Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sohbet meydanI (1 Kullanıcı)

ufuk1335

Kayıtlı Kullanıcı
:) arkadaslar dua edın yarın acıkögretım sonucları acıklanıcak ınsallah bıter son sınıftayım işletme .....

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
neeeeee sonuçlar yarınmı açıklanıyo abbbbbbbbbbboooooooooooo

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:) arkadaslar dua edın yarın acıkögretım sonucları acıklanıcak ınsallah bıter son sınıftayım işletme .....

inşallah iyi sonuçlarla karşılaşırsın
e ben de aol okuyorum
sınavımız aof den önceydi ama bizim sonuç hala açıklanmadı demek sizinki yarın açıklanacak
neyse hayırlısı

ufuk1335

Kayıtlı Kullanıcı
Buyuk bır ıhtımal yarın acıklanıcakk ınsallah basarılı oluruz yaa cok calısıtımm bır daha o besmelesız kıtaparlı okumak ıstemıyorumm ....
Insallahh

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc hepimizin yardımcısı olsun inşallah....

ahmetbayar

Kayıtlı Kullanıcı
tüm islam aleminin geçmiş oldumuz üç ayların başlangıcı kabul edilen REGAİB KANDİLİ
mübarek olsun

azerbaijan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.ramilsafarov.tk
Salam.Necsiniz???
Meni dusunduren bir soru var.Cennetde insanlar,daha dogrusu yaslilar yeniden eski halemi donuyo,yoksa ihtiyar gibi kalio...Yani Cennetde genclesiomuyuz???

Yorumu olan varsa bekliyirem...

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
azerbaijan lı kardeşim şöyle bi paylaşımları gezerken senin sorunla karşılaştım ve bu gesel sorunu peygamberimizin (sas) bir latifesiyle cevap vermek isterim

Yaşlı bir kadın mescide gelir ve Peygamber efendimize; “Ey Allah’ın elçisi, benm için dua ette Allah beni cennetine koysn.” der

Hz Peygamber ; “Yaslı kadınlar cennete giremez” der.

Bunun üzerine kadın üzülür ve aglamaya baslar. Resulullah gülerek ;üzülme”Der, cennete herkes gençlesmiş olarak girecek”.​
:
a12::a12::a12:

RABBİM' e emanet olun....​

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
azrri kardeş cenntte hrks aynı yaşta olacak ve gnç olacak

tövbeee

Kayıtlı Kullanıcı
insanlar ve değer yargıları

insanlar ve değer yargıları

selamünalleyküm arkadaslar

benim acmak istediğm konu insanların deger yargıları.1insana veya arkadasına deger verirsin ona deger verdiğini bir şekilde gösterir ifade edersin ama hani bir söz vardır ya birini 40 gün sırtında taşı 1gün indir senden kötüsü yoktur,o durum misali veya bir insan neden hep ben demek ihtiyacı duyar kendinin iyi önemli bilgili olduğunu gösterme cabasındadır ön planda durmak iöin herseyi yapar bu tür ilişkiler(arkadaslık)ne kadar ve nereye kadar gider ve ne kadar saglıklı olur.getirisi ve götürüsü nedir.ve ne yapmak lazım bu insanlarla bi şekilde hep iç içeysen.sen düşünüyor ama karsındaki veya ler düşünemiyor yada kendilerini yormak istemiyor.....

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
insanoğlu nankörüz benciliz kardeşim bunun için kendimizi eğitmeye çalışıyoruz islam dini insanı eğiten değiştiren bir din. ama herkeste uygulamıyor iyi niyetli insan az bir laf ediyor şaşırıp kalıyorsun çünkü beklemiyorsun karşındakinden kimseyle görüşmeden de olmuyor hayat böyle gidiyor

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşlerim hayırlı sabahlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt