Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sevdiğinle evlenmek için (1 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
بسم الله الرحمن الرحيم

والقيت عليك محبة مني ولتصنع على عيني فاذا عزمت فتوكل على الله ان الله يحب المتوكلين

قل ان كنتم تحبون الله فاتبعوني يحببكم الله ويغفر لكم ذنوبكم والله غفوررحيم

يحبهم ويحبونه اذلة على المؤمنين اعزة على الكافرين
Bismillahirrahmanirrahim, Ve elkaytü Aleyke mahabbeten minni Velitüsnea Ala ayni Fe ize Azamte fe Tevekkel Alallah İnnellahe yuhibbül mütevekkilin
Kul İn küntüm Tuhibbunellahe Fettebi uunii Yuhbib kümullah Ve yağfir leküm zünübeküm Vallahu Gafurur Rahim,
Yuhibbuhum Ve yuhibbuunehu Ezilletün Alel Mü'minine E izzetün Alel Kafirin.

40 Defa sabah namazından sonra okunur , Bitince bir defada Allah Bu konuda dua edersin

40 defada Yatsıdan sonra Okunur Sonundada Allah a Dua edersin Ne istiyorsan. 40 Gün boyunca Devam edilmelidir

bu duanın anlamını yazarmısınız lütfen allah rızası için..okuyucamda bunu yanlış bişey yapmak istemiyorum net alemi sonuçta yalan yanlış dua verirler..ama size güveniyorumm..lütfen anlamını yazın lütfenn..benim gibi birçok gence yardımcı olmuş olursunuz allah rızası için

_YUSUF_

Yönetici
Kardaşım dua hacetini Mevlaya arz etmektir.O nedenle içinden geldiği gibi samimi bir şekilde dua et yaradana o sana en hayırlısını verecektir.
Kuranda, Peygamberlerin duaları ile Allah'u teala bizlere nasıl dua etmemiz gerektiğini göstermiştir.Bunların içinde sevdiğinle kavuşmak için bir dua bulamassın. Sen Rabbinden hayırlısını dile her zaman :)

Kul İn küntüm Tuhibbunellahe Fettebi uunii Yuhbib kümullah Ve yağfir leküm zünübeküm Vallahu Gafurur Rahim,
Yuhibbuhum Ve yuhibbuunehu Ezilletün Alel Mü'minine E izzetün Alel Kafirin.

Bu iki yer Kur'anda geçiyor ama neresinde hatırlayamıyacağım

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
doğru diyosun abi..sevdiğim var evlenmek istiyoruz ama iş bulması lazım iş bulsada birbirimize nasip olurmuyuz?birsürü soru var kafamda..ama okadar dua ediyorum ki ama hala bir adım yok evliliğe dair..allah duamı kabul etmedi demem hiç bi zaman..hem kabul etmeseydi bu duları ettirmezdi bana değilmi...:(

_YUSUF_

Yönetici
http://forum.islamiyet.gen.tr/tasavvuf/100244-sehvetin-beyani.html

Buna bir göz at o zaman.
Birde anladığım kadariı ile helal olmayan durumlar var.Bu yollardan vazgeçip helal olan bir durumla evlenmeyi deneyin.Flört işi islamda haramdır.Hem haram işleyim hep Allah'tan duaya karşılık beklemek olanaksızdır.Önce eğer varsa bu durumdan vazgeçin.Sonra helal olarak arzularınzı tamama erdirmeye çalışın.

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir öğüttü..biryandan bu da gelior aklıma daha fazla günaha girmek istemiyorum ne yapıcağımı şaştım biranönce evlenmemiz lazım neyse eğer olursa buraya yazarım inşallah allaha emanet olun hepiniz

F

FiSeBiLiLLaH

Bu duayı sabah 1 milyon akşam 10 milyon kere oku sonra bu duayı unutacağın zamana kadar okuma sonra Rabbim hayırlı bir evlilik nasip et bana diye dua et.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt