Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vefat tan sonra okunacak dualar (1 Kullanıcı)

bolcum

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten merhabalar,

Pazargünü beni ve ablamı büyüten bugünlere gelmemizde çok büyük emekleri bulunan, herkezin sevdiği, saydığı, şakalaştığı, dertleştiği, biricik anneannemizi kaybettik. Anneannem için ilk 7 sinde, 40 ında ve 52 sinde okunacak dualar olduğunu duydum. Şimdiye kadar Yasin, Tebareke, Amme dualarını okudum.Fakat üzgünüm ki asıl olarak hangi duaları kaç kere okumam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu arada Anneannem ve bütün ölmüşler için de bir fatiha okursanız Allah sizden razı olsun.

Site yönetimi açısından Anneannem in ismini vermem doğru olurmu bilmediğim için şimdilik paylaşmıyorum.

bolcum

Kayıtlı Kullanıcı
Yaw kimsemi bilmiyor yardımcı olsanıza...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. fatiha okudum tabiki ruhuna hediyemiz olsun adını paylaşabilirsiniz. istediğinizi istediğiniz sayıda okuyabilirsiniz.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bende kelime tevhid okuyacağım kardeşim Allah kabul etsin.
Allah yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

bolcum

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cümlenizden razı olsun...Herkezin gönlünce olsun...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Fatiha okudum. Allah kabul etsin inşallah.

imported_Eren__

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Arkadaşlar benim dedem 2 gün önce vefat etti Allah rahmet eylesin Allah rızası için dualarınızı bekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt