Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SON TEK HARF BULMACASI (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam cevdet abi forumu bulamadım baktım ama...silindimi bilmiyorum neyse hayırlısı...

esma.......

TAMAM KARDEŞİM BENDE BAKTIM VE BÜTÜN MESAJLARI SİLİNMİŞ CÜNKÜ BU HAREKET SİTEYE AYKIRI ONU BU KARDEŞİMİZ BİLMİYOR GALİBA ONUN İCİN SİLİNMİŞTİR AMA BUNU ONA ANLATMAK GEREK DEMİ

AHMET

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
TAMAM KARDEŞİM BENDE BAKTIM VE BÜTÜN MESAJLARI SİLİNMİŞ CÜNKÜ BU HAREKET SİTEYE AYKIRI ONU BU KARDEŞİMİZ BİLMİYOR GALİBA ONUN İCİN SİLİNMİŞTİR AMA BUNU ONA ANLATMAK GEREK DEMİ

AHMET

ya arkadaşlar galiba önyargılı davrandılar sende yazmışsın gerçi bişeyler :)ama bilseydi herkes işin aslını muhakkak daha anlayışlı olunurdu gerçi özür dilediler ama...neyse boşverelim böyle konuşunca günaha giriyoruz...RABBİM hayırlısını nasip etsin...

tahsin.........

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ya arkadaşlar galiba önyargılı davrandılar sende yazmışsın gerçi bişeyler :)ama bilseydi herkes işin aslını muhakkak daha anlayışlı olunurdu gerçi özür dilediler ama...neyse boşverelim böyle konuşunca günaha giriyoruz...RABBİM hayırlısını nasip etsin...

tahsin.........

kardeşim ben bu kardeşim inan yeni gördüm hic dikkatimi cekmedi bu zamana kadar şaka yapıyor sandım inan ama bilme gerek bir şey varsa anlatın lütfen yardımcı olmaya calışırız yani ben şaka yapıyor sdandım ve bende şaka yaptım

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben bu kardeşim inan yeni gördüm hic dikkatimi cekmedi bu zamana kadar şaka yapıyor sandım inan ama bilme gerek bir şey varsa anlatın lütfen yardımcı olmaya calışırız yani ben şaka yapıyor sdandım ve bende şaka yaptım

bilmem söylemek uygun olurmu ama o kardeşimiz tek elle yazıyormuş ve çok zorlandığı için o şekilde cevap veriyormuş..RABBİM yardımcısı olsun...senin şahsına bişey demiyorum cevdet abi yanlış anlama beni HAKKINI HELAL ET.......

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
bilmem söylemek uygun olurmu ama o kardeşimiz tek elle yazıyormuş ve çok zorlandığı için o şekilde cevap veriyormuş..RABBİM yardımcısı olsun...senin şahsına bişey demiyorum cevdet abi yanlış anlama beni HAKKINI HELAL ET.......

S.A. KARDEŞİM BAKIN ÜYELİĞİ DAHİ SİLİNMİŞ TAMAM ŞİMDİ ANLADIM BEN GEREKLİ YARDIMLARI YAPACAM İNŞALLAH YÖNETİMEDE BİLDİRECEM VE SİLMESİNLER SİZEDE COK TEŞEKKÜR EDERİM BENİ UYARDIĞINIZ İCİN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN BENDEN YANA HELAL OLSUN SİZDE HELAL EDİN

EMANET

DİYE BAŞLAYALIM O ZAMAN

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM BAKIN ÜYELİĞİ DAHİ SİLİNMİŞ TAMAM ŞİMDİ ANLADIM BEN GEREKLİ YARDIMLARI YAPACAM İNŞALLAH YÖNETİMEDE BİLDİRECEM VE SİLMESİNLER SİZEDE COK TEŞEKKÜR EDERİM BENİ UYARDIĞINIZ İCİN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN BENDEN YANA HELAL OLSUN SİZDE HELAL EDİN

EMANET

DİYE BAŞLAYALIM O ZAMAN

ve aleyküm selam cevdet abi inşaALAH yardımcı olabilmişimdir...vede sorun düzelir inşaALLAH..RABBE emanetsiniz...helal olsun varsa tabi hakkım...
selam ve dua ile...
T-Cevdet :)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ASLINDA BENİMDE BİR FİKRİM VAR DİYEYİMMİ İYİ GECELER SANA O ZAMAN GİT YAT DEMİ CÜNKÜ ELİMDEN KURTULAMIYACAKSIN BİRAZDAN BEN BU GÜN COK AKTİFİM

Tamam tamam gittim bile aman bi yerim sakatlanmasında...hadi hayırlı geceler sanada cevdet abi...YARADANA emanetsin...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı akşamlar...
elmas......

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
MUHAMMED...............

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt