim dogru kişilerle karşılaştırsın
rabbimize menaetsin inşallah
selam ve dua ile

<<B)>>

ALLAH razı olsun kardeşim...Yüce Mevlam Dualarınızı kabul buyursun...selametle kalın...

Yagmur-89

Kayıtlı Kullanıcı
ben de veriyorum, 1. gülüm Güllerin Efendisine, 2. gülüm Aileme ve 3. gülüm islamiyet.gen.tr´ye tabi ki Rabbime emenet ol kardesim....

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ben de veriyorum, 1. gülüm Güllerin Efendisine, 2. gülüm Aileme ve 3. gülüm islamiyet.gen.tr´ye tabi ki Rabbime emenet ol kardesim....

verin kardeşim gönlünüze saglık gülleriniz sahiplerine ulaşmıştır inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt