Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜMMET yanıyor!! (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
geçen yıl bu gün tarihe kara bir sayfa açıldı ... çocukların feryadı yüregimizi dağladı ..

değişen bir şey oldumu yada biten birşey ........

rabbim o acı günleri bir daha yaşatmasın ...

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
göz yaşlarım bile küsmüş bana akmıyor artık .. ah !! kalbim.. abi sanki bir mengenenin arasında sıkışmış....
neden haykıyramıyorum ben...başımı kaldırıp yerden, açıp kollarımı

Durun !!!kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak!
Haykırsam, kollarımı makas gibi açarak:

durun !!ne olur durun !!! artık yalvarırım durun!!! artık ALLAH aşkınıza durun !!!!...

Durun, durun, bir dünya iniyor tepemizden,
Çatırtılar geliyor karanlık kubbemizden

durun!!!! durun !!!!!durdurun !!!!!bu zülümleri ne olur artık dursun!!!:gulegule:gulegule
Filistin toprakları üzerinde verilen cihad Resulullah (s.a.s.)'in müjdesine mazhar olmuş bir cihaddır. Ahmed ibnu Hanbel'in Müsned'inde rivâyet edilen bir hadisi şerife göre Resulullah (s.a.s.) şöyle buyurmuştur: "Ümmetimden bir grup sürekli hak üzere hareket edecek, düşmanlarına üstün geleceklerdir. Allah'ın emri gelinceye kadar (onların bu cihatları devam eder), kendilerine muhalefet edenlerin muhalefetleri onlara bir zarar vermez." "Onlar nerededirler ey Resulullah?" diye soruldu. O da şöyle buyurdu: "Beyti Makdis'de (Kudüs'te) ve Beyti Makdis'in (Kudüs'ün) çevresindeki bölgelerde."

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt