Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sigara Içenlerden Misiniz??? (1 Kullanıcı)

SEVvALL

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler Allah razı olsun Valla içmeyen bilmez derlerya öyle oldu sanırım :] Çok zor bir şey olmasa gerek yaşım 21 çok denedim Ama denemekten zarar gelmez 5 dk içmezsm duramıyorum :) İnşallah kurtulcam Allahın izniyle Kendime Güveniyorum Mesela Şu An itibarıyla bir deneme daha yapmaya başladım :gulegule Rabbim bırakmak isteyen kardeşlerimize yardım etsin inşallah Allaha emanet olun ..[/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

bende 21 yasındayım ve en az 7-8 senedır ıcıorm ve gercekten ıcmeyen bılemez ama ben bı arkadsn yardımıyla bıramak uzereyım sıgrayı,,ona kızsamda arada bı sıgara ıcemedgım ıcın ama allah ondan razı olsun ki bana yardımcı oluyor ((( eger onu dınlemeye devam edersem tabiii )) bırakcam allahın ıznıyle inş.sızınde once allah sonra bı arkadsnz yardımcı olur

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
bende 21 yasındayım ve en az 7-8 senedır ıcıorm ve gercekten ıcmeyen bılemez ama ben bı arkadsn yardımıyla bıramak uzereyım sıgrayı,,ona kızsamda arada bı sıgara ıcemedgım ıcın ama allah ondan razı olsun ki bana yardımcı oluyor ((( eger onu dınlemeye devam edersem tabiii )) bırakcam allahın ıznıyle inş.sızınde once allah sonra bı arkadsnz yardımcı olur ... (şevvall)

Allaha şükürler olsun ki ben içenlerden değilim abla... ama inşallah ALLAH sigara içenlere bıraktırmayı nasib eder. selametle.. iiyi akşamlar

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel Bir Konuya Değin Mişsin Arkadaşim Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile. :)

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
[QUOTE=hayatısev;592386]ÇOK ŞÜKÜR BEN DE İÇMİYORUM :evet[/QUOTE]

ALLAH İÇENLERDEN NASİB ETMESİN. İYİ AKŞAMLAR SELAMETLE.....:H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Allaha şükürler Olsun Ki Sigara Içen Biri Değilim Zaten Sigaranin Benim Için Içkiden Farki Yok Diye Düşünüyorum Sonuçta Zarari çoooook

TABİKİ DE HEPSİ AYNI. SONUÇTA İNSANA ZARAR VERMİYOR MU ???

ALLAHA EMANET OLUN....:H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Biz 5 Nufusuz Annem45 Babam45 Ablam 23 Ben21 Erkek Kardeşimde18 Yaşinda Ama Evimizde Hiç Kimse Sigara Içmedi şimdiye Kadar Içmioruz Gelip Içenede Sinir Oluyoruzz:):):)

ÇOK GÜZEL GERÇEKTENDE EVDE BİRİSİNİN SİGARA İÇMEMESİİ.....

SELAMETLE ALLAHA EMANET OLUN...:H

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
ben hiç içmedim çok şükür fakat eşim sigara kullanıyor çok üzülüyorum ihşallah tez zamanda bırakır ne olur sizde AMİN DEYİN

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
hay ALLAH islah etsin.

o çocuğun yanındaki yaşlı başlı adamın aklı kesmiyormu..!

mevlam yar ve yardımcımız olsun.

selam ve saygılarımla.

İŞTE MALESEF TOPLUMUMUZ BU DURUMA GELMİŞ VAZİYETTE... RABBİM HERRKESE BIRAKTIRMAYI NASİB EYLETTİSİN.SELAMELEEE....:H

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden insaAllah kardesim ; Rabbim (cc.) razi olsun.InsaAllah bu sigara ya kendini bagimli hisseden birakmakta zorluk çeken kardeslerimizi de kurtarir.Kainatin efendisine emanet olun.Baki selam ve dua ile insaAllah.

VE ALEYKÜM SELAM. İNŞALLAH. AMİN AMİN !!! ALLAHA EMANET OLUN.:H​

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM.
ELLAMDÜLİLLAH bırakalı nerdeyse 20 sene olacak.
askerden gelir gelmez bıraktım.hakikaten çok kötü ve bagımlılık yapan bir illet.
yaklaşık 5 sene içtim.ama şimdi ç.ok rahatım.zaten istesemde içemem çünkü astımım var.o yüzden sigara içilen mekendan hemen kaçarım.
ALLAH içenlerede tez zamanda bırakmayı nasip etsin.bana yardım ettigi gibi onlarada yardım etsin.
selametle.

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKUM.
ELLAMDÜLİLLAH bırakalı nerdeyse 20 sene olacak.
askerden gelir gelmez bıraktım.hakikaten çok kötü ve bagımlılık yapan bir illet.
yaklaşık 5 sene içtim.ama şimdi ç.ok rahatım.zaten istesemde içemem çünkü astımım var.o yüzden sigara içilen mekendan hemen kaçarım.
ALLAH içenlerede tez zamanda bırakmayı nasip etsin.bana yardım ettigi gibi onlarada yardım etsin.
selametle.

AMİN KASIM ABİ AMİN!!! BÜTÜN BIRAKMAK İSTEYENLER TEZ ZAMANDA BIRAKIRLAR İNŞALLAH. SİZE DE RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH.... ALLAHA EMANET OLUN. HAYIRLI AKŞAMLAR...:H

yaralı kalp

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi konuya değinmişiniz rabbim inşallah bıraktırır banada allah'a emanet olun selam ve dua ile kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt