Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yakais...; (1 Kullanıcı)

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Yakais Rumuzu ...; Yakaisin isimlerinin bir karışımı...Herhangi bir simge ,tarif vs...değil...
Yakais ...; ÜMMi düzeyde İLİM yani bilgi sahibi kendini Allah C.C. yoluna adamış aciz bir kişi...
Yakais ...;sizin düşündüğünüz tarzda Hoca vs değil sadece İLİM arayışında olan öğrenmek heveslisi biri...
O kadar ...
Selamlar.

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Yakais Kur'an-ı Kerim sevdalısı...
Yakais devamlı Kur'an-ı Kerimi Meal olarak anlamaya çalışan... araştıran... heyecanlı biri...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Yakais BİLENDEN... bildirimler konulu bir yazı daha yazacak ancak bu yazı kendisinden olmayacak...
Yazı sizler tarafından görülsün , incelensin ,faydalanılsın istiyor...
Ancak ; tamamen kendisi dışından alınan yazı olduğu için yorumlarınıza cevapta sıkıntı yaşayabilecek...

Yazının yazılmasında ... Kur'an-ı Kerimi incelerken ''Meal olarak'' faydanıza olacağı düşüncemiz var...
İnşallah düşündüğümüz gibi faydalı olur...
Yazıda Kur'an-ı Kerime uyumsuzluk veya hata görürseniz hemen yazılırsa derhal silinecektir...
Kur'an-ı Kerime en ufak bir muhalefet bizi çok ama çok üzer...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Bilenden Bildirimlerin yazarı kesinlikle Yakais değildir... bunu önemle belirtmek isterim.....

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Yakais sadece Allah C.C. rızası peşindedir ...başka bir düşüncesi..planı vs..si yoktur...bilinsin isteriz...
Tarikatsal...Cemaatsal ...Gurpsal ..Yazarsal yönlendirmek isteyen veya birini veya birilerini açık gizli birine veya birilerine yönlendiren değildir...vs bağlantısı yoktur...

Türkiye Cumhurriyetinin ...Türkiye Cumhurriyeti vatandaşı olmaktan gurur duyan ...Vatanına aşık ..İnsanına aşık biridir...

Yani kısaca Yakaisciktir ...
Selamlar...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum,
Neden kendinizi bu kadar anlatmaya calisiyorsunuz? anlamiyorum, neden neyi ispat etmek istiyorsunuz onu da anlamiyorum
Kuçucuk derken ,buyuk mu demek istiyorsunuz?denileni degil denilmek istenilene dikkat ederim
Arka plani yok, yok yakais hic, biliyoruz alemde hiçiz zaten!sen ben degil Tüm alem istersen bir araya gelse yine koskoca bir hiç
Soru soran oldu mu?sanmiyorum,sizden birsey bekleyen oldu mu? sanmiyorum ???
O zaman üzülmeyin hala hiçsiniz... aa birde bunlari soyledim diye azarlayan olur mu? olur olur , Yakais buyuk adam ya laf soylemek olur mu?
Ben söylerim , Efendim, Rabbim tabiki sen söylersin, yaratan sensin , Yakais 'e ne dersin?
Otur oturdugun yerde lafi kisa kesersin...bende ki ilham da bunu diyor kusura bakmayasiniz....
Selamun aleykum

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Amelinizde Rıza-i İlahi olmalı...
O celle celaluhu razı olduktan sonra gerisi mühim değil...
Ama isterse ve gerekirse halklara da seni sevdirir...

İşte bu İHLÂS' tır...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Amelinizde Rıza-i İlahi olmalı...
O celle celaluhu razı olduktan sonra gerisi mühim değil...
Ama isterse ve gerekirse halklara da seni sevdirir...

İşte bu İHLÂS' tır...

Rabbim bagisla, harika degil mi bu kulun acaba?
Yüreginize saglik

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Selamun aleykum,
Neden kendinizi bu kadar anlatmaya calisiyorsunuz? anlamiyorum, neden neyi ispat etmek istiyorsunuz onu da anlamiyorum
Kuçucuk derken ,buyuk mu demek istiyorsunuz?denileni degil denilmek istenilene dikkat ederim
Arka plani yok, yok yakais hic, biliyoruz alemde hiçiz zaten!sen ben degil Tüm alem istersen bir araya gelse yine koskoca bir hiç
Soru soran oldu mu?sanmiyorum,sizden birsey bekleyen oldu mu? sanmiyorum ???
O zaman üzülmeyin hala hiçsiniz... aa birde bunlari soyledim diye azarlayan olur mu? olur olur , Yakais buyuk adam ya laf soylemek olur mu?
Ben söylerim , Efendim, Rabbim tabiki sen söylersin, yaratan sensin , Yakais 'e ne dersin?
Otur oturdugun yerde lafi kisa kesersin...bende ki ilham da bunu diyor kusura bakmayasiniz....
Selamun aleykum

Aleykum Selam.... Ne güzel yorumladınız...Teşekkür ederim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt