Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şiirler(bakalım beğenecek misiniz?) (1 Kullanıcı)

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Bir yakarış ve özlem var gibi.Helalinin olmayışı alıkoyuyor yanlışa yada bu denli deli cesaretine düşüpte karşı tarafa deşifre olmaya.Hüzünlü,belkide uzaktan sevmek en hayırlısı,fazla bağlanmadan ve aşırıya gitmeden.

Evet tespitleriniz yerinde ve çok doğru.

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Mutluluğa açılan pencereden girmişti sanki içeri. Öylece paldır küldür giriverdi gönül penceremden içeri. Hoş geldin bile diyemedim ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Neydi şimdi bu niye gelmişti nerden karşıma cıkmiştı? kafamın içi cevapları bekleyen sorularla doluydu. Anlamaya çalşrken elleryle dudaklarmı kapatmştı. Sus dercesine. Gözlerime baktı birşeyler ima edercesine. Dedi hadi kalk gidiyoruz. Soru sorma gel dedi. Elimden tuttuğu gibi götürdü. Nereye demeye kalmadan bir kez daha bktı bna. Evimze dedi. Evimize gidyoruz. Senle benim olan evimize. O an anladım meger Seviyormuş beni ♥

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Unuttum adınla başlayan cümleleri. Ne seni hatırlyorum seninle gecirdiğim saatleri ne de adın adıma değen soyadını. Unuttum geçmişte bir mazisin artık bnim icin. Değerin bile yok gözümde. Tenin tenime değerdi ya hani onuda unuttum degen teninmiydi yoksa sözlerin miydi? hatırlamıyorum bile Söylediğin sözleri yalanlarıni da unuttum. Aslnda ben sana dair ne varsa herseyi unuttum. Nefretim bile degilsin.

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Herşeye sahip ben AŞK'a yetim kalmıştım!

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Ben kime ne anlatıyorum ki sanki beni görse anlayacak. Ne için çabalıyorum ki olmayacak bir aşk için mi? Yoksa benimleyken uzak duran biri için mi? Ya tamamen kal ya da hiç yanaşma yanıma! Seveceksen de aşkının arkasında dur! Olmuyorsa zorlama. Ne sen üzül ne de ben üzüleyim. Bitmiyorsa kafandaki soru işaretleri hiç başlama benimle ya da gel ömrüme ömür kat kalmasın sorular kafanda. Olmuyorsa hiç bir şey yaşanmamış farz et sil at gönlünden. O zaman ne sen beni tanı, ne de ben seni bileyim. Her şey ilk gün ki gibi devam etsin. Her şey senin elinde ya hikayenin sonu gelecek ya da bu masal hiç bitmeyecek.

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Bir elvedaya sığacak kadar değerin yoksa Hoşça kal demeye gerek yok o zaman..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Adam ol diyen kız. Sen hanımefendi ol karşındaki adam olur zaten:) çünkü hanımlık en çok bir beyfendiye yakışır..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt